Data premiery - równi i równiejsi?

+
A może jakieś oświadczenie dla graczy którzy czekają? Dlaczego pozwolili na stremowanie oraz wypuścili patcha skoro premiera jest we wtorek? Mogli przy okazji patcha wypuścić pliczek dla PC. Na pewno Ci co czekają na wersje fizyczne w tym kolekcjonerskie będą pokrzywdzeni ale większość graczy PC będzie zadowolona. A tak to ani wilk syty ani owcy całej nie widzę, ciekawe co dalej zrobią, jeśli to tak zostawią to raczej nie zamówię już u nich EK cyberpunku, tylko poczekam na grę spod lady.

Wystarczy małe oświadczenie, przecież jakby napisali, że sytuacja sprzedaży za granicą wymknęła się spod kontroli, że będą starać się wyjaśnić sprawę to korona by im z głowy nie spadła. Że nic zrobić nie mogą, to też by gracze jakoś przełknęli. Ludzie którzy czekają poczuli by, że to nie ich wina (Redów) a tak całe wiadro pomyj spadnie na Redów. Ale jak to się mówi: "Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz".
 
@up jasne, to niech wydadzą jeszcze kilka patchy dla PS4 - tak dla równości wszystkich platform.
A co by było gdyby to PC było pierwsze? Płakałbyś za poszkodowanymi graczami PS4?
Gracze którzy mają dostęp do gry mają problem, problem jest rozwiązywany, pathe na bieżąco robione. Firma objęła taką a nie inną politykę. Nie mówię, że jest to dobra polityka. Natomiast jest spójna. Już wyjaśniam. Wcześniejsza wersja może nie być ich winą. Stało się, trudno. Ale jak rozumiem nadrzędnym zadaniem REDów jest dostarczenie działającego produktu i oni to robią (mówię o pathu dla PS4). Oczywiście, jest to krzywdzące dla PC ale co zrobisz? Chcesz żeby REDzi zablokowali dostęp do gry, do Twitcha, youtuba, żeby się naburmuszyli i krzyczeli i pozywali? To nie jest dobra reklama. Mają napisać info w tej sprawie? To nie jest tak, że jedna osoba może mówić za całą firmę od razu (chyba nawet właściciele muszą się skonsultować np z działem PR i tak dalej), to jest proces który troszeczkę trwa.
 
Już o tym pisałem. Wypuszczenie konsolowych wersji to decyzja SKLEPÓW a nie CD Projektu. Pozwolenie na streaming to po prostu zdjęcie sobie z głowy blokowania każdego jednego streamera z osobna. Szkoda zachodu. Pecetowej wersji nie odblokują z powodu oficjalnych premier w sklepach, które liczą na zarobek i wydały masę kasy na promocję i dekoracje itd. Plus piractwo. Jeśli CD Projekt odblokuje teraz wersję pecetową, to nawet my czekający na swoje preordery ściągniemy sobie pirata. A ci, co chcieli kupić w dniu premiery nie kupią wcale, bo będą zajęci graniem. Kto przy zdrowych zmysłach leciałby do sklepu kupować pudełko jak ma już grę!? To samo wersje digital download typu Steam. Już mam grę, to gram, nie będę dwa razy ściągał tego samego. A kupię potem, jak gra stanieje- takie jest tutaj rozumowanie.
 
Już o tym pisałem. Wypuszczenie konsolowych wersji to decyzja SKLEPÓW a nie CD Projektu. Pozwolenie na streaming to po prostu zdjęcie sobie z głowy blokowania każdego jednego streamera z osobna. Szkoda zachodu. Pecetowej wersji nie odblokują z powodu oficjalnych premier w sklepach, które liczą na zarobek i wydały masę kasy na promocję i dekoracje itd. Plus piractwo. Jeśli CD Projekt odblokuje teraz wersję pecetową, to nawet my czekający na swoje preordery ściągniemy sobie pirata. A ci, co chcieli kupić w dniu premiery nie kupią wcale, bo będą zajęci graniem. Kto przy zdrowych zmysłach leciałby do sklepu kupować pudełko jak ma już grę!? To samo wersje digital download typu Steam. Już mam grę, to gram, nie będę dwa razy ściągał tego samego. A kupię potem, jak gra stanieje- takie jest tutaj rozumowanie.


co to za problem dla serwisu "twitch.tv" blokowanie strimow ?? z gta jakoś im szło bez problemu...
 
CD Projekt cały czas próbuje zachować twarz i odgrywać "tego dobrego". Tę lekcję wzięli sobie do serca po awanturach z pozwami sądowymi przy premierze Wiedźmina 2. Jak już streamują to niech streamują.
 
