Czy mógłbym poprosić o wskazówki będąc na samym początku zbierania mojej kolekcji kart? (podsumowanie wskazówek znajduje się w pierwszym poście)

+

Wikli

Forum regular
Będę sie musiał temu dokładniej przyjrzeć - podsumowując: czyli warto wygrać przynajmniej te 6 rund dziennie.

Dokładnie - lepiej jest wygrać 6 rund codziennie, niż nawet 15 rund co drugi dzień :D



Zauważyłem tylko osiągnięcie (które zlicza ilość moich GG) - to są jeszcze jakieś inne?

Jest chyba tylko to, dla niego właśnie opłaca się dawać GG - można zdobyć punkty nagród ;)

Hmm.. no tak zrozumiałem to co napisałeś wcześniej: "gdy wypada brąz premium do wyboru to raczej warto go brać" - widać źle.

Może wyraziłem się niejasno.

Po prostu karty rzadkie (jeden z trzech brązów do wyboru) zdobywa się znacznie szybciej niż karty złote (epickie i legendarne), ponadto stworzenie karty rzadkiej kosztuje też mniej skrawków. Dlatego też według mnie bardziej opłaca się wybrać kartę premium.

Oczywiście, jeżeli lubisz karty premium, ja do nich się dopiero niedawno przekonałem ;)
 
Z tym profilem jest jest nie tak, bo ja w grze mam rank 6 a tu pokazuje że mam rank 1. :)

Przy okazji - obok mojego ranku w grze widzę jakąś liczbę "30" na czarnym tle, chyba tarczy? (lewy górny róg ekranu głównego menu gry)
Co ta liczba "30" oznacza?

No rzeczywiście z tym naliczaniem kart/poziomów to na tej stronie zawsze różnie było. Natomiast jeśli sami się zalogujemy tam na swoje konto, to pojawia się zakładka całej historii naszych meczy, wcześniej chyba tego nie było, a ciekawie sobie przejrzeć z szerszej perspektywy jakie mieliśmy match-upy i wygrane.

To rank 1, czy bardziej aktualnie rank 6 to poziom twojego konta. Maksymalnie możesz zdobyć 60 poziom, potem zeruje się on do 1 i dalej możesz go wbijać do 60, z tym że jesteś na wyższym poziomie "prestiżu". Dokładniej o tym tutaj.

"30" to twoja ranga (zdobywasz grając gry rankingowe). Maksymalna ranga to 0.
 

Lexor

Forum veteran
Nie. Przy niszczeniu karty premium dostajesz tyle samo skrawków ile dostałbyś za zniszczenie tej samej karty w wersji zwykłej (zawsze jest to mniej niż potrzeba na stworzenie tej kary, z wyjątkiem kart "znerfionych" gdzie obowiązuje ograniczony czas niszczenia za pełną wartość stworzenia-w przeliczeniu na skrawki mój błąd - dostajemy skrawki i pył). Różnicą jest, że dostajesz część pyłu meteorytowego jaki jest potrzeby na transmutację tej zwykłej karty do wersji premium. Nie ma też znaczenia czy kartę premium dostałeś z beczki, sam stworzyłeś za same skrawki lub zrobiłeś ją używając pyłu meteorytowego. Gra przy zniszczeniu takiej karty zwróci ci koszty w skrawkach+pył meteorytowy (tu znowu wyjątek karty "znerfione" - niszczone wersje premium zwrócą 100% kosztu zawsze liczonego w skrawkach- skrawki+pył- nie ma znaczenia w jaki sposób karta premium powstała).
Nieprawda. Niszczyłem teraz "znerfione" karty premium i otrzymałem za nie 100% skrawków jak za zrobienie zwykłej i 100% pyłu potrzebnego na transmutację. Dodam, że wszystkie karty zrobiłem w wersji premium ze skrawków
Tylko, że dotyczy to tylko kart objętych Hotfixem - warto to podkreślić osobie, która rozpoczyna przygodę z Gwintem ;)
Jeśli chodzi o 100% zwroty to tak, ale za zniszczenie karty premium zawsze dostaniesz skrawki i pył, niezależnie od tego skąd masz kartę: czy wypadła z beczki, czy ją transmutowałeś, czy zrobiłeś ze skrawków.

