Daily quest sugestie

+
Daily quest sugestie

Witam

Podstawowe dwie rzeczy które mocno rzucają się w oczy to:
- brak możliwości zamiany zadania (powinno się mieć możliwość raz dziennie jednokrotnej wymiany), przy mojej randze bez skompletowania pełnego decku nie jestem w stanie na potyczce wbić 3 wygranych odkąd powstał system daily questów talią skellige, a niestety nie mam 3200 fragmentów na same legendy żeby zrobić daily za 40 golda :D.

- jeżeli przeciwnik poddaje grę, system nie zalicza wygranej do daily, a zdecydowanie powinien.

Pozdrawiam
 
Co do zamiany raczej się nie zgadzam. Quest powinien być wymagający dla gracza, a to że jakiś gracz akurat będzie miał z tym problemy to trudno, na tym ma polegać trudność i ewentualne otrzymanie nagrody. Dlatego też nie rozumiem jak w daily mogą się pojawia zadania typu: zagraj 60 kart, wygraj 3 gry... te warunki łatwo spełnić podczas wbijania 1 paska gry przez co z automatu w praktyce dostaje się więcej za wykonanie standardowych gier.
 
Niestety mam zupełnie odmienne zdanie, to system daily questów, a nie once a week challenge, ma pozwalać gracza na dodatkowy zastrzyk golda, nie proponuje dowolnej ilosci zmiany zadania, a jednokrotna. Ktora będzie bardziej przychylna , tak jak wspomniane wygraj 3 gry , (zagraj 40 kart faktycznie jest troszkę śmieszne bo nie wymaga od gracza kompletnie niczego).

Pozdrawiam :)
 
Top Bottom