Data premiery gry Wiedźmin 3: Dziki Gon wyznaczona na 24 lutego, rusza przedsprzedaż.

+
Bo na GOGu jest po prostu specjalna oferta, ale jeśli REDzi podtrzymają politykę z poprzednich części to bez problemu ściągniesz sobie do tego polską paczkę językową.
 
Nie tyle co paczkę, co wyjdzie, że klucz z BOXa będzie można na gogu przypisać jak to było z W2, a później z W1 :p
 
No ok, ale komiks czy inne rzeczy jeśli dobrze rozumiem nie będą po pl. Druga sprawa czy to nie Polacy powinni być uprzywilejowani do oferty specjalnej?
 
GOG to sklep którego głównym targetem jest rynek zachodni, a że to firma-córka CD Projektu to jest jak jest. Natomiast czy komiks i artbook nie będą po polsku to się okaże, komiks w polskiej wersji cyfrowej da się kupić więc niewykluczone, że i tutaj dorzucą stosowną wersję. Z artbookiem może być podobnie (w końcu na CDP też jest cyfrowy artbook więc istnieje polska wersja).
 
Do wersji cyfrowej na CDP z tego co widzę nie ma dołączonego artbooka. Oczywiście nie chce tu wyjść na jakiegoś marudę, tylko fajnie by było dostać taką samą ofertę w polskim sklepie, ale jeśli twierdzisz, że możliwy jest komiks czy artbook w polskiej wersji na GOG to jeszcze się wstrzymam z zakupem.
 
Z GOGowskiego FAQ:

What languages will The Witcher 3: Wild Hunt be localized in?
Full voiceover and subtitles: English, Polish, German, French, Russian, Brazilian Portuguese, Japanese. Subtitles only: Arabic, Italian, Spanish, Traditional Chinese, Czech, Hungarian, Latin America Spanish, Korean.

Więc normalnie możesz zamawiać na GOGu, do tego jeśli masz tam W1 i W2, to cena to ~128 zł, całkiem nieźle. :D
 
No tak tylko to jest informacja tylko o grze a nie o materiałach dodatkowych. A W1 i W2 oczywiście posiadam ale właśnie na CDP, a nie na GOG...
 
Skąd mam wziąć klucz, bo jak klikam na "półce" na grę to nigdzie go nie widzę.

Niestety sam nie posiadam Wiedźminów na cdp.pl, ale zapewne ktoś z forumowiczów ma i Ci pomoże. :)
 
Last edited:
A jak myślicie bo są też ludzie co będą chcieli kupić grę w swoim sklepie w dniu premiery myślicie , że dostanie edycje kolekcjonerską czy wszystko pójdzie w preorderach? bo ja na ten przykład chcę kupić w dniu premiery grę w swoim sklepie
 
A jak myślicie bo są też ludzie co będą chcieli kupić grę w swoim sklepie w dniu premiery myślicie , że dostanie edycje kolekcjonerską czy wszystko pójdzie w preorderach? bo ja na ten przykład chcę kupić w dniu premiery grę w swoim sklepie

Edycje kolekcjonerskie są tylko dostępne w pre-orderach. Jest ich limitowana ilość. Nie będzie można kupić edycji kolekcjonerskiej w dniu premiery
 
A czy będzie możliwość odebrania wersji cyfrowej na GOGu mając pudełkową jak przy 1 i 2? Wolałbym kupić pudełkową, tylko mogą być problemy z zainstalowaniem bez napędu DVD/BD...
 
Jestem pod ogromnym wrażeniem kolekcjonerki. Prawdę mówiąc piszczę z radości, jak mała dziewczynka. Figurka wygląda bardzo fajnie, będzie świetnie komponować się z resztą wyposażenia pokoju. No i medalion! Właściwie początkowo założyłem sobie, że kupię kolekcjonerkę dla medalionu, ale jak wczoraj zobaczyłem jej zawartość to prawie umarłem z zachwytu. Dobra, koniec tego słodzenia, pora na zaliczenie z elektroniki, kiedyś trzeba się zacząć uczyć. Albo... są rzeczy ważniejsze - idę obejrzeć trailer po raz dwudziesty. :D
 
Top Bottom