Tylko taką polityką właśnie sobie uwalili kupno pre-oderów na kolejne gry. Nikt już nic od nich nie kupi przed premierą jak poruszany tu temat zostanie nagłośniony. Wszyscy będę czekać by tuż przed kupić "spod lady".
 
Nawet taki Ator, który narobił trochę syfu, ze swoim materiałem dotyczącym DLC, jest traktowany lepiej od ludzi, którzy zamówili proerdery. To nawet nie jest śmieszne. Niby nie jest to wina REDów, ale przyzwolenie na streamowanie czy na wrzucanie let's play'ów w pełni oczyszcza wszystkich wydawców. Zamówiłem EK na praktycznie rok przed premierą, a zagram jako jeden z ostatnich na świecie z każdej strony atakowany spoilerami. Dziękuję CDP Red, zawiedliście moje zaufanie.
 
W moim sklepie w Anglii kupić nie można, chociaż kolekcjonerki są już za ladą. Śliczności po prostu. Na pytanie czy sprzeda, gość mówi, że zwolniliby go.
 
Nawet taki Ator, który narobił trochę syfu, ze swoim materiałem dotyczącym DLC, jest traktowany lepiej od ludzi, którzy zamówili proerdery. To nawet nie jest śmieszne. Niby nie jest to wina REDów, ale przyzwolenie na streamowanie czy na wrzucanie let's play'ów w pełni oczyszcza wszystkich wydawców. Zamówiłem EK na praktycznie rok przed premierą, a zagram jako jeden z ostatnich na świecie z każdej strony atakowany spoilerami. Dziękuję CDP Red, zawiedliście moje zaufanie.

Tylko, że taki ator nie dostał wersji normalnej tylko przeznaczoną dla mediów. Załóż kanał na youtubie, zdobądź wielką ilość subskrypcji i po problemie :D.
 
@dikajos88, użyj na nim Aksji :D

A my i tak będziemy zamawiać preordery. Bo jesteśmy naiwnymi idealistami, którzy wierzą, że CD Projekt "wyciągnie wnioski".
 
Sytuacja jest zła. Szkoda, że REDzi się nie wypowiedzą. Sam chętnie bym pograł, ale z drugiej strony- dostaje się jakąś nagrodę za zagranie wcześniej? Dostając później dostaniemy wersję zużytą? Czekaliśmy tyle lat, a kilku dni nie poczekamy? Jasne, takiego zachowania jak przyzwolenie na streamy nie powinno się tłumaczyć niczym, bo to zwyczajnie nie jest fair wobec fanów. Ja do lamentu się nie dołączę, bo mi to nie przeszkadza, chętnie zaczekam do wtorku na kuriera, ale i nie potępiam, rozumiem niezadowolenie. Ruszyło mnie tylko jedno- strasznie ściąganiem z torrentów, tudzież chwalenie się tymże. Robicie z siebie idiotów prezentując postawę "macie szczęście, że dostałem za darmo bo inaczej ukradnę!"/"gdybym musiał czekać dwa dni dłużej to z pewnością bym ukradł!". Żenada, nic więcej.
 
Nawet taki Ator, który narobił trochę syfu, ze swoim materiałem dotyczącym DLC, jest traktowany lepiej od ludzi, którzy zamówili proerdery. To nawet nie jest śmieszne. Niby nie jest to wina REDów, ale przyzwolenie na streamowanie czy na wrzucanie let's play'ów w pełni oczyszcza wszystkich wydawców. Zamówiłem EK na praktycznie rok przed premierą, a zagram jako jeden z ostatnich na świecie z każdej strony atakowany spoilerami. Dziękuję CDP Red, zawiedliście moje zaufanie.

Co to w ogóle ma być, żeby do jakiegoś podrzędnego youtubera wysyłać grę? W dodatku po tych jego poprzednich materiałach.. Redom już kompletnie nie zależy czy poznamy wszystkie ważne spoilery przed "premierą "
 
Co to w ogóle ma być, żeby do jakiegoś podrzędnego youtubera wysyłać grę? W dodatku po tych jego poprzednich materiałach.. Redom już kompletnie nie zależy czy poznamy wszystkie ważne spoilery przed "premierą "

Wiesz, jeśli Tobie zależy na tym, żeby ich nie poznać, to ich nie poznać. Nie jesteś bezwolnym golemem. Możesz toe spojlery ominąć :)
 
Atakujcie mnie dalej ale macie swoje klepanie po główce CDPR - ja już dawno tą tendencje zauważyłem ale Wy twierdziliście że kopie leżącego krytykując CDPR - w sumie żałuję że wyszło na moje ale Ci co pierwsi rzucali przysłowiowymi kamieniami niech się zastanowią nad czym co już wtedy twierdziłem.
 
Top Bottom