Data 2. odcinka Night City Wire!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED
PL_NCW_Episode2_Date_1920x1080.jpg


Premiera 2. odcinka Night City Wire już w najbliższy poniedziałek, 10 sierpnia o godz. 18:00 na Twitchu! Tym razem zgłębimy tajemnice przeszłości V, zaprezentujemy różne typy broni dostępne w grze oraz przyjrzymy się transformacji zespołu Refused w SAMURAI!

Do zobaczenia!
 
W sumie to jestem zaskoczony bo spodziewałem się ujawnienia daty w okolicach połowy miesiąca, a samego Wire2 gdzieś tydzień później, zaskoczony pozytywnie.
 
No dla mnie o wiele ciekawszy niż poprzedni i aż mi się banan na twarzy pojawił, jak zobaczyłem te pukawki :). Następny epizod "soon" :D
Post automatically merged:

Zauważcie, że na filmikach już nie było work in progress :) - ktoś jeszcze wątpi w listopadową premierę ? :)
 
Jak dla mnie sztosik. Dużo ciekawego contentu podanego w świetny sposób i zobaczyłem trochę więcej środowiska na którym mogłem zawiesić przez chwilę oko, czyli czegoś co mnie chyba najbardziej interesuje. Cóż więcej powiedzieć, zapowiada się to iście smerfastycznie :cool:
 
Kurczę... za krótko! Tak nie można!

Jest takie czekoladowe ciastko, które po przekrojeniu wylewa z siebie dodatkowo płynną czekoladę... nie za dużo, ale pyszna.
I ten odcinek właśnie taki był :D

I się chce więcej.

Ociekający klimatem materiał - od ulicznych neonowych beatów przez dławiące kurzem slumsy po sterylną, zdegenerowaną czerń... to wszystko jest świetne.
Do tego garść smaczków o broni, mnóstwo wizualnych rarytasków i niezłe brzmienia w tle.

Wiecie co, to chyba będzie świetna gra :D
 
W listopadową premierę uwierzę za 10 dni, ale trzeba przyznać uczciwie że to był bardzo dobry odcinek NCW - zdecydowanie lepszy niż poprzedni, aż te 30min minęło jak góra pięć !

To teraz może mały koncert życzeń z gatunku " co bym chciał zobaczyć w kolejnym epizodzie"

Chciałbym aby to był odcinek całkowicie poświęcony sieci/klasie netrunnera/ i cyberware w sumie te trzy rzeczy tak się pięknie razem spinają. Trzeba przyznać że te tematy nie zostały nam praktycznie przedstawione (szczególnie -NET- ) tylko liźnięte bardzo pobieżnie
 
Noooooo jest mięso. Przy tych fragmentach gdzie pokazywali shotguny się rozpływałem dosłownie. Do tej pory uważałem smartguny za nie swoją parę kaloszy, chociaż wydają się bardzo funkcjonalne i być może wyższe poziomy trudności wymuszą używania większej ilości typów broni i nieco sprytniejszego podejścia do starć.

Jeżeli chodzi o ścieżki, to wizualnie Nomad bardzo do mnie przemówił. Ta zajawka z trzech podobała mi się najbardziej, ten fragment z zamglonym miastem w tle bardzo klimatyczny. Tematycznie też mi odpowiada - dawno zdecydowałem, że będę grał korposem, a teraz się waham.

Ogólnie to chyba najlepszy materiał promocyjny, jaki REDzi wypuścili, zwłaszcza fragment o muzyce mi się podobał, jako że jestem fanem zespołu Refused. Widać też przywiązanie do detali, skoro Borys ich tam pilnuje z akcentami i się z robotą, mówiąc niedelikatnie, nie pierdzieli :cool:
Szkoda tylko, że taki krótki.
 
Świetny materiał, bardzo mi się podobają całkowicie różne ścieżki fabularne na początku gry, zachęca to do sięgnięcia po grę kilka razy :) No i ta broń, naprawdę czuć jej moc :D

BTW: Mam małe pytanie do ekipy CDPR - kim jest ta pani? :think:
1597077934135.png


Pani jak widzę interesuje się chyba motocyklami i ogólnie motoryzacją, poza tym lubi piwo, przeczuwam nowy love interest dla mojego Nomada :love:
Będzie niedługo nieco szerzej zaprezentowana? :p
 
Bardzo mi się podobał Corpo origin. Zrobił na mnie największe wrażenie, chciałem zaczynać jako Street kid ale teraz mam zagwozdkę.
 
Zastanawiałem się jakąś ścieżkę wybrać na początek. Po tym odcinku stwierdzam, że Nomad jest mi bliski :D
Post automatically merged:

A strzelby i broń biała zacne, przez co nie wiem czy dam radę przejść grę bez zabijania bo te pukawki będą mnie kusić.
 
Świetny materiał, bardzo mi się podobają całkowicie różne ścieżki fabularne na początku gry, zachęca to do sięgnięcia po grę kilka razy :) No i ta broń, naprawdę czuć jej moc :D

BTW: Mam małe pytanie do ekipy CDPR - kim jest ta pani? :think:
View attachment 11055296

Pani jak widzę interesuje się chyba motocyklami i ogólnie motoryzacją.
Waifu wars ! ciekawe z iloma da się "zakręcić" aby pozostać niewykrytym, tak wiele możliwości tak wiele wyborów na wielu płaszczyznach.
 
Fajnie, ale za krótko. Minęło w 5 min., dam sobie głowę uciąć.

Zdecydowanie przemawia do mnie korpo, jako takie quasi piekiełko, gdzie każdy chce się każdego pozbyć, a dźganie w plecy jest tak powszechne i naturalne jak przerwy na papierosa.

Będę grał nawróconym korpo i im będzie bardziej bezlitosny w swoim originie, tym lepiej. :D

Bronie miodzik, strzelby kradną szoł, ale przyznam, ze przebijająca ściany snajperka też nie umknęła mojej uwadze.

Wydaje mi się też, że będziemy mieli retrospekcje, gdzie będziemy grali Johnym (sam model tez chyba poprawili).
 
Świetny materiał. O typach broni wiedzieliśmy dość sporo wcześniej więc najbardziej podobał mi się element dotyczący life paths. Jak za pierwszym razem usłyszałem o tych ścieżkach to zdecydowałem się na nomada - teraz jestem co do niego w 100% przekonany. Widziałem też ,że można się wcielić w Johnego :) coraz ciekawiej z każdą prezentacją.
 
Ja już dawno jestem zdecydowany na nomada, ale powody są tylko pewnym prawdopodobieństwem w grze, liczę ze ścieżka Nomada otworzy mi pewne konkretne ścieżki ale to tylko domysły i równie dobrze mogę się mylić. Najmniej zachęcający wydaje się street-kid ale tylko takie moje odczucie.
 
Top Bottom