Wydaje mi się, że wszyscy trzej mówicie cały czas o tym samym tylko innymi słowami? :confused: Nie za bardzo rozumiem powód powyższej dyskusji, bo każdy z was mówi, że za zniszczenie karty z listy tych nerfionych dostaje się 100% kosztu jej zrobienia w materiałach a jednak o coś się spieracie. Czegoś nie łapię.
Post automatically merged:

Oczywiście, jeżeli lubisz karty premium, ja do nich się dopiero niedawno przekonałem ;)

Nie wiem jeszcze "czy je lubię" ale na pewno też jakoś przekładają się na punkty do wykorzystania w Księdze Nagród (o ile dobrze zrozumiałem to co przeczytałem, to jest osiągnięcie za zagrywanie kart premium).
Post automatically merged:

Dokładniej o tym tutaj.

O, ciekawy link oraz dobre źródło screenów interfejsu jakbym komuś musiał wskazać o co mi chodzi w moim pytaniu. :D Np. tutaj:



Co oznacza to "Highest" obok liczby 30 w lewym dolnym rogu?
 
Last edited:
Ok, chyba trochę pomieszaliśmy, sprawdziłem przed chwilą w swojej kolekcji jak to dokładnie działa:
Odniosę się do kwestii kart premium:
-Za każdą kartę premium (nie ważne w jaki sposób pojawiła się w kolekcji) podczas niszczenia dostaniemy zwrot w postaci części skrawków i części pyły meteorytowego.
-Za każdą kartę premium "znerfioną" (nie ważne w jaki sposób pojawiła się w kolekcji) podczas niszczenia dostaniemy zwrot w postaci 100% wartości w skrawkach - nie dostaniemy żadnego pyłu meteorytowego - możemy np. stworzyć kartę w wersji podstawowej (np. legendarna koszt 800 skrawków), następnie ją transmutować za cenę pyłu i zniszczyć za wartość karty premium liczonej jako 100% skrawków (dla karty legendarnej to 1600 skrawków) - na takiej operacji stracimy pył ale wyjdziemy na plus w ilości skrawków. <(EDYCJA w celu uzupełnienia informacji, bo pojawiło się kolejne pytanie)

Co oznacza to "Highest" obok liczby 30 w lewym dolnym rogu?
W Gwincie sezony rankingowe trwają zazwyczaj 2 miesiące.
Na końcu sezonu za zdobytą rangę dostajemy nagrody i wraz z początkiem nowego sezonu rankingowego (według określonego algorytmu) spadamy na niższe rangi próbując ponownie wbić tę najwyższą.
Twój profil gracza zapamięta daną najwyższą rangę ze wszystkich sezonów rankingowych w jakich brałeś udział i będzie ją wyświetlał dopóki nie wbijesz w którymś sezonie wyższej rangi - wtedy to ona się tam pojawi.
 
Last edited:

Lexor

Forum veteran
-Za każdą kartę premium "znerfioną" (nie ważne w jaki sposób pojawiła się w kolekcji) podczas niszczenia dostaniemy zwrot w postaci 100% wartości w skrawkach.

A co z pyłem w przypadku znerfionych kart premium? Nie ma?
Post automatically merged:

Twój profil gracza zapamięta daną najwyższą rangę ze wszystkich sezonów rankingowych w jakich brałeś udział i będzie ją wyświetlał dopóki nie wbijesz w którymś sezonie wyższej rangi - wtedy to ona się tam pojawi.

