czy oni coś robią

+
Status
Not open for further replies.
czy oni coś robią

cześć jestem wieloletnim graczem na ps3 teraz przeszedłem na na ps4 zakupiłem dzikiego gona i zaczołem gre ale tu jest więcej byków niż samej gry ,czy cd to niedouki czy im kasy brak ....jak to możliwe ps4 system najnowsza aktualizacja dziki gon aktualizacja aktualna ,,,,i co bug za bugim ,zbroja wilka nie do ukączenia ,koniec gry zadanie ,,,ostatanie przygotowania,,,i ,,,najciemniej pod latanią,,,nie do skączenia na ps4 ////// ???? oco chodzi ,albo gramy i chwalimy swojich .....albo niech idą się uczyć bo to ma myć relaks nie padara...poz ...sflustrowany gracz
 
cześć jestem wieloletnim graczem na ps3 teraz przeszedłem na na ps4 zakupiłem dzikiego gona i zaczołem gre ale tu jest więcej byków niż samej gry ,czy cd to niedouki czy im kasy brak ....jak to możliwe ps4 system najnowsza aktualizacja dziki gon aktualizacja aktualna ,,,,i co bug za bugim ,zbroja wilka nie do ukączenia ,koniec gry zadanie ,,,ostatanie przygotowania,,,i ,,,najciemniej pod latanią,,,nie do skączenia na ps4 ////// ???? oco chodzi ,albo gramy i chwalimy swojich .....albo niech idą się uczyć bo to ma myć relaks nie padara...poz ...sflustrowany gracz
Sam również mógłbyś popracować nad bykami w swoim poście, najlepiej bedzie jak dokładnie sprecyzujesz błędy i napiszesz na forum co i jak cię boli w odpowiednim miejscu.
 
Witamy na forum. Obowiązują tu pewne zasady. Między innymi wypada:
a) pisać w odpowiednim dziale - w twoim wypadku "Wiedźmin 3" bądź "Wiedźmin 3 - Wsparcie Techniczne dla PS4", a nie "Dyskusje Ogólne"
b) przed założeniem tematu korzystać z wyszukiwarki - na pewno znalazłbyś temat ogólny o Dzikim Gonie albo temat do zgłaszania błędów na PS4 bądź wątek dotyczący problemów ze Zbroją Wilka
c) pisać zgodnie z zasadami języka polskiego (interpunkcja, ortografia, składnia) - ty tego nie robisz, jednocześnie to innych nazywając nieukami...

Z powodów jak wyżej - temat zamykam. Jeśli chcesz kontynuować rozpoczęty przez siebie temat, zapraszam do zalinkowanych wątków.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom