Data premiery gry Wiedźmin 3: Dziki Gon wyznaczona na 24 lutego, rusza przedsprzedaż.

+
Jestem pod ogromnym wrażeniem kolekcjonerki. Prawdę mówiąc piszczę z radości, jak mała dziewczynka. Figurka wygląda bardzo fajnie, będzie świetnie komponować się z resztą wyposażenia pokoju. No i medalion! Właściwie początkowo założyłem sobie, że kupię kolekcjonerkę dla medalionu, ale jak wczoraj zobaczyłem jej zawartość to prawie umarłem z zachwytu. Dobra, koniec tego słodzenia, pora na zaliczenie z elektroniki, kiedyś trzeba się zacząć uczyć. Albo... są rzeczy ważniejsze - idę obejrzeć trailer po raz dwudziesty. :D
Ja już wstępnie przygotowałem sobie miejsce na figurkę. :)
Dopiero dwudziesty raz? Ja obejrzałem trailer już chyba z 200 razy. ;)
 
To samo pytanie kieruję do CD Projekt. Chciałbym zamówić kolekcjonerkę po polsku ale z wysyłką do Irlandii. Na chwilę obecną nie ma takiej możliwości :(
 
Ja już wstępnie przygotowałem sobie miejsce na figurkę. :)
Dopiero dwudziesty raz? Ja obejrzałem trailer już chyba z 200 razy. ;)
Wiesz, próbuję się do sesji uczyć, u mnie małe, czerwcowe piekiełko się zbliża dopiero. Uroki polibudy, ale staram się dzielnie nadrabiać. Swoją drogą chwała CD Projekt Red, że premiera jest pod koniec lutego - będę po zimowej sesji i Wiedźmin nie będzie winny, jeżeli coś spartolę. :)
 
Niestety dostałem odpowiedź że nie jest to możliwe.

Dziwne. Czyli poniższa informacja z FAQa na stronie realizowania kodów jest fałszywa?

Which versions of The Witcher and The Witcher 2 are eligible to get backup copy on GOG.com?
The free backup of The Witcher games on GOG.com is available to gamers who bought either of these games for PC or Mac at any other store in the world.

Radziłbym Ci jeszcze napisać na adres e-mail podany tu i zacytować powyższy fragment FAQa
 
Podoba mi się ta kolekcjonerka, zamówiona w pre-orderze, ale czy ją wezmę na 100%, to różnie może być. Mimo wszystko, to jest stówkę więcej niż EK2, chociaż wiadomo, że sama figurka jest pewnie warta ze 100 zł. Liczę, że będę mógł sobie pozwolić na taki wydatek, ale jest jeszcze czas. A sama premiera będzie bardzo blisko mojego egzaminu, także będzie (mam nadzieję) przy czym świętować :)
 
@norolim1
A może spróbować wysłać dowód zakupu to może przyślą klucz?

Możesz oczywiście tak zrobić, korzystając ze strony do weryfikacji kopii (czyli tej), ale to sporo zachodu (trzeba drukować, podpisywać, skanować), więc może lepiej najpierw napisać do nich i zapytać, czy to co Ci powiedzieli w dziale pomocy CDP, to prawda.
 
Dziwne. Czyli poniższa informacja z FAQa na stronie realizowania kodów jest fałszywa?



Radziłbym Ci jeszcze napisać na adres e-mail podany tu i zacytować powyższy fragment FAQa

Możesz oczywiście tak zrobić, korzystając ze strony do weryfikacji kopii (czyli tej), ale to sporo zachodu (trzeba drukować, podpisywać, skanować), więc może lepiej najpierw napisać do nich i zapytać, czy to co Ci powiedzieli w dziale pomocy CDP, to prawda.
Ok, posprawdzam i dam znać. Dzięki za pomoc.
 
A sama premiera będzie bardzo blisko mojego egzaminu, także będzie (mam nadzieję) przy czym świętować :)

Wszyscy będą przez tydzień świętować zakończenie sesji, a jak wszyscy już będą mieli dosyć - przyjedzie w sam raz pudełko z kolekcjonerką.
Redzi pomyśleli o wszystkim :yes:
 
Ciekawi mnie jaki będzie medalion bo w zwiastunie pokazany jest jako masywny i porządnie wykonany kawałek metalu wyglądający podobnie jak medalion w grze, a następnie w końcowej wizualizacji jest już płaski niczym ten z mrocznej edycji wiedźmina 2.
I czemu zamawiając kolekcjonerkę w Polsce nie dostaje się nic do zamówienie przedpremierowego, a np. w takim GameStop’ie do każdego pre-order’a dorzuca się brelok i plakat.
 
Wiem że zostanę nabity na pal ale wydaje mi się że Wiesiek 1 i 2 miały bogatsze zestawy zarówno w edycji zwykłej ja i kolekcjonerskiej
 
Top Bottom