Dzięki za wyjaśnienie. Śmiesznym jest fakt, że u mnie, po polsku, wyświetla tu enigmatyczne "Najwy...". Ech. (n)
Post automatically merged:

-Za każdą kartę premium "znerfioną" (nie ważne w jaki sposób pojawiła się w kolekcji) podczas niszczenia dostaniemy zwrot w postaci 100% wartości w skrawkach - nie dostaniemy żadnego pyłu meteorytowego - możemy np. stworzyć kartę w wersji podstawowej (np. legendarna koszt 800 skrawków), następnie ją transmutować za cenę pyłu i zniszczyć za wartość karty premium liczonej jako 100% skrawków (dla karty legendarnej to 1600 skrawków) - na takiej operacji stracimy pył ale wyjdziemy na plus w ilości skrawków. <(EDYCJA w celu uzupełnienia informacji, bo pojawiło się kolejne pytanie)

AndrewXRW napisał coś innego, bo:

Niszczyłem teraz "znerfione" karty premium i otrzymałem za nie 100% skrawków jak za zrobienie zwykłej i 100% pyłu potrzebnego na transmutację.

:confused:
 
Last edited:
(...)
-Za każdą kartę premium "znerfioną" (nie ważne w jaki sposób pojawiła się w kolekcji) podczas niszczenia dostaniemy zwrot w postaci 100% wartości w skrawkach - nie dostaniemy żadnego pyłu meteorytowego - możemy np. stworzyć kartę w wersji podstawowej (np. legendarna koszt 800 skrawków), następnie ją transmutować za cenę pyłu i zniszczyć za wartość karty premium liczonej jako 100% skrawków (dla karty legendarnej to 1600 skrawków) - na takiej operacji stracimy pył ale wyjdziemy na plus w ilości skrawków.

(...)
Niszczyłeś teraz "znerfione" karty premium?
Zniszczyłem dzisiaj i dostałem 100% skrawków (jak za zwykłe) i 100% pyłu (jak za transmutację), a wszystkie karty zrobiłem ze skrawków.
Niszczenie kart premium tylko za skrawki było w związku z Homecomingiem. Normalnie tak nie jest.
Chyba, że REDzi to już zmienili.
 
W Gwincie sezony rankingowe trwają zazwyczaj 2 miesiące.
Na bieżąco jesteś z gwintem ? Od roku sezon rankingowy trwa 1 miesiąc, a PROranking trwa 1 miesiąc od HC.

Ten Highest cos popsuty jesteś ciągle pokazuje mi tą rangę jaką mam obecnie(ciągle się zmienia zależnie jaki mam ranking), a nie jaką zdobyłem najwyżej :/
 

Wikli

Forum regular
Niszczyłeś teraz "znerfione" karty premium?
Zniszczyłem dzisiaj i dostałem 100% skrawków (jak za zwykłe) i 100% pyłu (jak za transmutację), a wszystkie karty zrobiłem ze skrawków.
Przed chwilą byłem na swoim koncie i tworzyłem oraz niszczyłem karty "znerfione", żadnego pyłu meteorytowego nie otrzymywałem, tylko skrawki kart w ilości 100%...

Na bieżąco jesteś z gwintem ? Od roku sezon rankingowy trwa 1 miesiąc, a PROranking trwa 1 miesiąc od HC.
Przed Homecoming mało grałem, bardzo możliwe że były to jednomiesięczne sezony. Wcześniej pamiętam, że różnie bywało z tymi długościami sezonów.
 
@Solace97 Nosz masz:eek: Odpaliłem teraz Gwinta zaglądam do kolekcji i...:unsure: REDzi już zmienili koszt zmielenia "znerfionych" kart i jest jak piszesz.
To ci co karty zniszczyli rano (tak jak ja) dostali troszkę pyłu... Pył jest cenniejszy niż złoto (przynajmniej teraz;))

Post automatically merged:

Przed chwilą byłem na swoim koncie i tworzyłem oraz niszczyłem karty "znerfione", żadnego pyłu meteorytowego nie otrzymywałem, tylko skrawki kart w ilości 100%...


