Darmowa kopia gry Wiedźmin na platformie GOG.com

+
Darmowa kopia gry Wiedźmin na platformie GOG.com



Wszyscy gracze pecetowi, ktrzy posiadają pierwszą grę Wiedźmin lub zamierzają kupić ją w przyszłości, otrzymają darmowy, cyfrowy egzemplarz gry na platformie GOG.com. Jedyne co należy zrobić, to udać się pod adres GOG.com/witcherbackup i postępować zgodnie z podanymi tam instrukcjami.
Nie czekajcie ani chwili dłużej pobierzcie swoją kopię zapasową już teraz i uzyskajcie dostęp do pierwszej części gry Wiedźmin niezależnie od tego w jakim miejscu na świecie będziecie się znajdować. Egzemplarz, ktry otrzymacie jest oczywiście wolny od jakichkolwiek zabezpieczeń DRM.
UWAGA: Jeżeli nie posiadasz kodu do gry, możesz uzyskać kopię zapasową poprzez wysłanie nam dowolnego dowodu zakupu do 30 czerwca.
Przypominamy też, że na GOG.com cały czas możecie uzyskać zapasową kopię gry Wiedźmin 2: Zabjcy Krlw.
 
Miodzio po prostu !
Jakiś czas temu zainstalowałem ponownie i próbowałem aktualizować do 1.4, ale coś nie szło. A teraz nie będę tego potrzebował
 
Fajnie tylko czy pamięta ktoś czy W1 posiadał jakiś klucz w wersji rozszerzonej? Ja mam tylko klucz rejestracji CDPR i nie przypominam sobie bym kiedykolwiek przy instalacji podawał klucz gry. I czy fakt rejestracji gry na tym forum nie powinien wystarczyć?

EDIT: Nie było by problemu gdyby się dało połączyć konta stąd i z gog'a.
 
Ja mam dwa klucze ten od rejestracji CD Projekt RED na odwrocie instrukcji i klucz rejestracji elektronicznej.
 
Sprawdź jeszcze czy dobrze wpisałeś kod. Mi niektóre cyfry zdążyly się już lekko zamazać i U wygląda podobnie do V, a 1 do I.
 
Chyba każdy polski fan Wiedźmina oglądał letnią konferencję. Więc dodatkowe obwieszczenie o kopii jedynki na GOGu nie jest skierowane do nas. Czyżby zachodni gracze nie palili się do rejestracji? A może powód jest bardziej prozaiczny. Mam dwie różne wersje edycji rozszerzonej. Żaden z kodów nie działa. Nie chce mi się bawić w zdjęcia, podpisy etc. bo jestem leniwy. Więc nie rejestruję niczego. Jak to jest, że jednym działa a innym nie chce?
 
greeks said:
Żaden z kodów nie działa. Nie chce mi się bawić w zdjęcia, podpisy etc. bo jestem leniwy.

Jak jesteś leniwy to tracisz ...

Ja pierwszego Wieśka mam na GoG'u już od jakiegoś czasu, więc do tej promocji nie startuje. Jednak z ciekawości wpisałem kod i poinformowało mnie iż kopię Wiedźmina już na GoG posiadam (cóż za niespodzianka ;) ). Tak więc, rozumuję iż wszystko działa, bo gdyby nie działało miałbym błąd, a nie taki komunikat.
 
greeks said:
Chyba każdy polski fan Wiedźmina oglądał letnią konferencję. Więc dodatkowe obwieszczenie o kopii jedynki na GOGu nie jest skierowane do nas.
Może coś przeoczyłem, ale GOG swoją ofertę ma otwartą na wszystkich graczy, w każdym kraju ;P

Czyżby zachodni gracze nie palili się do rejestracji? A może powód jest bardziej prozaiczny.
Myślę, że jest to ukłon w stronę wszystkich graczy i zachęcanie ich do zerkania na GOG.
W dobie cyfrowych edycji gier komputerowych jest to fajne posunięcie. Masz edycję cyfrową - nie musisz bać się o to, że zniszczysz płytę i na zawsze stracisz swoją ulubioną grę.
Mam dwie różne wersje edycji rozszerzonej. Żaden z kodów nie działa. Nie chce mi się bawić w zdjęcia, podpisy etc. bo jestem leniwy. Więc nie rejestruję niczego. Jak to jest, że jednym działa a innym nie chce?
Leniwość jest zła. Prowadzi do stagnacji i stetryczenia ;P
Odezwij się gdzie trzeba (np. tutaj) i ktoś Ci pomoże, byś mógł się cieszyć swoją kopią gry :)
Ja miałem problem z kluczem, bo jest lekko wytarty, ale sprawdzilem ponownie i udało mi się wpisać poprawny klucz. Wszystko gra i huczy jak należy.
 
Mój kod równiez nie działa. To jest ten na odwrocie instrukcji, "Klucz rejestracji CD Projekt RED", tak? No to wpisałem prawidłowo i wał.
 
Napisz do Redów i otrzymasz nowy, mi niedawno przysłali bo też mi nie chciało wejść.
http://www.thewitcher.com/backup/
 
Top Bottom