Czy jest jakiś kontrakt związany z wyzwaniem Sklepa? Poszczególne frakcje takie miały, przy Sklepie nic nie widzę...

+

Lexor

Forum veteran
Jak nie ma w kontraktach to nie ma, proste.
W przypadku CDPR i Gwinta to nie jest takie proste. Zapytałem bo:
a) może przeoczyłem
b) może jest jakiś błąd i akurat mi sie nie wyświetla
c) może miał być ale jest błąd i CDPR to naprawi (i tą informację jak zwykle umieścili na jakiejś stronie, z dala od własnego forum)

EDIT: Nawet oficjalnego tematu o tym wyzwaniu na forum nie ma...
 
Last edited:
Przez to wyzwanie ze sklepem kolejny miesiąc jesteśmy zmuszeni opuścić kontrakt na wyzwania frakcji.. Strasznie szkoda, mogli chociaż dać temu sklepowi jakieś zbroje np Nilfgaardu, Scoia i KP żeby się kontrakty za pojedynki naliczały.. no chyba że ten sezon taki długi, że dadzą radę i pojedynek frakcji zrobić.
Post automatically merged:

Też nie znalazłem żadnego dedykowanego kontraktu. Zadania zaliczają się tylko w rozgrywce klasycznej rankingowej?
 
Last edited:
Zadania zaliczają się tylko w rozgrywce klasycznej rankingowej?

Tak, gry na potyczce się nie zaliczają, tylko rankingowe - tzn. przynajmniej jeśli chodzi o dwa pierwsze zadania (bo późniejsze chyba mogą być w każdym typie rozgrywki - to tak na logikę, bo jeszcze nie doszedłem do tego etapu).
 
hahah a wiecie co jest najśmieszniejsze w tym evencie? :D To ostatnie zadanie.. Zachodziłem w głowę co to jest Dzień Wolny Sklepa, prawie w ogóle nie grałem tą kartą i myślę sobie, może jakaś umiejętność którą trzeba zagrać po jej użyciu, sprawdzam różne fora i znalazłem informację... po prostu w polskiej wersji gry, to zadanie zostało przetłumaczone 1 do 1 ponieważ karta "Przygody Sklepa" ma angielską nazwę "Shupe's Day Off".. hahah powiedzcie mi, kto u polskiego wydawcy gier jest "tłumaczem" na polski rynek? Ukrainiec za najniższą krajową?? :giveup: Nawet jeden gościu napisał, że myślał, że to jest jakaś nowa karta z dodatku i specjalnie 15 beczek kupił :ROFLMAO: ale brawa za nagrodę karty Sklepa :cool:
 
Tak, gry na potyczce się nie zaliczają, tylko rankingowe - tzn. przynajmniej jeśli chodzi o dwa pierwsze zadania

Osobiście uważam to za świetną decyzję. Właśnie w taki sposób powinno się mobilizować graczy do grania gier rankingowych, a nie zmuszając ich wycinaniem trybu gry nierankingowej do 5 rangi. Oby co miesiąc były tak działające eventy (mogliby z tym powiązać pojedynki frakcji) bo odbije się to korzystnie na obliczu rankingu.
 
A kontrakty do Żelaznej Woli już są? Jeżeli nie, kontrakty dla Sklepa to chyba pobożne życzenie.
 

Lexor

Forum veteran
hahah a wiecie co jest najśmieszniejsze w tym evencie? :D To ostatnie zadanie.. Zachodziłem w głowę co to jest Dzień Wolny Sklepa, prawie w ogóle nie grałem tą kartą i myślę sobie, może jakaś umiejętność którą trzeba zagrać po jej użyciu, sprawdzam różne fora i znalazłem informację... po prostu w polskiej wersji gry, to zadanie zostało przetłumaczone 1 do 1 ponieważ karta "Przygody Sklepa" ma angielską nazwę "Shupe's Day Off".. hahah powiedzcie mi, kto u polskiego wydawcy gier jest "tłumaczem" na polski rynek? Ukrainiec za najniższą krajową?? :giveup: Nawet jeden gościu napisał, że myślał, że to jest jakaś nowa karta z dodatku i specjalnie 15 beczek kupił :ROFLMAO: ale brawa za nagrodę karty Sklepa :cool:
To nie jest ostatnie zadanie, tylko piąte. Ale w jednym masz rację - rzeczywiście najśmieszniejsze jest ostatnie zadanie:

 
Tak, gry na potyczce się nie zaliczają, tylko rankingowe - tzn. przynajmniej jeśli chodzi o dwa pierwsze zadania (bo późniejsze chyba mogą być w każdym typie rozgrywki - to tak na logikę, bo jeszcze nie doszedłem do tego etapu).
Od dzisiaj zalicza również sezonówkę, nie wiem jak potyczki ale pewnie też :D
 

Lexor

Forum veteran
Od dzisiaj zalicza również sezonówkę, nie wiem jak potyczki ale pewnie też :D
Od dzisiaj? A czy przypadkiem "od dzisiaj" nie zacząłeś robić kolejnego zadania?
Chyba tylko dwa pierwsze wymagają (wymagały) gier rankingowych.
 
Od dzisiaj? A czy przypadkiem "od dzisiaj" nie zacząłeś robić kolejnego zadania?
Chyba tylko dwa pierwsze wymagają (wymagały) gier rankingowych.
No ja właśnie jestem na drugim. A pierwsze dzisiaj wskoczyło na sezonówkach. ;)
 

Lexor

Forum veteran
Ciekawe, bo opis zadań się nie zmienił i dalej mówi jedynie o trybie klasycznym.
 
Albo to jakiś bug :D u mnie np. zaliczyło dwa remisy podczas rozgrywki rankingowej jako wygrane do drugiego zadania (niby są też wtedy 2 wygrane rundy, no ale remis to jednak nie zwycięstwo) ;)
 
Hej, ktoś wie o co chodzi z tym ostatnim (6stym) zadaniem?

"Rozegraj Sklepem: Paladynem partie w liczbie 5" (w moim przypadku)

Rozegrałem już co najmniej 10, za każdym razem jak kończę piątą, licznik questa cofa mi do zera... :(

IMG_09CF41A6D3FC-1.jpeg
 

Lexor

Forum veteran
@kojackojack: Po pierwsze - widzę, że w końcu poprawili opis zadania :sneaky: Po drugie - szóste zadanie jest powtarzalne, za każdym razem jak je wykonasz w całości to nabija +1 punkt dla strony, którą przyjąłeś w tym wyzwaniu (teraz nabiłeś łącznie 7 punktów).
 
Top Bottom