Data premiery gry Wiedźmin 3: Dziki Gon – list otwarty

+
Czytając niektóre wypowiedzi odnoszę wrażenie, że niektórzy cieszą się z obsuwy. :blink: Ja natomiast mam nadzieję, że REDzi wybrali po prostu mniejsze zło. Konsekwencje tego wyboru poznamy w przyszłym roku.
 
Czytając niektóre wypowiedzi odnoszę wrażenie, że niektórzy cieszą się z obsuwy. :blink: Ja natomiast mam nadzieję, że REDzi wybrali po prostu mniejsze zło. Konsekwencje tego wyboru poznamy w przyszłym roku.


Demonizujesz chyba trochę, po prostu - co osobiście obserwuję z rogalem na obliczu - nasza Społeczność pokazała, że nie tylko rozumie całą sytuację, ale też docenia szczerą informacje na ten temat, no i robi to, co powinna robić każda społeczność fanowska: wspiera firmę.
 
Każdy ma chyba jakieś obawy, no ale trzeba wspierać Czerwonych i wierzyć w to że będzie dobrze, jeśli mówią że gra potrzebuje 4 miesiące obsuwy to nie mam nic przeciw temu, 4 miesiące spamo...ekhem pisania na forum więcej :p
 
Dodam jeszcze, że wcale bym nie płakał gdyby premiera została przesunięta na jeszcze późniejszy termin, jeżeli tylko miałoby to dać możliwość kolejnych udoskonaleń.

Dokładnie to samo czuję. Może być nawet później byle gra była ciekawsza i bardziej dopracowana. A i czasu na skompletowanie nowego komputera będę miała więcej.
 
Ciekaw jestem czy to już etap polegający wyłącznie na "dopieszczaniu najdrobniejszych detali i wielokrotnym testowaniu" gdzie definitywnie zakończono dodawanie nowych elementów czy może jednak pojawi się coś, czego nie byłoby w przypadku wypuszczenia gry zgodnie z pierwotnym planem.
Myślę, że opóźnienie jest związane przede wszystkim z debuggowaniem i optymalizacją na różnych platformach. Nowe rzeczy to prawdopodobnie kwestia DLC/większych dodatków.

Wiem że to co napiszę może niektórych nie-zadowolić i chciałbym aby tak nie było ale niestety jest prawdopodobieństwo wystąpienia u wieśka syndromu next gena. Kojarzycie watch dogs
Nie wydaje mi się, by grafika na konsolach miała wyglądać gorzej niż to, co do tej pory nam zaprezentowano. Ale może to moja natura optymisty nie dopuszcza takiej myśli - w przeciwnym razie byłby niezły shitstorm. :D

Przesunięcie daty premiery W3 nie wpłynie w żaden sposób na plany wydawnicze dotyczące innych tytułów.
Na premierę Cyberpunka opóźnienie W3 nie wpłynie? Wstępnie była planowana na koniec 2015 r. (taka wskazówka była zawarta w sekretnej wiadomości teasera), ale byłbym wielce zdziwiony, gdyby udało się Wam dotrzymać tego terminu.

Przecież można było taką wiadomość przekazać w listopadzie, październiku i efekt szoku byłby wówczas zapewne znacznie złagodzony.
Byłoby dokładnie odwrotnie. Najlepszym przykładem jest Watch Dogs - na ustach co niektórych pojawiła się nawet piana. :D

wszak do lutego '15 wyjdzie jeszcze kilka kilka pozycji wartych naszych erpegodzin. Ze tak na szybko wymienie:
Dark Souls 2 - kwiecieb b.r.
Risen 3 - sierpien b.r.
Tom Clancy - The Division - b.r.
Lords Of The Fallen - b.r.
Owszem. Poza tym Wasteland 2, Pillars of Eternity i Divinity: Original Sin. Z nie-erpegów edycja jubileuszowa Gabriel Knight: Sins of the Fathers i Age of Wonders 3. Ja ponadto wypatruję kilku mniejszych tytułów: Spacebase DF-9 i Castle Story. Jeśli dodam do tego planszówki, którymi jestem potencjalnie zainteresowany, okaże się, że mój portfel wypchany raczej nie będzie. ;)

Szkoda tylko, że RED tak długo uparcie brnął i wciskał kit fanom, że premiera będzie w tym roku, chociaż już ponad rok temu pisałem o ogromnym prawdopodobieństwie obsuwy.
Dlaczego wciskał kit? Nie bierzesz pod uwagę, że decyzja o przesunięciu zapadła niedawno?
 
Last edited:
Jasne... W odpowiednim momencie:)

Czyli jak zawsze... :) Ale koledzy z roku mnie zabiją, bo nakręciłem ich na zagadnienie planszówek, a o Wiedźminie ani widu ani słychu.. GoT nie ma w sprzedaży od paru ładnych miesięcy, a od BSG nie chciałbym zaczynać... :p
 
Czyli jak zawsze... :) Ale koledzy z roku mnie zabiją, bo nakręciłem ich na zagadnienie planszówek, a o Wiedźminie ani widu ani słychu.. GoT nie ma w sprzedaży od paru ładnych miesięcy, a od BSG nie chciałbym zaczynać... :p

Też poluję na planszówkę GoTa. W międzyczasie kupiłem Spartacusa i Disc World: AM - całkiem spoko. Polecam;)
 
Decyzja jak najbardziej słuszna :) Poczekamy, pieniądze na samą grę tudzież na sprzęt do niej odkładamy sumiennie :)
 


Miałem w tym roku kupić nowy PC do Wiedzmina 3. No cóż w takim razie w tym roku kupie sobie Plejsteszyn cztery !
 
Last edited:
Demonizujesz chyba trochę, po prostu - co osobiście obserwuję z rogalem na obliczu - nasza Społeczność pokazała, że nie tylko rozumie całą sytuację, ale też docenia szczerą informacje na ten temat, no i robi to, co powinna robić każda społeczność fanowska: wspiera firmę.

Po prostu wyrażam swój żal z powodu obsuwy rozumiejąc jednocześnie (i mając nadzieję), że może to przynieść wiele korzyści. Martwi mnie natomiast termin premiery w sezonie ogórkowym. Wprawdzie bez konkurencji (chyba, że konkurencja również się obsunie), ale wiele miesięcy przed świętami, kiedy to branża spija śmietankę w postaci nagród. Chyba, że REDzi będą w stanie utrzymać się na topie co najmniej do października 2015 wydając znaczące dodatki - i oczywiście konieczny Red Kit.
Ja również cały czas trzymam kciuki za REDów i wierzę, że robią wszystko co mogą, aby zmaksymalizować korzyści płynące z dodatkowych kilku miesięcy. Nie wątpię, że gra wydana później będzie lepsza, niż gdyby wyszła w początkowo planowanym terminie. Jednak cieniem na moich nadziejach kładzie się fakt, że gra nie będzie wydana w optymalnym pod względem marketingowym okresie, przez co może nie zgarnąć kilku zasłużonych i dość istotnych pod względem wizerunkowym nagród, przyznawanych pod koniec roku.
 
Zakup dwóch GTxów 780 poszedł na marne ..., mogłem mieć kolejny rok dwie 7970 a potem przeskoczyć na maxwelle, jak ja nie lubię takich niespodzianek :/
 
Top Bottom