Data premiery - równi i równiejsi?

+
Nie mam póki co żadnych zastrzeżeń do samej gry, jednakże strategia marketingowa, "równe" traktowanie klientów i stosunek do nas ostatnio wołają o pomstę do nieba. Mam nadzieję, że Dziki Gon w 100% zrekompensuje mi te nerwy.
 
Robić fotki z wiedźminem i wrzucać na forum.

By potem nie było, że się nam zdawało,
że ktoś już gra w Wiedźmina, a to echo grało...

Swoją drogą gram.pl potrafił zareagować widząc co się dzieje, a cdp.pl od środy nic nie robi. Chociaż to podobno ich sztandarowy wielki projekt promocyjny.
 
Trzeba było zrobić fotkę i wysłać do CDP (bez wskazania sklepu nawet), żeby im udowodnić, że w PL też już gra na półkach a tylko oni czekają...
Nie wiedziałem że mają takie podejście, dopóki @AronB tego nie napisał.
Zresztą tak jak napisał @Napoleon_Pl, oni mogą sobie doskonale zdawać z tego sprawę, po prostu to jest temat tabu i pewnie gdybym im wysłał dziesięć zdjęć to nie pisnęli by słowa.
A druga sprawa to to że gra jest tuż przy kasie, a po ostatniej awanturze z konsolą w roli głównej niezbyt lubimy się z obsługą, wątpię czy by sobie tak dali fotki pykać.
 
Czekaliście na grę cztery lata, macie przy niej spędzić jakieś 100h rozgrywki i naprawdę ten jeden dzień robi wam taką wielką różnicę? :O
Czy ktokolwiek was oszukał? Od dawna było wiadome, że premiera będzie 19 maja. Kiedy zamawialiście grę obiecywano Wam ją dostarczyć właśnie na 19 maja. Póki nie zostanie przekroczony ten termin to nie macie prawa wywoływać rabanu bo przecież sami zgodziliście się na takie warunki umowy. A zresztą nikt nie zakazuje Wam jechać do Raichu i tam sobie kupić W3.
Wam nie chodzi o to, żebyście Wy mieli lepiej, tylko żeby inni mieli tak samo źle. Gratuluję podejścia.
 
Czekaliście na grę cztery lata, macie przy niej spędzić jakieś 100h rozgrywki i naprawdę ten jeden dzień robi wam taką wielką różnicę? :O
Czy ktokolwiek was oszukał? Od dawna było wiadome, że premiera będzie 19 maja. Kiedy zamawialiście grę obiecywano Wam ją dostarczyć właśnie na 19 maja. Póki nie zostanie przekroczony ten termin to nie macie prawa wywoływać rabanu bo przecież sami zgodziliście się na takie warunki umowy. A zresztą nikt nie zakazuje Wam jechać do Raichu i tam sobie kupić W3.
Wam nie chodzi o to, żebyście Wy mieli lepiej, tylko żeby inni mieli tak samo źle. Gratuluję podejścia.

To raczej chodzi o sam szacunek dla klienta, w końcu kupiliśmy grę(kolekcjonerską jako PIERWSI, więc jednak coś jest nie tak, że zagramy jako ostatni...
 
Nope. Nam po prostu chodzi o przyspieszenie rozprowadzania paczek. W przypadku InPost chyba większość egzemplarzy znajduje się już w punktach docelowych i czeka tylko na przewiezienie do paczkomatów, a ten proces ze względu na umowę nie odbędzie się wcześniej niż w poniedziałek, mimo, że nawet dzisiaj InPost przesyłki normalnie ludziom dostarcza. Skoro inne sklepy i tak nie dotrzymały terminu to po co sprawę przedłużać? Fakt, nie zagramy bez day one patcha ale przynajmniej można by było nacieszyć się zawartością EK.
 
I mamy pierwszy komentarz, w którym brakuje tylko słów "cebularze", "janusze", "typowe polaczki";) Nikt nikomu źle nie życzy, ale skoro data premiery jest ustalona na 19. maja, to albo się trzymamy sztywno, albo mamy to co mamy. TO raz. Dwa, głównie rozchodzi się o brak reakcji Redów, a w zasadzie cytat "nie chcesz spoilerów, nie patrz na streamy".
 