Przed Homecoming mało grałem, bardzo możliwe że były to jednomiesięczne sezony. Wcześniej pamiętam, że różnie bywało z tymi długościami sezonów.
Rano jeszcze pył dawali...
 

Lexor

Forum veteran
bo chłopakowi mącimy w głowie :D

No tak trochę. :D


Dzięki za kolejnego przydatnego linka, dopisany do bookmarków.

Nie zgodzę się jedynie z radą na temat grania Areny - nie nalicza się na niej postęp za wygrane rundy dzienne, więc lepiej po prostu grać rankedy.

Próbowałem zobaczyć co to jest ta Arena, ale skończyło się na "ekranie powitalnym" gdzie na samym dole widniała informacja, że "muszę ponieść jakiś koszt" ale obrazek owej waluty nic mi nie mówił więc wolałem nie klikać, żeby niczego sobie nie zepsuć. :p Jakieś jednozdaniowe info ktoś/coś?

PS. Ja rankedów nie mogę jeszcze grać bo gra twierdzi, że muszę najpierw uzyskać 25 poziom.
Post automatically merged:

Rano jeszcze pył dawali...

Czyli się wyjaśniło że nerf dostał nerfa. :(
To teraz już nawet nie wiem czy mam te znerfione karty premium brać czy nie (jakby mi się taka nawineła w beczce).
 
Próbowałem zobaczyć co to jest ta Arena, ale skończyło się na "ekranie powitalnym" gdzie na samym dole widniała informacja, że "muszę ponieść jakiś koszt"
To są fragmenty lustra (ta waluta nigdzie indziej poza areną się nie przyda) - w nawiązaniu do Gauntera O'dimma - jeśli je masz to jednorazowe wejście na arenę zabierze ci jedną sztukę tej waluty. Jeśli skończy ci się ona to wejście na arenę będzie kosztować 150 złota.

To teraz już nawet nie wiem czy mam te znerfione karty premium brać czy nie (jakby mi się taka nawineła w beczce).
Tak jak pisałem na samym początku :). Biorąc taką kartę "znerfioną" (premium czy nie) tak na prawdę bierzesz dowolną kartę tego samego rodzaju. Zniszcz tę kartę za 100% wartości skrawków, które potem przeznaczysz na dowolnie wybraną kartę.
 

Lexor

Forum veteran
To są fragmenty lustra (ta waluta nigdzie indziej poza areną się nie przyda) - w nawiązaniu do Gauntera O'dimma - jeśli je masz to jednorazowe wejście na arenę zabierze ci jedną sztukę tej waluty. Jeśli skończy ci się ona to wejście na arenę będzie kosztować 150 złota.

Gdzie ja mogę sprawdzić ile mam tych kawałków lustra? W prawym górnym rogu ekrranu tego nie ma.

Czy jest ogolnie jakiś sens żebym wchodził teraz na tą Arenę, biorąc pod uwagę, ze mam jedynie talię startową?

W dodatku teraz widzę jest jakieś wydarzenie, ze talie na arenie muszą mieć same złote karty - u mnie to awykonalne.

Tak jak pisałem na samym początku :). Biorąc taką kartę "znerfioną" (premium czy nie) tak na prawdę bierzesz dowolną kartę tego samego rodzaju. Zniszcz tę kartę za 100% wartości skrawków, które potem przeznaczysz na dowolnie wybraną kartę.

Jeśli wezmę i zniszczę znerfioną kartę zwykłą to tak, ale jeśli wezmę i zniszczę znerfioną kartę premium to żeby odtworzyć inna dowolna kartę premium to będę musiał dołożyc jeszcze "swój" pył, prawda?
 
