Data premiery - równi i równiejsi?

+
Czyli paczki językowe mogą się ukazać np dopiero w południe 19-tego ?

Na to wychodzi.
Optymistyczny wariant jest taki, że udostępnią wraz z day-one patchem i tym plikiem, który jest potrzebny żeby grę w ogóle odpalić, ale może być różnie.
Się zobaczy.
 
Optymistyczny wariant jest taki, że udostępnią wraz z day-one patchem i tym plikiem, który jest potrzebny żeby grę w ogóle odpalić

Tak to powinno wyglądać i tylko taki wariant akceptuje. Paczki językowe przeleją pałę goryczy, jeśli dostaną sporę opóźnienie względem plików umożliwiających grę.
 
@nikwlaz ma rację, prawdopodobnie rozpętają kolejna gównoburzę jeśli paczki zostaną opóźnione. A przecież równie dobrze już dawno mogłyby wisieć na serwerach GOG/Steam.
Jedna wielka gorycz przy tej premierze jutro chyba sobie kabel od internetu do wieczora wyrwę z kompa, żeby się nie denerwować niepotrzebnie :D
 
Ja tam jadę do Katowic po grę ;) Mam już preordera z saturna więc musi dla mnie starczyć!!!

Mimo to gra już dawno zainstalowana bo spać chodzę max o 2am (do pracy trza wstać). I choć tą godzinkę pogram.

W ogóle 1 rano to tak dziwnie wybrali ... - Nie dość, że wtorek to jeszcze taka godzina :/ Czemu nie wydali tego w piątek?
 
Last edited:
Ja idę na nocną premierę do Media Marktu :D Mam nadzieje się załapać na jakieś fajne gadżety ;] Kolekcjonerka w drodze, a na Steamie wstępne pobieranie zakończone <3
 
Ja tam jadę do Katowic po grę ;) Mam już preordera z saturna więc musi dla mnie starczyć!!!

Mimo to gra już dawno zainstalowana bo spać chodzę max o 2am (do pracy trza wstać). I choć tą godzinkę pogram.

W ogóle 1 rano to tak dziwnie wybrali ... - Nie dość, że wtorek to jeszcze taka godzina :/ Czemu nie wydali tego w piątek?

Taaa już widzę tę godzinkę ; D
 
@Elhior

Gdyby skasowali wówczas dopiero rozpętałaby się burza. Tak tylko oficjalnie udają, że problemu nie istnieje - tak samo jak downgrade'u.

No co ty, przecież nie było downgrade'u , tylko optymalizacja :D
To sie nazywa PR! Suflerka komorra by sie nie powstydziła!
 
Nie wiem czy to dobry temat, ale działa wam śledzenie paczki?
"Z radością zawiadamiamy, że Twoje zamówienie zostało skompletowane i oczekuje na wysyłkę.
Teraz oczekuj na informację, kiedy będziesz mógł odebrać swoją paczkę.
Zaloguj się do Twojego konta i wpisz poniższy kod. Dzięki niemu będziesz mógł śledzić losy przesyłki, gdy zostanie wydana z magazynu. "

Taki mail od CDP, w zamówieniach pisze, że wysłane ale kod do śledzenia nie działa :p
 
Last edited:
Taki mail od CDP, w zamówieniach pisze, że wysłane ale kod do śledzenia nie działa :p
Kod bedzie zatwierdzony dopiero jak w danym oddziale DPD bedzie zatwierdzona paczka, jak jest w głownym magazynie to zazwyczaj kody jeszcze nie działaja a dowiedziałem sie o tym od swojego zrodła ;)
 
w euro rtv tez mozna kupic z pod lady od tygodnia

I czego kłamiesz? Gra dopiero dzisiaj z poranną dostawą trafia do sklepów w tej sieci, ale ma zakaz sprzedaży do 19 maja, wsparty blokadą systemową (czyli nie nabijesz jej na moduł, a wszelkie próby zrobienia tego od razu trafiają do centrali).
 
I czego kłamiesz? Gra dopiero dzisiaj z poranną dostawą trafia do sklepów w tej sieci, ale ma zakaz sprzedaży do 19 maja, wsparty blokadą systemową (czyli nie nabijesz jej na moduł, a wszelkie próby zrobienia tego od razu trafiają do centrali).

Nie wiem jak w euro, ale moj wujek już ma grę od czwartku. Kolega-sprzedawca po prostu dał mu grę, a naliczy ją po premierze. W sumie też już mogłem mieć wiedźmina, ale dałem taką samą nazwę wujkowi w kontaktach jak koledze i nie odbierałem od niego :D.
 
Forum to akurat jedno z bezpieczniejszych miejsc teraz

żebyś wiedział. Poszedłem dalej i zmieniłem strone startowa z google.pl na forum cdprojekt.

A poza tym... serio? Aż tak wam robi, że sobie trochę poczekacie? Ja rozumiem, gdyby różnica wynosiła miesiące... ale kilka dni?

mnie nie robi. W pt miałem rwana ósemkę i dogorywam do dziś.
 
Last edited:
a co to za miła niespodzianka? moja kolekcjonerka już jest, czekam na kod do paczkomatu.
 

Attachments

  • Zrzut ekranu 2015-05-18 o 10.34.24.png
    Zrzut ekranu 2015-05-18 o 10.34.24.png
    50.5 KB · Views: 54
Mam pytanie, bo chciałbym zrozumieć.

Oburzacie się na CDPR, że jacyś ludzie gdzieś na świecie złamali prawo i sprzedają grę pod stołem, tudzież złamali warunki dystrybucyjne za które zapłacą karę?

Ew chwalicie się, że gdzieś wasz wujek de facto ukradł ze sklepu grę, a wy nadal nie możecie grać?
 
Mam pytanie, bo chciałbym zrozumieć.

Oburzacie się na CDPR, że jacyś ludzie gdzieś na świecie złamali prawo i sprzedają grę pod stołem, tudzież złamali warunki dystrybucyjne za które zapłacą karę?

Ew chwalicie się, że gdzieś wasz wujek de facto ukradł ze sklepu grę, a wy nadal nie możecie grać?
Ale jakie ukradł jak za nią zapłacił(nie słyszałem tak czy inaczej o czymś takim), po prostu dostał przed terminem. Ogólnie to wygląda to tak, jakby sklepy mogły sobie bezkarnie wcześniej sprzedawać a przynajmniej te za granicą bo Polskie sklepy z jakiegoś powodu się boją. Jeśli te zagraniczne sklepy złamały umowę to mam nadzieję że poniosą konsekwencje.
 
EEEEEE pierdoły dzień wcześniej dzień poźniej ciul z tym , to jużtylko godziny ;D JUPIIII !!

Problem to będzie około 1:00 we wtorek jak im serwy popadają żeby patcha ściągnąć i pewnie jakieś inne pierdoły zrobić ;-)

Pamiętam jak diablo 3 wyszło to dobre 3-4 dni nie szło pograć bo wszystko zdechło hehe
 
Top Bottom