Data premiery - równi i równiejsi?

+
Pewnie dostane bana, ale co tam.

Nazywajmy rzeczy po imieniu - CDP dało ciała (ładnie mówiąc), a dodatkowo pogrążyło się tym patchem na PS4 - Nie wiem na jakim poziomie intelektualnym trzeba być, żeby zrobić coś takiego.

Dzięki za wypięcie się na PC.

Gdyby nie to, że kod dostałem do nowej grafiki, to bym gre w takiej sytuacji po prostu ściągnął z torrenta :)

UAE, Norwegia, Brazylia, Niemcy, Kto jeszcze gra? Btw, fajnie że któryś z redów się wypowiedział w temacie - Porażka i amatorszczyzna.

Btw, gratuluje też decyzji o pozwoleniu na streamowanie gry.

EDIT: Wiecie co jest najlepsze? Premiery nocne redów w Polsce - haha, dobra premiera panowie z 18 na 19, jak już połowa świata gra :)
 
Last edited:
A w jakim sklepie można dostać z pod lady ?? :) Nie zamówiłem preordera, miałem kupić na premierę ale jak gdzieś sprzedają to czemu miał bym nie skorzystać jak weekend wolny :D choć raz poczuje się jak te szejki z Dubaju:)

Tak na prawdę to pewnie większość sklepów już ma grę na magazynie, w tych mniejszych pewnie łatwiej, w Warszawie mogę polecić Ulitmę na Chłodniej, parę razy udało mi się odebrać tam preordera z dzień wcześniej ;)

A co do samej sprawy, szkoda, że nasze postulaty nie dojdą odpowiednio wysoko - jakby Pan Kiciński zadzwonił do Pana Brzoski i powiedział, "słuchaj puszczajcie te paczkomaty bez sztucznego opóźniania" to zaraz maszynka by ruszyła. My bylibyśmy szczęśliwi, kurierzy też bo nie musieliby po nocy jeździć za parę groszy.
 
Pewnie dostane bana, ale co tam.

Nazywajmy rzeczy po imieniu - CDP dało ciała (ładnie mówiąc), a dodatkowo pogrążyło się tym patchem na PS4 - Nie wiem na jakim poziomie intelektualnym trzeba być, żeby zrobić coś takiego.

Dzięki za wypięcie się na PC.

Gdyby nie to, że kod dostałem do nowej grafiki, to bym gre w takiej sytuacji po prostu ściągnął z torrenta :)

UAE, Norwegia, Brazylia, Niemcy, Kto jeszcze gra? Btw, fajnie że któryś z redów się wypowiedział w temacie - Porażka i amatorszczyzna.

Wątpię aby ktoś od redów wypowiedział się przez weekend, prędzej w poniedziałek.

EDIT: Podobno jeden ze sklepów we Wrocławiu już wystawił Wiedźmina na półkę. Nie wiem tylko w jakiej wersji. Postaram się czegoś dowiedzieć.
 
Last edited:
@Up

Wypowie się, a jakże. I co powie? Przepraszamy, bardzo nam smutno, że mamy was (za przeproszeniem) w d*pie. Zapraszamy na nocną premierę 18/19 Maja.
 
Nikt się nie wypowie. Po co? Wszystkie eventy poustawiane na noc 18/19stego. Więc nic nie przesuną. Po prostu muszą mieć ludzi, którzy nie zagrają przed tym terminem bo to w końcu "oficjalna" premiera. A że padło na ludzi, którzy zamówili pre-ordery, czyli tych którzy devowie powinni najbardziej szanować to who cares. Ot zwykły biznes.
 
Najbardziej w tej sytuacji nie podoba mi się zezwolenie na streamowanie i nagrywanie let's playów... A te zasrane sklepy, które sprzedają W3 przed premierą powinny dostać karę finansową za jawne łamanie umowy...

Pomijam pseudo-gameplay od Atorka :p
 
Last edited:
Ale jakby pościągali kary ze sklepów to pewnie starczyłoby na sfinansowanie Wiedźmina 4 lub wielkich DLC i wsparcia 3 przez dłuższy czas. Niestety Ci co zamówili jako pierwsi będą ostatnimi. Niestety także czekam na kuriera z moją kolekcjonerką. 72h wytrzymam. Trzeba jednak zwrócić na to uwagę gdyż takie zachowanie jest karygodne, są pewne zasady, chyba. Trzeba zwrócić Redom uwagę, że zrobił im się lekki burdel, niestety im bliżej premiery tym bardziej płonie.
 
Nie wiem czy info już było, ale w niektórych Media Marktach Expertach w Polsce można już dorwać W3. Super premiera :D
 
Trzeba jednak zwrócić na to uwagę gdyż takie zachowanie jest karygodne, są pewne zasady, chyba. Trzeba zwrócić Redom uwagę, że zrobił im się lekki burdel, niestety im bliżej premiery tym bardziej płonie.

Niby racja, ale obawiam się, że redów już to guzik interesuje - preordery zamówione, gry na steamie kupione. Kasa ma się zgadzać, a jak się już zgadza, to nie ma znaczenia.
 
Po pierwsze, wątpię aby to była wina REDów, wpakowali kupę hajsu w akcję marketingową, reklamy zorganizowanie eventów. Bieganie z pozwami kilka dni przed premierą nie jest dobre dla wizerunku. Dlatego wydaje mi się, że chcieli zachować się spokojnie. Potem może rozpętają gównoburzę, ale może być tak, że zrobią to cicho.
A może to jest jakaś dziwna akcja marketingowa. Kto wie.
 
Sklepy chyba obowiązuje jakaś umowa z wydawcą prawda? Zwłaszcza przy tak dużej premierze. Jeśli tak jest to mam nadzieje, że CDP pociągnie odpowiednie sklepy chociażby polskie do odpowiedzialności prawnej. Nie wierzę, że w NDA nie ma zapisu odnośnie wcześniejsze premiery. BTW czy CDP nie oświadczyło, że razem z Twitchem wszystkie streamy przed 19 Maja bedą blokowane? Chociaż tego mogliby dopilnować...
 
Top Bottom