(...)
Jeśli wezmę i zniszczę kartę zwykłą to tak, ale jeśli wezmę i zniszczę kartę premium to żeby odtworzyć inna dowolna kartę premium to będę musiał dołożyc jeszcze "swój" pył, prawda?
Karty premium tworzy się za skrawki lub transmutuje, przy pomocy pyłu, zwykłe karty na karty premium.
Czyli jak zniszczysz kartę premium za 100% wartości nic nie stracisz, a zyskasz.
Na początku bierz karty jakich nie masz i premium jak będziesz miał wybór. Nie niszcz też kart (nawet nadmiarowych), chyba że potrzebujesz skrawków by zrobić potrzebną kartę. Teraz REDzi będą robić balans kart i "znerfione" będą za 100% (nawet nadmiarowe, chyba że nerf dostanie nerfa:p)
 
Gdzie ja mogę sprawdzić ile mam tych kawałków lustra? W prawym górnym rogu ekrranu tego nie ma.

Czy jest ogolnie jakiś sens żebym wchodził teraz na tą Arenę, biorąc pod uwagę, ze mam jedynie talię startową?

W dodatku teraz widzę jest jakieś wydarzenie, ze talie na arenie muszą mieć same złote karty - u mnie to awykonalne.

Przed wejściem na arenę (gdy na ekranie masz pokazany kontrakt) w prawym górnym rogu gra wyświetla ci dostępne lusterka i złoto.

Na Arenie tworzysz talię z kart, które gra ci losowo wybiera z całej puli kart dostępnych w grze (nie musisz ich posiadać w swojej kolekcji, nie masz też podziału na frakcje, dostajesz karty losowo). Dodatkowo teraz jest event, że gra będzie ci losowała karty tylko złote. Kto ma więcej szczęścia ten zbuduje mocniejszą talię i wygra więcej pojedynków.

Jeśli wezmę i zniszczę znerfioną kartę zwykłą to tak, ale jeśli wezmę i zniszczę znerfioną kartę premium to żeby odtworzyć inna dowolna kartę premium to będę musiał dołożyc jeszcze "swój" pył, prawda?
Będziesz miał 2 opcje. Powiedzmy zniszczysz "znerfioną" legendarną kartę premium więc dostaniesz 1600 skrawków.
-Możesz za 800 skrawków stworzyć inną kartę legendarną niepremium i transmutować ją zużywając swój pył do premium (w kolekcji zostanie ci nadmiarowe 1600-800=800 skrawków).
-Możesz za 1600 skrawków od razu stworzyć dowolną legendarną kartę premium (nie zużywając swojego pyłu).
 

Lexor

Forum veteran
Przed wejściem na arenę (gdy na ekranie masz pokazany kontrakt) w prawym górnym rogu gra wyświetla ci dostępne lusterka i złoto.

Na Arenie tworzysz talię z kart, które gra ci losowo wybiera z całej puli kart dostępnych w grze (nie musisz ich posiadać w swojej kolekcji, nie masz też podziału na frakcje, dostajesz karty losowo). Dodatkowo teraz jest event, że gra będzie ci losowała karty tylko złote. Kto ma więcej szczęścia ten zbuduje mocniejszą talię i wygra więcej pojedynków.

Hmmm... czyli Arenę mozna przyrównać trochę do turnieju pre-release z Magica, gdzie każdy na początku dostaje boostery z nowej edycji, składa z nich talię, którą następnie gra w turnieju. Na Arenie gra się vs inny gracz czy też vs komputer?

Ponieważ Arena to więcej niż jeden pojedynek (z tego co widzę gra się do 9 wygranych albo 3 przegranych) to czy mozna przerwać w dowolnym momencie między pojedynkami i wrócić potem? Jak gra na Arenie obsługuje sytuacje gdy się straci połączenie?

