Czy ktoś z cdpr gra w gwinta?

+
Pytanie retoryczne, jak to możliwe że znowu te same albo prawie te talie sk są spotykane co drugą grę i są tak bardzo mocne?
 
Pytanie retoryczne, jak to możliwe że znowu te same albo prawie te talie sk są spotykane co drugą grę i są tak bardzo mocne?
Nie no skelige się trochę zmieniło albo gra czystą kontrolkę na arnoldzie albo nowe siły z rębaczami. W tym momencie można z nimi już spokojnie wygrywać. I nie wiem dlaczego tak się nalega na zrobienie z nich mało grywalnej frakcji. Kapitał SY dostał buffa pasiflora wraca w ciut innej formie. KP mocny tier 2. Szkoda tylko trochę potworków i ST jakiś mały buff by się przydał w ST np kilku jednostką dodać symbiozę i już było by częściej grane. Dziwne że nie słyszę narzekań na nilfgard który obecnie ma dwie mocne talie szpiedzy na balu i asymilacja skelige niezależnie od formy przebija nawet o 30 pkt. Także zamiast na kolejnych nerfach tego biednego SK które już nieźle dostało skupił bym się na buffach frakcji które są nieco w tyle tak jak to zrobiono z Syndykatem.

Ja z SK gram w taki sposób pierwszą rundę wyciągam ile się da i walczę w niej o wygraną aby nie miało ostatniego słowa z tego co zauważyłem w R1 niechętnie pozbywają się tych lepszych kart. Następnie w zależności od sytuacji i frakcji którą gram albo odpuszczam R2 albo próbuje jeszcze coś ugrać. Na krótszej R3 jest już dużo łatwiej zarówno dzik jak i hemdal nie robią już kosmicznych punktów na rębacza staram się trzymać coś ekstra na ręce i wygrać udaje się dość często
 
Last edited:

Gomola

Forum veteran
To, że ludzie idą na łatwiznę i nawet po patchu grają ciągle to samo, nie oznacza, że inne frakcje są słabsze. To nawet lepiej dla Ciebie, bo możesz zaskoczyć przeciwnika swoją unikalną talią a wiesz mniej więcej co przeciwnik ma w ręce. Ja wczoraj sobie grałem scenariusz KP wzmocniony nowymi kartami z ostatniej aktualizacji i wszyscy wielkie oczy, bo grali karty na 2 linię nie spodziewając się oblężenia.
 
Swoją drogą czy gra ktoś jeszcze elfami? Kiedyś były top 1, i chyba nawet ich nie nerfili.
 
Swoją drogą czy gra ktoś jeszcze elfami? Kiedyś były top 1, i chyba nawet ich nie nerfili.
Scen z verniosiel lub inne warianty nadal są dobre i dziwie się że tak rzadko spotykane obecnie chyba najlepszy archetyp ST. Ja czasami grywam. Tylko trzeba uważać żeby na długiej się nie zapchać jeśli przeciwnik gra pasywką. Dobre na trujący ng bo za bardzo nie ma czego truć ;)
 
Chyba Panowie nie grają za dużo albo w najlepszych rankach. Czy da się wygrać z sk? Oczywiście że się da, nie zaprzeczam temu. Jednak Sk już chyba 3 sezon z rzędu jest najczęściej spotykaną talią na ladderze przynajmniej od 3 rangi w dół. Saber chyba wie co mówi/piszę: https://www.reddit.com/r/gwent/comments/i5ymb9 Tutaj statystyki z poprzedniego sezonu : https://preview.redd.it/q3iykf7gflf...bp&s=731176746d6d829f7595b843f0498b90a37c6657
Myślę że w tym sezonie nie będzie wielkich zmian jeżeli nie będzie nerfu.

Naprawdę granie ciągle na to samo jest męczące. CDPR kiedy w końcu znerficie SKOMEGALUL?
 
Last edited:
Top Bottom