Dark Souls

+
Nie wiem jak źle/dobrze wygląda oryginał więc się tak bardzo nie zachwycam.
Ot, przyzwoicie wyglądający fragment mapy.
 
Kto już ograł dodatek? Ja właśnie skończyłem, zajęło mi jakieś 4h. Niby mało, ale uważam, że DLC udane. Jest super klimat, wymagający (niektórzy) przeciwnicy, fajna historia, która odkrywamy powoli (cos na wzór The Old Hunters do Bloodborne, ale jednak słabsze). I ostatni boss, niedorzecznie trudny. Czego chcieć więcej?:p
 
Wiadomo może czy poza grafiką uaktualnią także schemat sterowania do takiego jak w DS3?
I tak nie jestem fanem ego schematu, ale może by mi w końcu podeszło?
 
Mnie z kolei ciekawi, skoro robią już remaster to czemu nie zaczęli od Demon's Souls imo gra w wielu aspektach przewyższa DkS. Niektóre mechanizmy jak choćby tendencje nie pojawiły się już później w żadnej części Soulsów a było to bardzo ciekawe ;)
 
Orientuje się ktoś czy trylogia Dark Souls na PS4 oferuje wszystkie języki czy tylko angielski i japoński w zależności od kraju, z którego sprowadzimy? Niestety z jakiegoś powodu wydawca nie chce wypuścić tej kolekcji w Europie.

 
Widzę, że nie ma na forum tematu o jednej z imo najbardziej niedocenionych gier czyli Demon's Souls a z racji tego iż jest to powiązane z serią Dark Souls więc zapytam tutaj. ;) Jestem w trakcie przechodzenia, w zasadzie został mi już sam endgame i miałbym kilka pytań do osób które wbiły platynę, która nie ukrywam jest moim celem. :)

1. Zasadnicza sprawa to tendencje. Udało mi się we wszystkich pięciu światach osiągnąć Pure White i zrobić wszystkie wydarzenia z tym związane. W zasadzie to można już dążyć do uzyskania Pure Black. Chciałbym też zdobyć ten pierścień od Monumentala (Friend's Ring) ale widziałem, że dużo ludzi bardzo łatwo to psuje. Dlatego chciałbym się dowiedzieć co teraz? Z tego co czytałem trzeba mieć w każdym świecie Pure Black World Tendency a potem zabić tam pięciu Black Phantom'ów żeby tym samym osiągnąć Pure White Character Tendency i wtedy można mieć nadzieję że się otrzyma upragniony pierścień. Do samego Monumentala warto iść przed czy po zabiciu ostatniego bossa w wybranym świecie? Został mi już tylko boss w
1-4.

Wiem, że osiągając Pure Black World Tendency albo będąc blisko tego stanu pojawiają się też Primeval Demon. Je z kolei warto zabijać przed czy po Balck Phantomie, czy to nie ma znaczenia?

2. Czy zabicie Executioner Miraldy w formie cielesnej, czyli przy Pure White World Tendency ma jakieś znaczenie dla tendencji mojej postaci i tym samym na to czy zdobędę Friend's Ring czy tylko zmienia tendencję świata?

3. Jakieś porady w co warto się wyposażyć do farmienia Pure Bladestone? :love:
 
Top Bottom