Karty premium tworzy się za skrawki lub transmutuje, przy pomocy pyłu, zwykłe karty na karty premium.
Czyli jak zniszczysz kartę premium za 100% wartości nic nie stracisz, a zyskasz.
Na początku bierz karty jakich nie masz i premium jak będziesz miał wybór. Nie niszcz też kart (nawet nadmiarowych), chyba że potrzebujesz skrawków by zrobić potrzebną kartę. Teraz REDzi będą robić balans kart i "znerfione" będą za 100% (nawet nadmiarowe, chyba że nerf dostanie nerfa:p)
Będziesz miał 2 opcje. Powiedzmy zniszczysz "znerfioną" legendarną kartę premium więc dostaniesz 1600 skrawków.
-Możesz za 800 skrawków stworzyć inną kartę legendarną niepremium i transmutować ją zużywając swój pył do premium (w kolekcji zostanie ci nadmiarowe 1600-800=800 skrawków).
-Możesz za 1600 skrawków od razu stworzyć dowolną legendarną kartę premium (nie zużywając swojego pyłu).

OK, to teraz już jasne (chyba :p). Zmyliła mnie ta wypowiedź AndrewXRW, w której pisał o "100% fragmentów i 100% pyłu" - czyli ten pył (jak rozumiem) wcześniej dostawało się "nadmiarowo".

Nieprawda. Niszczyłem teraz "znerfione" karty premium i otrzymałem za nie 100% skrawków jak za zrobienie zwykłej i 100% pyłu potrzebnego na transmutację. Dodam, że wszystkie karty zrobiłem w wersji premium ze skrawków
 

Wikli

Forum regular
@Lexor Jeżeli chodzi o Arenę, to wybierasz jedną kartę z czterech i tak 26 razy. Możesz ją zacząć i kończyć kiedy chcesz. Nie wiem co sie stanie jeżeli stracisz połączenie, obstawiam że przegrasz mecz (gdyby było inaczej, to wiele osób by to wykorzystywało, żeby nie przegrywać).

Na arenie oczywiście grasz z innymi ludźmi :)

Jeszcze wspomnę o nagrodach za wygrane rundy - wcześniej pisałem ja i chyba jeszcze ktoś, że za 6 wygranych rund dostajesz 100 złota. Przed chwilą dostałem za 6 rund 2 punkty nagród, więc to jest pewnie alternatywna nagroda. Dla Ciebie to nawet lepiej, bo w księdze nagród możesz wymienić te 2 punkty nagród na 100 złota, a możesz na coś bardziej przydatnego ;)
 

Lexor

Forum veteran
@Lexor Jeżeli chodzi o Arenę, to wybierasz jedną kartę z czterech i tak 26 razy.

Wygląda na fajny tryb ale dopiero wtedy jak poznam większość kart, teraz to może być za trudny.

Możesz ją zacząć i kończyć kiedy chcesz.

Czy jak nie będę miał 9 zwycięstw lub 3 przegranych i przerwę a potem będę chciał grać dalej to ten licznik mi się zresetuje i będę musiał zapłacic ponownie czy też będę kontynuował?

Jeszcze wspomnę o nagrodach za wygrane rundy - wcześniej pisałem ja i chyba jeszcze ktoś, że za 6 wygranych rund dostajesz 100 złota. Przed chwilą dostałem za 6 rund 2 punkty nagród, więc to jest pewnie alternatywna nagroda. Dla Ciebie to nawet lepiej, bo w księdze nagród możesz wymienić te 2 punkty nagród na 100 złota, a możesz na coś bardziej przydatnego ;)

Tyle że za kolejne wejscie trzeba zapłacić 150 złota, więc wychodzi mi tak bardziej "na minus". :p
 

Wikli

Forum regular
Wygląda na fajny tryb ale dopiero wtedy jak poznam większość kart, teraz to może być za trudny.

Według mnie dobra decyzja ;)

Czy jak nie będę miał 9 zwycięstw lub 3 przegranych i przerwę a potem będę chciał grać dalej to ten licznik mi się zresetuje i będę musiał zapłacic ponownie czy też będę kontynuował?

Do areny możesz wrócić kiedy chcesz - licznik zwycięstw/przegranych Ci się nie resetuje.

