Darmowa kopia gry Wiedźmin na platformie GOG.com

+
Kupiłem pierwszego Wieśka razem z dwójką i audiobookiem, oczywiscie w Platynowej Kolekcji (). Kod wszedł bez najmniejszego problemu.
 
Mam problem..klikam na link który jest podany gdzie wpisać kod.Kod()chyba) działa bo przenosi mnie dalej..ale gdzie to moge pobrac :/ Moze jestem ślepy czy co. Prosze o pomoc.
 
Mam takie pytanie: czy można swój kod backup oddać kumplowi żeby aktywował sobie grę na gogu? czy jest to legalne czy musi już posiadać wiedźmina 2?
 
Teraz mogę oficjalnie podziękować... wreszcie po powrocie do domu i z wakacji sobie aktywowałem W1 na gog-u.
Sto lat gogu życzę i CD Projektowi! Dziękuję! :)
 
Tylko, że już wypełniłam dawno temu zgłoszenie i teraz milczą. Ani kodu, ani nic. A miło by było mieć kopię na gogu. Będzie trzeba napisać do nich, eh. A właściwie co fajnego dają do Pierwszego Wiedźmina?
 
A to nie lepiej sprawdzić na stronie GoGa, czy nie zakceptuje twojego kodu (z instrukcji)?
 
@szypek26 niestety kod z instrukcji nie jest kodem do goga. Mnie po takiej próbie wywaliło do arkusza CDProjektu.
 
duzaMi said:
@szypek26 niestety kod z instrukcji nie jest kodem do goga. Mnie po takiej próbie wywaliło do arkusza CDProjektu.

Na 99% to właśnie kod z instrukcji trzeba wipisac, bo właśnie trzymam to w ręku i nie widze innego kodu do wpisania ... Napewno nie zwróciłes uwagi czy nie pokazuje ci jakiegoś komunikatu ? Bo jeśli tak to raczej po ptokach mi sie wydaje No i sprawdziłeś konto ? Bo moze jednak ci dodało ale nie zauważyłeś :F
 
@RaV47 nie było wiadomości żadnej nigdzie ;p ale postanowiłam spróbować raz jeszcze i już zupełnie nic nie rozumiem, bo poprzednim razem wpisałam właśnie kod z instrukcji(!) i nie poszło, a teraz i owszem - mam kopię na gogu. Dziękuję :D
p.s. jestem duża Mi, jestem dziewczyną
 
duzaMi said:
p.s. jestem duża Mi, jestem dziewczyną
No teraz jak udało Ci się wpisać kod na Goga to już jesteś duża :p , też tak miałem że musiałem 2 razy kod wpisać aby zadziałał... więc po pierwszym razie nie poddawajcie się tylko wpisujcie kilka razy.
 
@Dalthair serio, za pierwszym razem nie poszło, wpisuję drugi raz, myślę "no, cholero, zobaczymy czy się włączysz" i szok, bo już nie muszę wysyłać zdjęć z pudełkiem Wiedźmina :D
Ps. Chodziło mi o nick ;p bo kolega trochę zmienił mi płeć :'P

Przepraszam, coś mi się zepsuło i poszło dwa razy. Da się to usunąć? :'D
 
Dawno tutaj nie zaglądałem od ostatniego czasu, ale po przeczytaniu wszystkich zaległych news'ów zobaczyłem że można również dostać na gog'u backup 1 części wiedźmina. Dlatego że moja wersja wiedźmina jest już troszkę zużyta chciałem mieć również możliwość pobrania jej z gog'a, lecz po wpisaniu kodu wyskakuje mi taka o to treść:

Your product key is not valid!
Make sure you have entered the code exactly as it appears (if you need you can try few more times). If your key doesn't seem to work or you have misplaced your product key, please click here to visit CD Projekt RED's product code verification page.


Oczywiście klikałem kilka razy i wysyłałem zdjęcie pudełka, płyty i instrukcji z widocznym cd-key'em lecz za każdym razem dostaje wiadomość drogą email której nie rozumiem ;/ Mój angielski najwyraźniej nie jest na takim poziomie ;/
 
Który kod wklepujesz? Bo w pudełku z Wiedźminem 1 są dwa, a ja nigdy nie pamiętam, który to ten właściwy :p Sprawdź oba kody, jeśli dalej nie będzie działać, wklej tutaj treść wiadomości, co ich nie rozumiesz, przetłumaczę.
 
Wpisalem od razu oba kody z Wiedzmina 1 i 2, fajna sprawa i jeszcze bez drm'ow zadnych przy ponownym pobieraniu... jestescie mistrzami za te opcje
 
Top Bottom