Data 4. odcinka Night City Wire!

+

Vattier

CD PROJEKT RED


Premiera 4. odcinka Night City Wire odbędzie w czwartek, 15 października o godz. 18:00! Tym razem skupimy się na wyglądzie, dźwiękach i szczegółach technicznych pojazdów w Cyberpunku 2077! Jak zwykle możecie się spodziewać nowych materiałów z rozgrywki i ogłoszeń!

Dołącz do nas na Twitch!
 
Last edited:
Ale że cały odcinek poświęcony pojazdom? No to albo odcinek będzie krótki ,albo temat jest dość obszerny. Tak czy siak podskakuję z radości bo to dla mnie zdecydowanie jeden z ciekawszych elementów świata. Tylko cały czas czekam na tego biednego technika i crafting. No nic może będzie jeszcze 5 odcinek. Swoją drogą uważam ,że powinna być jedna sekcja poświęcona dla lore i zależnościami między cp77 a 2020 + Super byłoby zobaczyć postać Johnego i może jakiś krótki wywiad z Reevsem? Skoro macie taką twarz to czemu nie wykorzystać w pełni jej marketingowego potencjału?
 
Super byłoby zobaczyć postać Johnego i może jakiś krótki wywiad z Reevsem? Skoro macie taką twarz to czemu nie wykorzystać w pełni jej marketingowego potencjału?

Myślę, że w tym względzie najlepsze dopiero przed nami ;)
 
Legenda Night City zasługuje na równie legendarne auto.

Dla Johnny’ego Silverhanda wybór był prosty: ikoniczne Porsche 911 Turbo z lat 90.

Najpiękniejsze Porsche w historii - choć wolałbym wolnossące 3,6 litra z napędem na tylną oś *. Ikona.
_______________________________________
*) - choć były również wersje z napędem na 4 koła. Silniki turbo miały 3,3 litra pojemności (turbo S 3,6 litra) i turbodziurę w niskich obrotach.
 
Last edited:
Powiem tak. Jak dla mnie, to najsłabsze NCW. Samochody nie interesują mnie wcale, jestem mega-rozczarowany tym, ze nie pokazano żadnych ciężko opancerzonych pojazdów (ciężarówki się nie liczą) ani pancerzy wspomaganych. Style potraktowano po macoszemu, pokazując praktycznie tylko concept-arty. Bardzo słabo.
 
Top Bottom