Darmowa kopia zapasowa gry Wiedźmin 2 na platformie GOG.com

+
Darmowa kopia zapasowa gry Wiedźmin 2 na platformie GOG.com



Wszyscy gracze pecetowi, ktrzy już posiadają grę Wiedźmin 2 lub zamierzają nabyć ją w przyszłości otrzymają darmowy cyfrowy egzemplarz gry na platformie GOG.com.
Wystarczy wejść na GOG.com/witcherbackup i postępować zgodnie z informacjami na ekranie by otrzymać darmową kopię zapasową. Jakie są korzyści z posiadania dodatkowego Wiedźmina 2 na GOG.com? Przede wszystkim macie dostęp do gry zawsze i wszędzie jeśli zgubicie płytę z grą lub zostawicie ją gdziekolwiek, dalej będziecie mogli zagrać w Wiedźmina 2. Egzemplarz na GOG.com jest jedyną cyfrową dystrybucją gry bez zabezpieczeń DRM.
UWAGA: Jeżeli nie posiadasz kodu do gry, możesz uzyskać kopię zapasową poprzez wysłanie nam dowolnego dowodu zakupu w ciągu 30 dni od rozpoczęcia akcji.
 
A ta wersja na GOG'u jest już spatchowana ?? Czyli posiada wersje 2.0 oraz Edycję Rozszerzoną ? Bo jest tam w plikach dodatkowch autoupdate 2.0
 
Wszystko pięknie działą z tej wersji :)
Są napisy w językach: cz, de, en, es, fr, hu, it, jp, pl, ru, tr, zh,
a głosy: de, en, fr, pl ,ru
 
Witam.

A czy sama gra ściągnięta z GOGu ma polski dubbing? Jeśli nie to mogę jakoś wgrać do niej ten dubbing czy koniecznie muszę instalować po staremu czyli z płytki?

Pozdrawiam!

Scalam z istniejącym tematem.
Vatt
 
Mam pytanie do bardziej zaznajomionych z GOGiem (ja mam konto od... 11-go :p). Czy po wpisaniu klucza z W2, będę musiała zassać kopię zapasową? Czy może sobie tam leżeć i będę mogła ją ściągnąć w pracy?

Wybaczcie, jeśli pytanie jest głupie, ale mój wspaniały, cudowny iMinus popisał się przez noc ściągając 19 brakujących partów i teraz ściąga trzeci na podmiankę, więc nie chciałabym go dobić jeszcze całą instalką. XD
 
bassiunia said:
Mam pytanie do bardziej zaznajomionych z GOGiem (ja mam konto od... 11-go :p). Czy po wpisaniu klucza z W2, będę musiała zassać kopię zapasową? Czy może sobie tam leżeć i będę mogła ją ściągnąć w pracy?

Sądzę, że jak tam już sobie stoi to można to zassać z dowolnego miejsca (wypalić i przenieść gdziekolwiek). Jednak konto w GoG też mam od 11 kwietnia, więc
 
MorhenPL said:
Witam.

A czy sama gra ściągnięta z GOGu ma polski dubbing? Jeśli nie to mogę jakoś wgrać do niej ten dubbing czy koniecznie muszę instalować po staremu czyli z płytki?

Pozdrawiam!
Gra ściągnięta z GOG (Wiedźmin 2) ma polskie i głosy i napisy. Trzeba je jednak samemu ustawić w menu, gdyż domyślnie ustawione są napisy i głosy angielskie.

MorhenPL said:
Sądzę, że jak tam już sobie stoi to można to zassać z dowolnego miejsca (wypalić i przenieść gdziekolwiek). Jednak konto w GoG też mam od 11 kwietnia, więc
Jest tak jak piszecie. Każdą grę kupioną na GOGu można pobrać z dowolnego komputera na ziemi (dwa warunki: login+hasło i dostep do sieci) oraz zainstalować grę na dowolnej ilości komputerów i zgrać sobie kopie bezpieczeństwa na swój dvd z biedronki - w końcu na tym polega te "magiczne" DRM-free.

PS.
ja mam konto od
06.02.2009 :).
 
IwaN said:
Sądzę, że jak tam już sobie stoi to można to zassać z dowolnego miejsca (wypalić i przenieść gdziekolwiek). Jednak konto w GoG też mam od 11 kwietnia, więc

IwaN said:
Jest tak jak piszecie. Każdą grę kupioną na GOGu można pobrać z dowolnego komputera na ziemi (dwa warunki: login+hasło i dostep do sieci) oraz zainstalować grę na dowolnej ilości komputerów i zgrać sobie kopie bezpieczeństwa na swój dvd z biedronki - w końcu na tym polega te "magiczne" DRM-free. PS.ja mam konto od06.02.2009 :).

Dzięki Wam! Już sobie stoi obok Fallout'a. :D
 
A mi cały czas wyskakuje zły kod....

A który z tych dwóch z okładki trzeba wpisać ?
Zresztą spróbowałem już obu...
 
Top Bottom