Czy wcześniej w mieście latały tak nisko nad ulicą AVki??

+
Witam, nie kojarzę, żebym widział tak nisko nad ulicą poruszające się AVki. Zazwyczaj latają gdzieś wysoko na niebie, ewentualnie czasami skądś startują. Te tutaj latają regularnie a same pojazdy są generowane losowo - raz trauma team, raz duży transporter, raz dron z ładunkiem itp.
Czy to było wcześniej? (dzielnica to japantown)
 
Może te akurat lecą w sprawach dużej wagi, dlatego tak nisko ;)
A tak na poważnie, to nie przypominam sobie bym widział tak nisko latające, więc może coś pozmieniali? Ale mogłem też przeoczyć, nie wiem jak inni.
 
Jakby to był babol, to by nie zmieniały kursu w celu wymijania budynków, tylko by przez nie przenikały.
Sprawdziłem jednego z tych AV - lata w kółko po większym obszarze. Trasa wygląda mi na nową (przynajmniej ja tego wcześniej nie widziałem) i jak zwykle nie dopracowana. W pewnym momencie zachacza o jeden z wieżowców i przecina trasę innych AV. Inna sprawa, że samego Rayfield Excalibura w wersji żółtej też jeszcze nie widziałem, ale to jeden z efektów moim zdaniem wprowadzenia/naprawienia systemu większej różnorodności kolorystycznej pojazdów.

Cyberpunk2077 2021-06-25 14-22-07.png


Cyberpunk2077 2021-06-25 14-22-24.png


Cyberpunk2077 2021-06-25 14-26-48.png
 
Nie latały tak nisko, ale te wysoko latające miały już kolizje wcześniej, jeśli wdrapałeś się w jakieś ciekawe miejsca, to mogłeś zobaczyć kilka kolizji. te nisko latające omijają u mnie przeszkody, budynki. Te wyżej mają kolizje w miejscach, których, teoretycznie gracz nie powinien widzieć.
Zdarzyło mi się raz, jakis czas temu, że nagle Avki zaczeły latać blisko ulic, ale to było jakieś niedomaganie PCta.
 
Nie latały tak nisko, ale te wysoko latające miały już kolizje wcześniej, jeśli wdrapałeś się w jakieś ciekawe miejsca, to mogłeś zobaczyć kilka kolizji. te nisko latające omijają u mnie przeszkody, budynki. Te wyżej mają kolizje w miejscach, których, teoretycznie gracz nie powinien widzieć.
Zdarzyło mi się raz, jakis czas temu, że nagle Avki zaczeły latać blisko ulic, ale to było jakieś niedomaganie PCta.
No ja mam wrażenie, że na szybko dołożyli/naprawili trasy dla AVek latających po mieście. Mam ponad 500h w grze, jeżdżiłem/chodziłem/nagrywałem filmiki z Japantown i na pewno zwróciłbym uwagę na tak nisko przelatujące AVki. Tak samo naprawiono/doszedł generator losowego wyglądu NPC i większa paleta barw pojazdów - co widać na przykładzie tej żółtej AVki.
 
No ja mam wrażenie, że na szybko dołożyli/naprawili trasy dla AVek latających po mieście. Mam ponad 500h w grze, jeżdżiłem/chodziłem/nagrywałem filmiki z Japantown i na pewno zwróciłbym uwagę na tak nisko przelatujące AVki. Tak samo naprawiono/doszedł generator losowego wyglądu NPC i większa paleta barw pojazdów - co widać na przykładzie tej żółtej AVki.
Przed chwilą ograłem sobie kawałek misji z Takemurą, gdzie gadasz z nim na tym targu, i tam jedna Avka, która leciała najwyżej miała kolizję z obiektem ale te lecące niżej były ok. Z tego co pamiętam na przykład można wdrapać się na kolejkę od miejsca easter egga z Blade Runnera, i tam mogłeś dosyć łatwo wyłapać nawet kolizję AVek z jadącą koiejką (która jak wiadomo nie miała kolizji z graczem) .
Nalepiej poobserwować właśnie z tego targu, teren tej misji ostatnio obczajałam, i tam jest dużo więcej opcji przejścia tej misji niż myślałem, albo coś dodali w ostatnim patchu.
 
Na 99% tej trasy dla AVek nie było wcześniej (przynajmniej u mnie) - na pewno bym zapamiętał, że jadąc po Japantown nad samą głową fruwają sobie AVki... Robi wrażenie!
 
Top Bottom