Czy ktokolwiek z forumowiczów dostał obiecane brakujące karty startowe oraz fragmenty kart z nadmiarowych kart startowych?

+

Lexor

Forum veteran
CDPR w najnowszym TWIGu "szumnie odtrąbił" zakończenie owej akcji zapowiedzianej na mijający właśnie tydzień, ale ja u siebie żadnych efektów tego nie widzę, a, co więcej, nie przeczytałem też ani jednego potwierdzenia, że u kogoś to zadziałało - czy jest tu ktoś taki?

PS. Jedyne co znalazłem to raporty ludzi, którym pozamieniało ich własne talie na zestaw talii startowych, pomimo tego, że grali po wyjściu HC. Gdy to przeczytałem to od razu zabrałem się za utworzenie "twardych kopii" moich talii na wszelki wypadek gdyby i u mnie ten błąd się pojawił i żebym nie musiał składać ich od nowa - polecam innym zrobić to samo.
 

Lexor

Forum veteran
Przed chwilą zalogowałem się do Gwinta i zauważyłem, że na moje konto trafiło pięć brakujących kart z zestawu startowego (Nenneke, Pavko Gale, Anna Stenger, Olbrzymi Dzik oraz Nithral). Niby więc "coś się ruszyło", ale w dalszym ciągu posiadam jeszcze "karty nadmiarowe".
 
Przed chwilą zadziałał mi przycisk zmielenia wszystkich nadmiarowych kart, więc chyba naprawione :p
 
Top Bottom