Data premiery - równi i równiejsi?

+
Wiesz, jeśli Tobie zależy na tym, żeby ich nie poznać, to ich nie poznać. Nie jesteś bezwolnym golemem. Możesz toe spojlery ominąć :)

Czasem nie masz wyboru. Wchodzisz na artykuł o sprzęcie na dowolnym portalu, a tu pierwszy komentarz: Vesemira zabija kikimora w 1 Akcie! A im zagadnienie popularniejsze, tym takich "myślących inaczej" znajduje się więcej.
 
Właściciele kolekcjonerek W2 mieli zagrać dzień przed premierą. Nie zagrali - dostali koszulki.
Teraz zagrają kilka dni później, o ile wszystkie kolekcjonerki trafią do adresatów bez opóźnień.
Ja poproszę w rozmiarze L. ;)

Bardzo dobrze rozumiem decyzję REDów dotyczącą wydania łaty na PS4. Wyobraźcie sobie jakie byłyby opinie o klatkującej grze - nieważne, że sprzedanej przedwcześnie. Jak już mleko się rozlało, to pozostało jedynie zadbać, by było ono pełnotłuste, a nie jakaś serwatka. Inaczej mogłoby nie być chętnych do zaczerpnięcia z tej bańki.
 
Tylko, że taki ator nie dostał wersji normalnej tylko przeznaczoną dla mediów. Załóż kanał na youtubie, zdobądź wielką ilość subskrypcji i po problemie :D.

Z Atora taki dziennikarz jak ze mnie trubadur. A zapewniam, że śpiewać nie umiem. Jest dużo o wiele lepszych "recenzentów" na polskim yt od rzeczonego pana. Tak jak wspominałem, on zrobił syf, a REDzi w nagrodę dali mu kopię "dziennikarską". Już zupełnie pominę fakt, że let's play to nie recenzja tylko skok na kasę pana dziennikarzyny.
 
Wiesz, jeśli Tobie zależy na tym, żeby ich nie poznać, to ich nie poznać. Nie jesteś bezwolnym golemem. Możesz toe spojlery ominąć :)

I to robie, ale to słabe że Redom już kompletnie nie zależy na tym czy ktoś pozna całą grę przed premierą czy nie.
 
Redzi w tej sytuacji są poszkodowani tak samo jak my, a to że nie zabraniają streamów, to co z tego? To nie gracz zawinił tylko sklepy które żeby wyprzedzić konkurencje zaczeły sprzedawać gre.
 
Last edited:
Redzi w tej sytuacji są poszkodowani tak samo jak my, a to że nie zabraniają streamów, to co z tego? To nie gracz zawinił tylko sklepy które żeby wyprzedzić konkurencje zaczął sprzedawać gre.
.
Ale wysyłanie i pozwalanie na pokazywanie całej gry jakiemuś "vlogerowi" jest dość śmieszne.
 
Mówię, wszelakie sklepy łamiące datę premiery i sprzedające obecnie grę powinny zostać pociągnięte do odpowiedzialności.

Dodatkowo boli fakt, że REDzi pozwolili na streamowanie oraz nagrywanie gry przed jej premierą... nie tak miało być...
 
Last edited:
Najlepsze jest to, że mój egzemplarz nawet do kuriera nie został wysłany tylko czeka gdzieś na magazynie. Kumpel co czeka na EK jest w tej samej sytuacji. Pierwszy i ostatni raz zamówiłem pudełkowy preorder, tak to jest jak człowiek ślini się na steelbook.
 
Redzi w tej sytuacji są poszkodowani tak samo jak my, a to że nie zabraniają streamów, to co z tego? To nie gracz zawinił tylko sklepy które żeby wyprzedzić konkurencje zaczeły sprzedawać gre.

Trochę inaczej by się patrzyło jakby nie zabraniali, a jednak trochę inaczej się patrzy jak zezwalają. Robienie nic a zezwalanie to trochę inna bajka dla mnie.
 
Byłem w moim miejscowym Media Expert (Wałbrzych), nie sprzedają. Jeden z pracowników zapewnił tylko, że sztuk dla wszystkich starczy w dniu premiery.
 
Angielski Simplygames także już porozsyłał egzemplarze na PS4.



Ja rozumiem wyciek w jakichś Emiratach, ale to tutaj wygląda jakby absolutnie każdy sklep miał w dupie umowę i ostatnimi, którzy zagrają będą ludzie z preorderów...
 
Czyli to oznacza, że pojedyncze sklepy postanowiły zrobić w ***** REDów i sprzedawać grę przed premierą... tym bardziej jestem za karami finansowymi.
 
Zauważyłem ,że grają już wszędzie tylko nie w Polsce ;D jedynimi sklepami jak widać które trzymają sie umowy są te od nas. Nie ma żadnego polskiego streama na Twiczu i nie licze wersji prasowych.
 
Właściciele kolekcjonerek W2 mieli zagrać dzień przed premierą. Nie zagrali - dostali koszulki.
Teraz zagrają kilka dni później, o ile wszystkie kolekcjonerki trafią do adresatów bez opóźnień.
Ja poproszę w rozmiarze L. ;)
I to przynajmniej było pewne "wyróżnienie" dla tych, co zamówili EK. I mimo tego, że łatka miała być dostępna później, pudełko mogliśmy otrzymać wcześniej. A tu będziemy ostatnimi, którzy zagrają, choć np. ja zamówiłem EK dosłownie parę sekund po uruchomieniu sprzedaży ;)

Najlepsze jest to, że mój egzemplarz nawet do kuriera nie został wysłany tylko czeka gdzieś na magazynie. Kumpel co czeka na EK jest w tej samej sytuacji. Pierwszy i ostatni raz zamówiłem pudełkowy preorder, tak to jest jak człowiek ślini się na steelbook.
Człowiek się uczy na błędach. Ja przy kolejnej premierze raczej poczekam na produkt finalny i kupię na miejscu, zamiast zamawiać preorder.

Szkoda, że znów cały świat gra, a Polska na szarym końcu. Tak było przy zagranicznych produkcjach filmowych, książkowych, grach, a teraz dołączą do tego gry z polskich produkcji ;)
 
Ok, poważnie rozważaniem wyrwanie w trzy d*** kabla od netu z karty sieciowej do czasu otrzymania własnego egzemplarza gry xD
 
A moje zamówienie na EK wciąż w realizacji... Ciekawe czy dojdzie chociaż w dniu premiery, po tym co się dzieje zaczynam się o to obawiać. :p
 
Czyli to oznacza, że pojedyncze sklepy postanowiły zrobić w ***** REDów i sprzedawać grę przed premierą... tym bardziej jestem za karami finansowymi.

Skoro tyle sklepów już grę sprzedaje to możliwe, że coś było nie tak z umowami, które te sklepy podpisywały z wydawcami/CDPR. Kto wie, być może zapomniano uwzględnić... kar w przypadku przedwczesnego sprzedawania Wiedźmina :p.
 
Top Bottom