Data premiery gry Wiedźmin 3: Dziki Gon wyznaczona na 24 lutego, rusza przedsprzedaż.

+
Data premiery gry Wiedźmin 3: Dziki Gon wyznaczona na 24 lutego, rusza przedsprzedaż.



Mamy przyjemność zaprezentować zawartość Edycji Kolekcjonerskiej gry Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz ujawnić szczegóły dotyczące przedsprzedaży, a także podzielić się z Wami nowym zwiastunem, prezentującym nieznane dotąd fragmenty gry.

Wraz z premierą gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, staramy się kontynuować tradycję dawania graczom więcej niż mogą się spodziewać. Wiedźmin 3 dostępny będzie w dwóch, wypełnionych wspaniałymi dodatkami wersjach fizycznych, oraz w specjalnej edycji cyfrowej dostępnej na GOG.com.





Standardowa edycja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon jest doskonałym wyborem nie tylko dla fanów prozy Andrzeja Sapkowskiego oraz miłośników gier z serii Wiedźmin, ale również dla wszystkich tych, którzy cenią sobie bogate wydania gier wideo.

Zawartość pudełka z grą Wiedźmin 3: Dziki Gon:
- Dysk Blu-ray z grą (DVD w wersji PC)
- Oficjalna ścieżka dźwiękowa z gry
- Oficjalne, stworzone przez twórców gry wydawnictwo "Świat Wiedźmina - Kompendium"
- Piękna, bogata w szczegóły mapa świata gry
- Zestaw unikalnych naklejek Wiedźmin 3
- Stylowy rękaw ochronny





Edycja Kolekcjonerska gry Wiedźmin 3: Dziki Gon to owoc naszej ciężkiej pracy i pasji - zawarta w niej figurka jest naszym zdaniem najbardziej kompletną pod względem artystycznym figurką jaka kiedykolwiek znalazła się w kolekcjonerskiej wersji gry. Pełna wyjątkowych dodatków, wykonana z najwyższej jakości materiałów, jest spełnieniem marzeń każdego fana uniwersum Wiedźmina.

“Oto Edycja Kolekcjonerska Wiedźmina - ponad dwa kilogramy czystej krwi zabójcy potworów, zwarte i gotowe by przyozdobić Twoją kolekcję figurek.” - powiedział Adam Badowski, szef studia CD PROJEKT RED.

Skład Edycji Kolekcjonerskiej gry Wiedźmin 3: Dziki Gon:

- Cała zawartość standardowej edycji, w tym m.in. oficjalna ściezka dźwiękowa z gry, piękna i szczegółowa mapa świata gry, naklejki oraz stworzone przez twórców gry wydawnictwo: "Świat Wiedźmina - Kompendium"
- Olbrzymia, 26 centymetrowa figura Geralta z Rivii walczącego z Gryfem
- Unikalny, prawdziwie kolekcjonerski wiedźmiński medalion
- Jedyny w swoim rodzaju SteelBook™
- Dwustustronicowy artbook, zawierający zapierające dech w piersi prace graficzne z gry
- Gigantyczne, zewnętrzne i wewnętrzne, pudełka kolekcjonerskie, których możesz użyć do przechowywania swoich wiedźmińskich skarbów!

Data premiery gry została ustalona na 24 lutego 2015 roku. Gra dostępna będzie w następujących wersjach językowych: angielska, polska, niemiecka, francuska, rosyjska, portugalska, japoński (pełna wersja dubbingowa); arabska, włoska, hiszpańska, tradycyjna chińska, czeska, węgierska, hiszpańska (Ameryka Łacińska), koreańska (napisy).

Aby rozbudzić Wasz apetyt, udostępniamy również nowy zwiastun gry, ukazujący nigdy wcześniej nie prezentowane fragmenty rozgrywki. Wiedźmin 3: Dziki Gon - zwiastun E3 2014 “Miecz Przeznaczenia” znajduje się tutaj.


Więcej na buy.thewitcher.com.
 
@Marcin Momot A zdradziłbyś ile tych EK jest i czy będą numerowane? ;)

Ps. Może i wcześnie ale nagralibyście film z trudnego logistycznie przedsięwzięcia doręczenia tych EK? ;) Bo ciekawi mnie jak sobie poradzicie z tym jako bądź co bądź nowy sklep. ;) Dystrybucja gier do sklepów od dawna wykonujecie ale do klienta to chyba troszkę inaczej wygląda... :whistle:


Pps. Ale zamiast figurki mogłoby być coś bardziej praktycznego... I cena o stówkę droższa, a jakoś mega bogatsza EK nie jest... Ale już macie markę... ;)
 
Last edited:
Wnioskując z opisu na muve (Ochronny rękaw zabezpieczający zawartość), zakładam, że oznacza to, iż dostaniemy mniej więcej coś takiego:



Czyżby sposób na dość nieprzychylne opinie dotyczące okładki?
 
Wciąż nie mogę uwierzyć niech ktoś mnie uszczypnie. A co do kolekcjonerki to 7 Cud nie mogę oderwać od niej oczu. Byle do lutego :) :victory:
 

MiriV

Forum regular
Witam,
Czy jest mozliwosc zamowienia edycji kolekcjonerskiej z wysylka do USA? Mieszkam za granica a jednak chcialbym kolekcjonerke miec w polskim jezyku.
 
@MiriV...dobre pytanie jak z możliwoscia wysylki zagranicznej tej pieknej wersji? ( Irlandia ) i czy prezentowane wersje pre-orderow sa wielojezyczne czy tylko pl ?
 
Ciekawa jestem jakie będą końcowe wymagania sprzętowe. Na razie wiem tylko tyle, że muszę kupić nagrywarkę bluray ;)
 
Kolekcjonerka niezwykle fajna. Preorder już złożony. Jedyne co mnie martwi to 9 miesięcy oczekiwania, ale jakoś je przecierpię.:D
@karemi Ja natomiast wiem, że muszę kupić nowego peceta. :p
 
Last edited:
Ciekawa jestem jakie będą końcowe wymagania sprzętowe. Na razie wiem tylko tyle, że muszę kupić nagrywarkę bluray;)

BD tylko na konsolach, na PC gra będzie na starym dobrym DVD :p
 
Z datą premiery liczyłem, że trochę bardziej wstrzelą się w moje urodziny, ale i tak nie jest źle :D. 9 dni później tylko. Rodzinka już wie na co mają się złożyć :).
 

Wyraźnie napisane na okładce PC DVD, Marcin Iwiński na konferencji też mówił o DVD. Póki co gier na PC nie wydaje się na BD ;)
 
Dlaczego angielskojęzyczna cyfrowa edycja na gog.com jest bogatsza o zawartość od polskojęzycznej na cdp.pl :(
 
Top Bottom