Jeżeli przerwiesz w trakcie trwania rozgrywki na arenie, wtedy prawdopodobnie zaliczone to zostanie jako przegrana. Jednocześnie będziesz mógł wrócić na arenę, tylko z jedną możliwą przegraną mniej.

Tyle że za kolejne wejscie trzeba zapłacić 150 złota, więc wychodzi mi tak bardziej "na minus". :p

Może niejasno się wyraziłem. Cytowawny przez Ciebie fragment dotyczył mojego wcześniejszego posta:

Są jeszcze nagrody dzienne za wygrane rundy - w nich możesz dostać złoto, fragmenty kart lub pył meteorytowy, lub kartę o ile dobrze pamiętam. Dodatkowo są nagrody gwarantowane np. za wygranie 6 rund 100 sztuk złota.

Na arenie nagrody są bardziej wartościowe. Ktoś, kiedyś liczył że już po 3-4 wygranych koszt wejścia Ci się zwraca z nawiązką. Dodatkowo na arenie możesz wygrać pył meteorytowy.
 

Lexor

Forum veteran
Na arenie nagrody są bardziej wartościowe. Ktoś, kiedyś liczył że już po 3-4 wygranych koszt wejścia Ci się zwraca z nawiązką. Dodatkowo na arenie możesz wygrać pył meteorytowy.

No to widzę jest kolejne źródło pyłu, dobrze wiedzieć.

Dwie kolejne kwestie dotyczące dziennych zadań i Księgi Nagród.

Kwestia pierwsza. W tej chwili jako zadania dzienne mam:
A) wygraj 3 rozgrywki (za 40 golda)
B) ukończ 10 rozgrywek (za 60 golda)
C) wygraj 5 rozgrywek na Arenie (za 80 golda)

Mam też "recykling" i zastanawiam się czy by z niego skorzystać i jeśli tak to na co? W teorii albo na C (bo nie będę grał Areny poki co) ale to jest najdroższe, albo na A, bo jest najtańsze ale też jest uniwersalne i zrobię go "bez problemu" moją talią Scoia'tael. Gorzej będzie jesli je wymienię i "gra mi da" zadanie z jakąś inną konkretną talią której nie znam (i nie chce poznawać, żeby sie nie rozpraszać) bo widziałem że takie też były (i własnie takie zadanie wymieniłem wcześniej na inne).

Jest jakaś lista dziennych zadań pokazująca pulę z jakiej sa wybierane i co mogę napotkać?

Kwestia druga. Zacząłem sobie planować jak wydam moje obecnie posiadane 25 punktów i wszystko było dobrze, dopóki nie przypomniałem sobie o nagrodach za wykonywanie kontraktów. Bo np. są takie kontrakty, w których
A) za wydanie 1 punktu w Księdze dostanę kolejne 9
B) za wydanie 10 punktów w Księdze dostanę kolejny 1
C) za odblokowanie dowódcy w Księdze dostanę kolejne 2
D) za utworzenie albo odblokowanie nowego dowódcy w Księdze dostanę kolejne 2

(dziwi mnie trochę to, że C i D to jest w zasadzie to samo?)

Te kontrakty dodają mi do moich 25 punktów kolejne 14 o_O które też już w zasadzie mogę uwzgledniać przy planach "którą ścieżką iść" - a nie wiem, może tego typu kontraktów jest więcej? Przez tego typu rzeczy to planowanie już nie ogranicza się do samego wyboru ścieżek, ale też trzeba pamiętach o tych kontraktach (znalazłem te cztery) i uważać co się odblokowuje by ostatecznie zyskać jak najwięcej. Jakbym z czegoś zyskał jeszcze 11 (wtedy w sumie bym mógł wydać 50) to dostałbym kolejne 2 punkty.

Jest coś takiego jak jakiś "symulator" wydawania punktów w Księdze z uwględnieniem kontraktów? :giggle:
 
Top Bottom