Data 3. odcinka Night City Wire!

+
Super :). W końcu będę na urlopie i będę mógł w spokoju obejrzeć na żywo :D
 
Urlop to ja też mam, tylko jestem na żaglach. Ale na telefonie się ogarnie, zabawnie będzie oglądać NCW gdzieś przy ognisku na Mazurach. :)
 
Kurde, widać połowa forum na urlopach we wrześniu :giggle: (ja też teraz jestem - mam kilka spraw do załatwienia i premierę RTX, więc i tak wypoczywam w domu).

Postaram się obejrzeć na żywo.
 
U mnie jeszcze nic straconego. Od piątku przez cały następny tydzień wykorzystuję dopiero urlop zaległy :beer: . Tegoroczne, tłuściutkie 26 dni jeszcze czeka nietknięte :giggle:

Tylko nie zapominaj, że ten urlop muszą ci jeszcze dać, a na żądanie przysługują tylko 4 dni w roku, więc...
 
Tylko nie zapominaj, że ten urlop muszą ci jeszcze dać, a na żądanie przysługują tylko 4 dni w roku, więc...
Obyś nie wykrakał - sytuacja wczoraj znacznie się skomplikowała i po dzisiejszej dniówce (17,5 godz. ciurkiem) mój urlop wcale nie jest taki pewny. Ale jestem dobrej myśli: jak dobrze pójdzie, to może nawet wydłuży się o nadgodziny.
 
Ja też mam urlop na premierę CP2077. W listopadzie przynajmniej nietrudno o zmiennika. Raczej niewiele osób w tym miesiącu bierze wolne. :)

BTW, pozdrawiam z Helu. Piękna pogoda. :)
 
Wobec wchodzącej małymi krokami nowej generacji w świecie gamingu to informacja o wymaganiach jest dla każdego bardzo pożądana :cool:
 
No... zaraz ruszy.

Nie ukrywam, że najbardziej interesuje mnie kwestia wymagań sprzętowych.
 
Top Bottom