Data premiery gry Wiedźmin 3: Dziki Gon – list otwarty

+
Liczyłem że czekasz na WD :)

Znaczy tego, to do mnie?

Co do WD, jestem ciekaw jak wypadnie w ostatecznym rozrachunku, jednak zakupu nie planuję. Przynajmniej nie po premierowej cenie.
Z "premierówek" brałbym co najwyżej GTA V na PC, no ale nie wiadomo czy w ogóle będzie, aczkolwiek gdybym mógł wybierać po stokroć wolałbym Red Dead Redemption (marzenie ściętej głowy). Właściwie żadna gra w tym roku nie generuje u mnie hype'u (nawet kontynuacja świetnego Dark Souls), z braku materiałów W3 też tego, od jakiegoś czasu nie czynił.
Liczyłem, że wiosną to się zmieni, no ale już wiadomo, że nie.

Jednak jest różnica mieć W3 za pół roku, a za rok

I to jeszcze jaka, ale cóż...
Inwazja gonu tymczasowo odwołana.
 
Z jednej strony ciesze się, że Redzi gotowi są na opóźnienie premiery gry aby jak najbardziej ją dopracować, ale z drugiej jeszcze kilka tygodni temu dostawaliśmy zapewnienia, że premiera nie jest niczym zagrożona. Do tego dochodzi jeszcze odejście dwóch dość rozpoznawalnych i myślę że ważnych ludzi z CDPR co w świetle tego co otrzymaliśmy dzisiaj zaczyna wyglądać dosyć niepokojąco. Co do mnie to dalej będę czekał na Wieśka 3, ale już bez tego całego zbędnego hura optymizmu medialnego. A i zapewnienia Redów, że Wiedźmin 3 jest unikatowy i zmieni gatunek gier cRPG zaczynają brzmieć coraz mniej wiarygodnie(O ile zapewnienia marketingowców mogą jakkolwiek brzmieć wiarygodnie) .
 
@eustachy_J23: Tak do Ciebie :) Eee no nie przesadzajmy to że W3 wychodzi w przyszłym roku powoduje że CDP musi udowodnić Nam i innym, że z grą jest okej i dodatkowy czas to po prostu jest potrzebny do szlifów a nie do np.nadrabiania zaległości itd. Lepiej odpalić grę na full np. na GTX 670 niż na generacji wyżej.
 

Dzięki :). W innych serwisach napotykałem się tylko na list otwarty Redów bez dalszych komentarzy właściwie

Jednak jest różnica mieć W3 za pół roku, a za rok :(

Dla mnie właściwie żadna, i tak nastawiałem się na grudzień :p. Dwa miesiące różnicy, to tyle co nic :).

Dzięki :). W innych serwisach napotykałem się tylko na list otwarty Redów bez dalszych komentarzy właściwie
 
Decyzja ze wszech miar słuszna i rozsądna - oczekuję gry niezmiennie cierpliwie, jednocześnie ciesząc się, że wszystko wskazuje na to, iż zespół wyciąga wnioski z tego, co nie do końca im się udało.
 
A ja planowałem kupić kompa we wrześniu, a tu taka niespodzianka... Czy można chociaż zdradzić jakie wymagania na ultra ma W3 bez optymalizacji??? Co do przesunięcia to luty spoko bo może na moje urodziny wyjdzie :)
 
A ja planowałem kupić kompa we wrześniu, a tu taka niespodzianka... Czy można chociaż zdradzić jakie wymagania na ultra ma W3 bez optymalizacji??? Co do przesunięcia to luty spoko bo może na moje urodziny wyjdzie :)

GeForce GTX TITAN Black x3
 
No i super, będzie można po zimowej sesji się spokojnie zrelaksować przy W3.Sobie i REDom życzę ażeby premiera więcej się nie odraczała, oraz żeby udało się wydać tak dopracowany produkt, że nie będzie wymagać Edycji Rozszerzonej.
 
Niestety wydaje mi się że wraz z opóźnieniem premiery gry, opóźni się też premiera najwazniejszych materiałów promocyjnych - czytać gameplay. Być może nawet na E3 nic nie zobaczymy.
 
Niestety wydaje mi się że wraz z opóźnieniem premiery gry, opóźni się też premiera najwazniejszych materiałów promocyjnych - czytać gameplay. Być może nawet na E3 nic nie zobaczymy.

Jestem gotów się założyć o każde pieniądze, że na E3 gameplay będzie. Nie założyłbym się natomiast o to, czy zostanie przedstawiony na otwartym pokazie :p.
 
Za to gamescom na pewno będzie obfity i będzie konferencja jesienią! :)
No cóż, pewnie pół roku posuchy ale w dobrej wierze. Oby się udało! :D
 
Powiem, że czułem to w kościach...

Jednak z drugiej strony nawet lepiej, że gra mienie zatłoczony okres świąteczny. A jeśli cały poślizg przełoży się na wyższą jakość finalnej produkcji - tym będzie lepiej dla nas wszystkich :victory:.

P.S. Jednak w tym roku (E3) liczę na jakieś porządne materiały z gry.
 
No ta wiadomość jest konkretna ;) przynajmniej mam teraz więcej czasu, żeby uzbierać kase na nową konsole :D
 
W sumie przeniesienie daty premiery ma dobre strony. Do tej pory miałem problem: nowy komputer, czy samochód. Teraz wiem, że samochód.
 
Dobrze, że zdecydowali się opóźnić premierę. Pełen podziw, że im się chce do samego końca mocno i z zapałem szlifować.
Swoją drogą trochę za wcześnie ogłosili datę (pewnie też chcieli uspokoić sytuację na forum). Cały rok przed nami, duża szansa, że znowu się coś opóźni dla dobra graczy.

No to sobie poczekamy. Może lepiej odpocząć od forum? Tak szybciej zleci czas ;)
 
Jeżeli gra ma być w pełni dopracowana, to te parę miesięcy później nie robi różnicy.
Przynajmniej ze spokojem sobie na nowego kompa poodkładam.
 
Ciekawe czy przesunięcie daty premiery, wiąże się z brakiem czasu na te zadania które założyli sobie na początku czy po prostu chcą dodać niezaplanowane rzeczy wymyślone podczas produkcji, które znacznie wpłyną na jakość gry. Jeśli to pierwsze jestem zaniepokojony, a drugie szczęśliwy.
 
Top Bottom