Data premiery - równi i równiejsi?

+
Oczywiście na swoją kolekcjonerkę czekam cierpliwie <hmph>:mean:Ale najbardziej mnie boli fakt, że posiadacze wersji cyfrowych już mają dostęp do soundtracka na GoG'u.
<Btw zamiast forum z gogiem połączyło mi goga z forum^^ where are my posts!
 
Zaczynają się pojawiać polskie streamy na twitchu ^^

Ta premiera to największa porażka :D Kilka dni do premiery, a są już serie let's play.

EDIT: W Rosji też już grają.
 
Last edited:
Jezu, właśnie sobie uświadomiłem, że pod żadnym pozorem nie wolno mi wchodzić na strony pokroju jebzdzidy, sadistic, kwejk i temu podobne bzdury dla zabijania nudy. Nie wolno mi również klikać na nieznane linki do filmików, a już w szczególności zaglądać na główną na jutubie! Do tej pory masa ludzi jest pewnie kilkadziesiąt godzin wgłąb fabuły i tylko czekają żeby nam zaspojlerować! D:
 
Podobno gram.pl rozpoczął wysyłanie swoich kopii gier. Mają być u nabywców 18.05.2015

potwierdzam

 
Zły?! Jak sąsiedzi ze Wschodu grają przed nami to już powinniśmy być wściekli :p

Idźcie się ludzie przewietrzyć albo skoczcie na jakieś piwo ze znajomymi - nie dość, że humor się poprawi to czas szybciej zleci. Zostało +/- 48 godzin, wytrzymamy, bo i tak nie mamy wyboru.
 
Jezu, właśnie sobie uświadomiłem, że pod żadnym pozorem nie wolno mi wchodzić na strony pokroju jebzdzidy, sadistic, kwejk i temu podobne bzdury dla zabijania nudy. Nie wolno mi również klikać na nieznane linki do filmików, a już w szczególności zaglądać na główną na jutubie! Do tej pory masa ludzi jest pewnie kilkadziesiąt godzin wgłąb fabuły i tylko czekają żeby nam zaspojlerować! D:

Ciekaw jestem ile osób pozna zakończenie historii zanim zagra :D
 
A stanowiska redów jak nie było tak nie ma. Nie zdziwię się jak w przeciągu 24 godzin sklepy poza sieciami Saturn i Media rozpoczną sprzedaż gry.

Ciekawe jaki pójdzie hejt na Redów podczas nocnej premiery. Wszak gracze mają rozmawiać z devami i zadawać pytania :)
 
Last edited:
A stanowiska redów jak nie było tak nie ma. Nie zdziwię się jak w przeciągu 24 godzin sklepy poza sieciami Saturn i Media rozpoczną sprzedaż gry.

Ciekawe jaki pójdzie hejt na Redów podczas nocnej premiery. Wszak gracze mają rozmawiać z devami i zadawać pytania :)

Jak zabić wiedzmina? Będzie lincz na tej premierze :p
View attachment 14226
 

Attachments

  • 1899007828.jpg
    1899007828.jpg
    42.3 KB · Views: 48
Ja też jestem w szoku. Już NIGDY nie skuszę się na żaden piep....y pre-order/kolekcjonerkę. Taką samą sytuację miałem z pre-orderem Assassins Creed 3, grałem w grę bodajże dwa dni później niż Ci mądrzejsi, którzy poszli do MM i kupili pudełko...
O jakiejkolwiek rekompensacie ze strony CDPR nie ma pewnie co liczyć.
Cóż, "miłego" weekendu! :/
 
A stanowiska redów jak nie było tak nie ma. Nie zdziwię się jak w przeciągu 24 godzin sklepy poza sieciami Saturn i Media rozpoczną sprzedaż gry.

Ciekawe jaki pójdzie hejt na Redów podczas nocnej premiery. Wszak gracze mają rozmawiać z devami i zadawać pytania :)


Popatrzmy na pozytywny aspekt tej sprawy. Chyba nigdy nie była jeszcze organizowana nocna premiera w momencie, gdy ludzie już skończyli gre :D
 
Poza tym byłem w piątek rankiem w RTV EURO AGD i gre można było już nabyć, porażka a ja muszę czekać jako najwierniejszy gracz na swoją kolekcjonerke do kur... wtorku
 
Top Bottom