Dark Souls

+
The wall of Lodeleth - ta sama lokacja co na Gamescomie. Podoba mi się - wszystko :)
Pomijam brak umiejętności osoby grającej.

Z jednej strony zagrałbym ale z drugiej znudziło mi się już ta konwencja.
Mnie trochę też, dlatego warto nie tykać nic z tej serii do premiery ,,trójki''.

No i nie podoba mi się że w DS-e postac porusza sie jak w BB.
Dziwnie to wygląda, o ile do BB pasowało tutaj już nie moim zdaniem.
Teraz to zmienili na łatwiejsze.
Mały szczegół. Kwestia przyzwyczajenia, przestawienia się.

Mały szczegół ale od perfekcyjnego opanowania ruchów postaci zależało wszystko.
To prawda, ale czy łatwiejsze? Wrogowie też są szybsi, i mało tego, są bardziej agresywni. Zaciekli - to chyba lepsze określenie.
 
Last edited:
Hmmm...mam dylemat

Z jednej strony zagrałbym ale z drugiej znudziło mi się już ta konwencja.
No i nie podoba mi się że w DS-e postac porusza sie jak w BB.
Dziwnie to wygląda, o ile do BB pasowało tutaj już nie moim zdaniem.

---------- Zaktualizowano 09:19 ----------

@Daniel Abatemarco

Mały szczegół ale od perfekcyjnego opanowania ruchów postaci zależało wszystko.
Teraz to zmienili na łatwiejsze.
 
Moim zdaniem za szybka rozgrywka. W Soulsach zawsze podobała mi się ta ociężałość postaci. Tutaj nawet takim bastardem macha się znacznie szybciej. W jedynce jak sie machnelo to az postać przekrzywiało. Ale zobaczymy w praniu, na pewno przejdę.
 
Po woli psują własną grę, no cóż ;)
Bloodborne inna marka ciepło przyjęta to robią to samo z DS3 bo żeby ludziki mieli łatwiej.
No bo przeca DS-y to takie trudne gry.
 
bo żeby ludziki mieli łatwiej
Ja wiem czy Bloodborne był taki prosty? Na początku mnie nieźle sponiewierał. Dopiero później, jak już odkryłem, ze nie trzeba sie czaić jak w Soulsach, tylko lecieć naprzód to zrobiło sie moze nie prosciej, ale przystepniej:p
 
@lukszwed

Cała rozgrywka jest podobna ale niektóre bardzo istotne szczegóły zostały uproszczone albo wręcz całkowicie usunięte.
Nie żebym narzekał ale idąc tym tropem gra staje się coraz łatwiejsza.
 
Najwiekszym błędem było zlikwidowanie udźwigu. Już DkS2 nie było różowo pod tym względem. Całe szczęscie picie estusa nadal wygląda na akcję powolną, więc będzie trzeba uważać. No i przeciwnicy wydają się nie odpuszczać, wykorzystywać nieuwagę. Zobaczymy co to będzie, mam nadzieję, że się uda. To chyba najbardziej oczekiwana przeze mnie gra w tym momencie.
 
Warto za 75zł brać na muve DS2 Scholar czy czekać na jeszcze lepszą cenę ? ;) Ta jest chyba najniższą jak do tej pory :)
 
Warto za 75zł brać na muve DS2 Scholar czy czekać na jeszcze lepszą cenę ? ;) Ta jest chyba najniższą jak do tej pory :)

Warto nie warto, zależy czy ci podejdzie ten tytuł.
Gra jest warta moim zdaniem te 70 zł zwłaszcza że z dodatkiem.
 
Dobra kupiłem teraz trzeba będzie w końcu zabrać się od początku za granie :p Mam nadzieję że jakoś to pójdzie :p
 
Grałeś w dwójke ?
Pewnie. Właśnie w dwójce, gdzie świat skonstruowany był nie na zasadzie skrótów jak w DkS1, tylko na zasadzie ślepych zaułków ten tryb teleportacji był potrzebny. Mam nadzieję, że w trójce wrócą do systemu skrótów z jedynki.
 
Pewnie. Właśnie w dwójce, gdzie świat skonstruowany był nie na zasadzie skrótów jak w DkS1, tylko na zasadzie ślepych zaułków ten tryb teleportacji był potrzebny. Mam nadzieję, że w trójce wrócą do systemu skrótów z jedynki.
Akurat taki projekt lokacji w DkS2 był potrzebny bo przemierzaliśmy duże połacie terenu, sposób levelowania i ulepszania ekwipunku też wymagał szybkiego transportu, podobnie było w DS gdzie "pomagała" nam Maiden in Black lub lalka w Bloodborne.
 
Akurat taki projekt lokacji w DkS2 był potrzebny bo przemierzaliśmy duże połacie terenu, sposób levelowania i ulepszania ekwipunku też wymagał szybkiego transportu, podobnie było w DS gdzie "pomagała" nam Maiden in Black lub lalka w Bloodborne.
No toć właśnie o tym piszę:p Mi się akurat bardziej podobał bardziej skondensowany projekt lokacji z jedynki.
 
No toć właśnie o tym piszę Mi się akurat bardziej podobał bardziej skondensowany projekt lokacji z jedynki.
Mi ciężko byłoby wybrać, najlepiej byłoby gdyby Tanimura i Miyazaki wzięli się za DkS3 razem. Patrząc na BB i zapowiedzi nowych soulsów zaczynam się bać że tym razem wielkiemu M nie wyjdzie a gra będzie leciała na fali popularności DkS1.
 
Top Bottom