Data premiery - równi i równiejsi?

+
Czyli w wolnym tłumaczeniu: "Nie podoba się to sp*******ć." Ok, teraz jestem naprawdę zły? To jest jedyne co REDzi mają do powodzenia w tej kwestii?

Skąd ten cytat? I nie żeby coś ale mówiłem że redzi dawno do nas z szacunkiem przestali się odnosić. Teraz to czytają i mają niemały ubaw ale mam nadzieję że w ocenach od graczy to się zezemści :)
 
Czego oczekiwałem? "Przepraszamy, nie nasza wina tylko wydawców i sklepów, postaramy się poblokować streamy, osoby które zamówił preordery dostaną długopisy z logiem wiedźmina" w zupełności by mi wystarczyło.

Do tego trzeba mieć honor i jaja, a widać chłopakom z CDPR ich zabrakło...
 
Najbardziej irytuje mnie fakt, że W3 był dla mnie katalizatorem wymiany podzespołów i ulepszenia chłodzenia, a następnie jarałem się jak idiota gdy dorwałem upragnioną kolekcjonerkę na PC z listy rezerwowej. I teraz żałuje choć, jasne że będę się jarał figurka itd (poprzednie Wiedźminy tez w EK) to równie dobrze, mógłbym już grac w upragnioną grę na PS4 - która przecież nie rożni się znacznie oprawa graficzną, a na PC tak czy siak zagram przy użyciu pada.

Czyżby koniec preorderów? :troll:
 
Przed chwilą rozmawiałem z pracownikiem CDP (infolinia 801-801-815), który stwierdził, że to niemożliwe, by ludzie w Polsce grali już w W3. Zapytałem go zatem o streamy na twitch - nic nie widzi, nie docierają do nich żadne sygnały itd. Co do zagranicznych sklepów i sprzedaży - nie ich sprawa, bo CDP nie jest tam dystrybutorem gry. Super, prawda?:)
Wiesz to jest tak niemożlwie niemożliwe, że dzisiaj byłem w sklepie, [małe miasteczko, ledwo 12 000 osób] a gra na wieszaku była tym niemożliwym, iluzją. Gdyby nie to że zamówiłem pre ordera ze steelbookem to już bym pewnie grał. No niestety, cdp.pl zamiast pierdzielić że jest niemożliwe, mogliby się rozejrzeć dookoła i zacząć puszczać paczki.
Moja konsola od premiery Bloodborne'a osiada kurzem...
http://i.imgur.com/weN0jt1.jpg
Nie, to nie spoiler z gry :)
 
A jak tam akcje CDPR? Mam nadzieję że lecą w dół na łeb i szyję bo tylko to im pokaże jak *** (mam dość cenzurowania takiej polityki REDów) duży błąd popełnili...
 
Last edited by a moderator:
Wiedźmin 3 to jedyna gra jaką zamówiłem w pre order. Następną kupię już normalnie, przed premierą. Szkoda trochę , ale smród pozostanie.
 
Last edited:
Wiesz to jest tak niemożlwie niemożliwe, że dzisiaj byłem w sklepie, [małe miasteczko, ledwo 12 000 osób] a gra na wieszaku była tym niemożliwym, iluzją. Gdyby nie to że zamówiłem pre ordera ze steelbookem to już bym pewnie grał. No niestety, cdp.pl zamiast pierdzielić że jest niemożliwe, mogliby się rozejrzeć dookoła i zacząć puszczać paczki.
Trzeba było zrobić fotkę i wysłać do CDP (bez wskazania sklepu nawet), żeby im udowodnić, że w PL też już gra na półkach a tylko oni czekają...
 
Trzeba było zrobić fotkę i wysłać do CDP (bez wskazania sklepu nawet), żeby im udowodnić, że w PL też już gra na półkach a tylko oni czekają...

Myślisz że oni tego nie wiedzą? Po prostu nie chcą kosztów zmian umów...
 
Myślisz że oni tego nie wiedzą? Po prostu nie chcą kosztów zmian umów...
Myślę, że wiedzą. Ale wtedy jest dowód na tacy i tego by się nie mogli tak łatwo wyprzeć. Wnioskuję o koszulkę w ramach rekompensaty dla preorderowców ;) Bo zamówili żeby być pierwszymi, a będą ostatnimi.
 
Czemu mają blokować te streamy, jak sami wysłali grę do jakiegoś podrzędnego youtubera (i pewnie do wielu innych) który niedawno narzekał na Redów... A teraz może sobie pokazywać co mu się tylko spodoba, calutką grę. Redów już w ogóle nie obchodzi że wiele osób pozna całą grę przed zagraniem, a wiele przez przypadek trafi na spoilery.
 
Wiedźmin 3 to jedyna gra jaką zamówiłem w pre order. Następną kupię już normalnie, przed premierą. Szkoda trochę , ale smród pozostanie.
Jak to po premierze? kupisz tydzień przed ! ;D

Edit: Coś źle przeczytałem dał bym se głowe uciąć ,że zamiast przed premierą było "po" tak czy siak Polacy już też mucą aż miło DEVsi radzą wyrwać kabel od neta bo spoilery wszędzie , Facebook spiolery , twitch spiolery , youtube spoilery , na dwór wyjde spoilery, na siłce też bedą spiolery, może lodowke zamkne na kłodke? Jak dzisiaj nie będzie one day pacza do pobrania to odsyłam wam reklamacje wraz z grą i oddawać hajs :)
 
Last edited:
A jak tam akcje CDPR? Mam nadzieję że lecą w dół na łeb i szyję bo tylko to im pokaże jak kurewsko (mam dość cenzurowania takiej polityki REDów) duży błąd popełnili...

Grupa CD Projekt ma się nadzwyczaj dobrze i od ponad tygodnia praktycznie nieustannie zwyżkuje. Wątpię aby ten mały incydent miał jakiekolwiek negatywne przełożenie na notowania spółki.
 
Top Bottom