Czyj cmentarz?

+
Czyj cmentarz?

Otóż gdy zjadamy jakaś jednostke np. nekuratem nie widać z czyjego cmentarza ona pochodzi, dziś przez to przegrałem grę. Niby małe usprawnienie a jak by cieszyło.
 
Też mi to często, mocno przeszkadzało kiedy grałem deckami opartymi na ingerencję w cmentarz. Chociażby NG. Karty w cmentarzu powinny być podświetlone na czerwono i niebiesko lub coś w tym stylu.
 
Też popieram wczoraj przeciwnik wtasował do talii z cmentarza Płotkę. Tyle, że to była moja płotka i zamiast do jego talii trafiła do mojej (nie wiem jakim cudem ale zdarzyło mi się to dwa razy).
 
Popieram, raz Uzdrowieniem chciałem wskrzesić Cerys przeciwnika, a ja sam miałem na cmentarzu swoją i przez to musiałem zgadywać która jest która.
 
Podobny "problem" występuje przy użyciu Aeromancji, nie wiadomo czy dana karta to wybór z talii czy z cmentarza.
 
Dołączam się, dzisiaj też chciałem wskrzesić mróz i wyskoczyły mi do wyboru dwa, jeden z talii a drugi z cmentarza i musiałem liczyć na szczęśliwy traf żeby trafić ten z cmentarza (bo w talii mi był potrzebny)
 
Top Bottom