Data premiery - równi i równiejsi?

+
Wie ktoś jak wygląda sytuacja w sklepie gram.pl? Jeżeli przesyłka nie dojdzie na wtorek, to z ich infolinii zrobię drugie Blaviken :)
 
Wie ktoś jak wygląda sytuacja w sklepie gram.pl? Jeżeli przesyłka nie dojdzie na wtorek, to z ich infolinii zrobię drugie Blaviken :)

Widziałem posta na FB Wiedźmińskim jakoby klient gram.pl dostał maila o przekazaniu jego kopii kurierowi... dzisiaj.
 
Ja mam na gram.pl jako wysłane, ale maila o przekazaniu kurierowi nie dostałam. Boję się, że w takim razie przyniosą mi grę dopiero we wtorek, a wtedy chyba wyjdę z siebie.
 
Ja mam na gram.pl jako wysłane, ale maila o przekazaniu kurierowi nie dostałam. Boję się, że w takim razie przyniosą mi grę dopiero we wtorek, a wtedy chyba wyjdę z siebie.

A dlaczego mieliby wcześniej? To byłoby złamanie umów z dystrybutorem więc nie wyobrażam sobie wcześniejszej dostawy...
 
Widzę, że rośnie drugi wątek graficzny XD
Dobrze, że zaraz premiera, bo pewnie tu już się przez te 40 stron zdążyliście próbować pozabijać. XD
 
Już była zdradza, strzały w stopy, kopanie sobie grobu, olewanie Polaków, pecetowców, włażenie w tyłek konsolowcom. Zabawnie tu, jeszcze brakuje elfów i wozaków. ;D

Zachęciłeś mnie do poprawiania sobie humoru tutaj, bo wiedziałem czym to będzie cuchnąć gdy tylko zobaczyłem nazwę tematu i szczerze mówiąc nie zadałem sobie trudu przeczytania pierwszego posta, a gdy zobaczyłem jak temat się rozrósł w tak krótkim czasie to wiem, że podjąłem dobrą decyzję. :lol:
 
Oglądam sobie Izaka na YT, a z boku w polecanych pokazuje mi jakiegoś kolesia który już robi gameplay z W3 i jak widać nawet unikając na yt tematu w3 to w polecanych można dostać w głowę spojlerem z wiedźmina.
 
@Rustine

Generalnie, optymizm powszechnie panujący na forum, dosłownie godziny przed premiera największej, najładniejszej, najlepiej ocenianej części gry, będącej zwieńczeniem trylogii, mnie powala. :D

Człowiek tęskni za czasami, gdy narzekano za duże kamienie przy drodze w W2. :p
 
@kaczor112

Wiedźmin, wszędzie Wiedźmin.

Czy właśnie nie o to chodziło RED'om? ;) ...
Dobrze, że tam mi polecało wczesny etap rozgrywki gdzie była walka z gryfem którą wszyscy znamy, co będzie gdy już gracze będą dalej i nawet nie oglądając będzie można dostać spojlerem poprzez sam tytuł albo miniaturę filmu i odpowiedz nie chcesz spojlerów nie oglądaj można sobie wsadzić w ... wiadomo gdzie. Bo jeśli oglądam film Z CS GO i mam w polecanych wiedźmina to coś nie tak jest...
 
@Rustine

Generalnie, optymizm powszechnie panujący na forum, dosłownie godziny przed premiera największej, najładniejszej, najlepiej ocenianej części gry, będącej zwieńczeniem trylogii, mnie powala. :D

Człowiek tęskni za czasami, gdy narzekano za duże kamienie przy drodze w W2. :p
Dokładnie, to jest straszne, nie ma teraz o czym i z kim pisać, wszyscy skrzyknęli się i jak jeden mąż nudzą na te same tematy, wielokrotnie wszystko powielając. Wysyp nowych użytkowników, którzy niczego nie wnoszą irytuje. Jakiś miesiąc po premierze nadal tak będzie, na szczęście później będziemy mogli w spokoju omawiać kwestie fabularne, ekwipunku i nadchodzących dodatków. Eh.
 
@Rustine

Generalnie, optymizm powszechnie panujący na forum, dosłownie godziny przed premiera największej, najładniejszej, najlepiej ocenianej części gry, będącej zwieńczeniem trylogii, mnie powala. :D

Człowiek tęskni za czasami, gdy narzekano za duże kamienie przy drodze w W2. :p

Narsiu miły znikąd to się nie wzięło. Najlepiej przemilczeć żałosne zachowanie CDPR i ich dystrybutorów według Ciebie?
 
Czy odpalenie gry na PS4 wiąże się z jakąś karą ?
Czy po prostu osoby które nabyły grę przed premierą mogą grać na legalu ?
 
Top Bottom