Data premiery gry Wiedźmin 3: Dziki Gon – list otwarty

+
I ja dołączam się do grona usatysfakcjonowanych tą decyzją. Szczególnie jeśli chodzi o wydłużoną listę udostępnianych nam materiałów z gry :evil:
 
Ja byłem prawie pewny przesunięcia daty premiery. W końcu mamy jakiś konkret. Koniec domysłów. W lutym W3 nie będzie miał konkurencji, a pod koniec roku zawsze jest zalew nowych tytułów. Skoro ujawnili datę premiery, skoro mają zaprojektowane pudełka i ustalone edycje to poproszę pre-order. Gameplay? Najwcześniej E3.
 
Dziękujmy za informacje, dobrze że traktujecie graczy poważnie i dbacie żeby byli świadomi tego co dzieje się z Wiedźminem

U made my day :)
 
Zrozumiała decyzja. Redy ominą kilka konkurencyjnych premier na 2014 rok, co jak najbardziej odbije się pozytywnie z finansowego punktu widzenia. A gracze zyskają, bo przez ten czas redy będą polować na błędy w W3.

ps.: a nie mówiłem? ;)
 
W pierwszej chwili pomyślałem "CO?!", ale po chwili dotarło do mnie że będzie więcej czasu na złożenie kosmicznego kompa :D

Szkoda tylko jednej kwestii, teraz ci wszyscy narzekacze będą ludziom wypominać, że już od dawna to wieszczyli, a brak informacji oraz zamknięcie tematu ogólnego były zwiastunem problemów w wyniku, których premiera zostanie przesunięta :p
 
Powiem szczerze, że spodziewałem się tego. Osobiście cieszę się z takiego rozwoju sytuacji, fakt chciałoby się zagrać w Wieśka jak najszybciej ale te kilka miesięcy mnie nie zbawią. Wiem że robicie wszystko co możecie aby ta gra w dniu premiery była jak najlepiej dopracowana. Trzymam kciuki ;)
 
Co się dzieje, premiera w lutym? I dobrze, na kolekcjonerkę + gtx780ti zdążę uzbierać :whistle: A w ramach osłody chcę gameplay (już nawet bez pre-ordera) ;)
 
W pierwszej chwili pomyślałem "CO?!", ale po chwili dotarło do mnie że będzie więcej czasu na złożenie kosmicznego kompa :D

Szkoda tylko jednej kwestii, teraz ci wszyscy narzekacze będą ludziom wypominać, że już od dawna to wieszczyli, a brak informacji oraz zamknięcie tematu ogólnego były zwiastunem problemów w wyniku, których premiera zostanie przesunięta :p

A ja mam czas na ewentualny zakup PS4. :D Bo wcześniej niż na święta na pewno nie kupie... A jak lapek nie podoła na przynajmniej średnich to wiadomo co kupie. :D
 
Ale wymagania muszą być podane jeszcze w tym roku, bo ja absolutnie w tym roku muszę złożyć nowy sprzęt i składam właśnie pod ten tytuł, żeby mi to zostało dobrze zapamiętane!
No.

I dzięki za szczerą, rzetelną informację @Marcin Momot - a także dzięki wszystkim forumowiczom, którzy właśnie pokazują, co to znaczy być fanem :)
 
Jestem zniesmaczony tą informacją, gra miała pierwotnie ujrzeć światło dzienne w 2014 roku, a nie w 2015. Pierwsza obsuwa, możliwe, że nie ostatnia.
 
Jestem zniesmaczony tą informacją, gra miała pierwotnie ujrzeć światło dzienne w 2014 roku, a nie w 2015. Pierwsza obsuwa, możliwe, że nie ostatnia.

Ale ludzie z CDPR od razu mówili, że jeśli będzie potrzeba to bez zastanowienia opóźnią datę premiery, więc nie wiem skąd te pretensje. :)
 
Top Bottom