Data premiery - równi i równiejsi?

+
Poza tym byłem w piątek rankiem w RTV EURO AGD i gre można było już nabyć, porażka a ja muszę czekać jako najwierniejszy gracz na swoją kolekcjonerke do kur... wtorku

Wczoraj już jakieś sklepy w pl rozsyłały kopie na konsole, nie wiem jakie - ale tak mówią polscy streamerzy
 
Arabowie to już na bank przeszli... Reszta świata, ci co dostali wczoraj/dziś, będą już w połowie gry lub już pod koniec jak polecą speedrunem. My w tym czasie będziemy czekać pod paczkomatami w środku nocy/dopychali się do kasy na nocnych "premierach"/stali jak debile w oknie i wypatrywali kuriera. No, a potem ci "wybrani" będą się użerać z serwerami by pobrać plik X... Posiadacze ekskluzywnych uber hiper kolekcjonerek i ci mniej szczęśliwi od zwykłych edycji, będą jeszcze musieli poinstalować z płytek. Tak... to będzie niezapomniana "premiera"... :(
 
Gram.pl przyśpieszyło wysyłkę w związku ze sprzedażą gry na zachodzie/inny sklepach. Pierwotnie mieli zacząć wysyłać od 18.05.
 
Gram.pl przyśpieszyło wysyłkę w związku ze sprzedażą gry na zachodzie/inny sklepach. Pierwotnie mieli zacząć wysyłać od 18.05.

Może dodazą do pudełka wydruk z gotowymi zakończeniami gry.

OK, robimy zakłady kto jeszcze zagra przed preorderowcami i osobami z EK, którzy grę zamówili jako jedni z pierwszych na świecie? Piraci? Osoby, które kupią Wiedźmina na wyprzedaży w biedronce? Pan Mietek, który kupił grę na stoisku z używanymi grami? To już dawno przestało być zabawne.

Mistrz :D

Czy ktoś próbował pisać w tej sprawie do cdp.pl?

Co ich to obchodzi? :D
 
Ja nie uważam, że Redzi są poszkodowani i bez winy. Mogli zabezpieczyć grę na wszystkie platformy i nie byłoby dramy. Skoro chcieli rozsyłać do redakcji to mogli przygotować build konsolowy który nie wymaga patcha - raczej nie było tego tak dużo. Nawet jeżeli byłoby to więcej pracy to myślę, że warto aby nie doszło do tej sytuacji. Tak jak twierdziłem w poście 1 - u nas w Polsce bankowo gra będzie też dostępna w weekend i pewnie się nie myliłem, chociaż nie widziałem jeszcze na własne oczy.

Co do zezwolenia na streamowanie to widziałem oficjalną wypowiedz REDA i dla mnie to taka troche kpina w stylu "jak nie chcesz widzieć to nie oglądaj"
http://forums.cdprojektred.com/thre...-that-s-really-sad-CDPR?p=1659840#post1659840
 
Czy ktoś próbował pisać w tej sprawie do cdp.pl?

Przed chwilą rozmawiałem z pracownikiem CDP (infolinia 801-801-815), który stwierdził, że to niemożliwe, by ludzie w Polsce grali już w W3. Zapytałem go zatem o streamy na twitch - nic nie widzi, nie docierają do nich żadne sygnały itd. Co do zagranicznych sklepów i sprzedaży - nie ich sprawa, bo CDP nie jest tam dystrybutorem gry. Super, prawda?:)
 
Padłbym ze śmiechu gdyby jeszcze redzi wypuścili premierowego patcha na PC jutro/poniedziałek.

Albo przesuną premiere na PC. Jak szaleć to szaleć.

Przed chwilą rozmawiałem z pracownikiem CDP (infolinia 801-801-815), który stwierdził, że to niemożliwe, by ludzie w Polsce grali już w W3. Zapytałem go zatem o streamy na twitch - nic nie widzi, nie docierają do nich żadne sygnały itd. Co do zagranicznych sklepów i sprzedaży - nie ich sprawa, bo CDP nie jest tam dystrybutorem gry. Super, prawda?:)

To w ogóle nie jest możliwe. Ani troche. Nic a nic.
 
Też jestem kurw... wbiebowzięty bo spokojnie gre mogliśmy dostać wszyscy wczoraj
A jak to wpłynęłoby pozytywnie na ocenę graczy dla CDPR! Najpierw duży poślizg z premierą gry, a teraz niespodzianka i na piątek każdy mógłby już odpalić tyle oczekiwanego W3! Pomarzyć nie raz warto :p
 
Last edited:
Albo przesuną premiere na PC. Jak szaleć to szaleć.



To w ogóle nie jest możliwe. Ani troche. Nic a nic.

Śmiech na sali, że się tak wyrażę. Spory smród się zaczyna robić, pracownicy udają że nie wiedzą o niczym itd. Przykre, ale co innego im pozostało? Nikt się nie przyzna do błędu.
 
No tak w polską produkcję Polacy zagrają teoretycznie na końcu, w dzień "premiery". Przecież ta cała sytuacja jest tak bardzo żałosna, że aż śmieszna. Jak to jest, że firma, która zrobiła najlepszą grę ostatnich kilku lat nie potrafi poprawnie przeprowadzić premiery. Śmiech na sali.
 
If you don't want to see streaming or videos, don't watch them till you get your copy
Czyli w wolnym tłumaczeniu: "Nie podoba się to sp*******ć." Ok, teraz jestem naprawdę zły? To jest jedyne co REDzi mają do powodzenia w tej kwestii?
 
O tym, że gram.pl już wysłało pisałam na samym początku tematu ;) Ale podejrzewam, że i tak nie wysłaliby w poniedziałek, oni raczej wcześniej, niż premiera, rozsyłają preordery, przynajmniej z ME3 i DAI tak miałam.

Ej naprawdę myślę, że byłoby lepiej, gdyby Redzi jednak przyznali się do błędu. Błąd w końcu rzecz ludzka, a trochę przewietrzyliby ten smród, który się naprodukował wokół całej sprawy, a nie że teraz wszyscy rżną głupa... Na moje to pogarsza sytuację.
 
Czyli w wolnym tłumaczeniu: "Nie podoba się to sp*******ć." Ok, teraz jestem naprawdę zły? To jest jedyne co REDzi mają do powodzenia w tej kwestii?

Czego oczekiwałeś? Mają już kase za preordery itp? Mają, to im to lata koło kiełbasy.
 
Top Bottom