Czy pomoc technicza w tej grze jeszcze istnieje?

+
Witam
Ostanio zrobiłem zgłoszenie z błędem w podrózy Ciri i zero odpowiedzi do dziś, więc napisałem ponownie i dalej cisza. Ile czekaliście na odpowiedź?

Lexor

Forum veteran
Zwykle czekam na odpowiedź po kilka tygodni, ale nawet jak już ją dostaję to i tak nie znaczy, że błąd jest usunięty.

Z jednym błędem już się bujam od PÓŁTORA roku.

Lexor

Forum veteran
@MichalG666: Przodek też został zgłoszony i "wisi", ale nie od "aż tak dawna" (to moje zgłoszenie ma ok. roku).

Półtora roku ma moje zgłoszenie o niemożności zaznaczenia przeze mnie pięciu kontraktów do śledzenia.

Przez ten czas nawet znalazłem przyczynę (niewidoczne kontrakty usuniętej Areny), a oni dalej nie mogą mi tego naprawić.

Rozumiem, mogliby chociaż na jakiś czas przywrócić Arenę, aby dało się te kontrakty zaliczyć (lub usunąć je z obserwowanych) :D Na pewno bym nie narzekał na takie rozwiązanie problemu i pograł w Arenę z wielką chęcią :p

A na serio, to problem z Przodkiem zgłaszałem ponad 1,5 roku temu, ale po kolejnych odpowiedziach typu "jesteśmy świadomi problemu..." zaniechałem dalszych prób :/ Może jednak kiedyś wszystko naprawią ;)

Top Bottom