I mamy pierwszy komentarz, w którym brakuje tylko słów "cebularze", "janusze", "typowe polaczki";) Nikt nikomu źle nie życzy, ale skoro data premiery jest ustalona na 19. maja, to albo się trzymamy sztywno, albo mamy to co mamy. TO raz. Dwa, głównie rozchodzi się o brak reakcji Redów, a w zasadzie cytat "nie chcesz spoilerów, nie patrz na streamy".

Reakcja byla - Patch dla konsolowców, co by to się im przyjemniej grało i żeby zdążyli przejść grę do premiery.
 
Od dawna było wiadome, że premiera będzie 19 maja.
No właśnie, tylko dla niektórych premiera była ponad tydzień temu, dla innych kilka dni temu. Kolekcjonerki są już rozsyłane od kilku dni. A my, którzy zamawialiśmy EK z dostawą do paczkomatu, mieliśmy obiecane, że dostaniemy EK jako pierwsi. A nie dość, że nie dostaniemy jako pierwsi to każdy przeciętny Janosz czy Seba może sobie pójść do sklepu i kupić grę przed nami. I w dodatku dostają oficjalne pozwolenie na streamowanie gry, wrzucanie let's play i bombardowanie nas spoilerami z każdej możliwej strony(na forach, na fb, w komentarzach pod wszystkim). Chyba mamy prawo czuć się lekko oszukani, nie sądzisz?
 
W Niemczech gra leży na półkach w każdym większym sklepie. W Norwegii EK dostał już praktycznie każdy (chociaż tam może to być spowodowane świętem - firmy wysłały wcześniej żeby uniknąć opóźnienia)
Polska jak zwykle "mesjaszem" europy...
 
Last edited:
Reakcja byla - Patch dla konsolowców, co by to się im przyjemniej grało.

Nie moge z tego już bez kitu. Te wszystkie obietnice , te wszystkie obsuwy , wszystko wszystko zrozumiałem , wszystko szanowałem puki szanowano mnie. Ale teraz przelała się już pała goryczy. Chciałem być fair kupiłem te gre w ciemno jak to była z pre orderami okazałem zaufanie konsumenta. Gra wycieka wszyscy grają tylko nie Ci którzy okazali najwięcej zaufania, nikomu nie chodzi żeby tym co teraz grają zabrać grę, chodzi o to że do wtorku gdzie nie wejdziesz na strony czy będziesz w pracy ktoś Ci jebnie takim spiolerem ,że sie odechce grać. Może mam się zamknać w domu jak nie chce uslyszeć spiolerów co wy na to?
 
I mamy pierwszy komentarz, w którym brakuje tylko słów "cebularze", "janusze", "typowe polaczki";) Nikt nikomu źle nie życzy, ale skoro data premiery jest ustalona na 19. maja, to albo się trzymamy sztywno, albo mamy to co mamy. TO raz. Dwa, głównie rozchodzi się o brak reakcji Redów, a w zasadzie cytat "nie chcesz spoilerów, nie patrz na streamy".

Pełna zgoda. Od siebie dodam małą rzecz. Niektóre tytuły gier mają inny termin premiery na PS4 niż na PC! Czasem na jedną platformę jest szybciej niż na inne i jest to z góry ustalona sprawa. Nikt się wtedy nie oburza. Tutaj jest inaczej, teoretycznie jest jeden termin - 19 maja, dla wszystkich, ale w praktyce dla bogatych szejków i gebbelsów inna..
Nie wiem dlaczego CDP nie zacznie wytaczać procesów o odszkodowania za grube pieniądze. Sprawa dla nich do wygrania w mojej ocenie.
Problem jest jednak jeszcze inny, otóż jak ma i powinni się zachować REDzi w tej sytuacji. (mam na myśli ilość streamów i materiałów na Ytube) A to już inna sprawa. W zasadzie strach otwierać forum, żeby się na spoiler nie naciąć, albo jego brak. Ja potrafię wytrzymać, ale podejrzewam że wiele osób, które czekało ładny kawałek czasu przegrało wewnętrzną walkę z ciekawością.
Reasumując tak jak chwalono REDów za PR w W2 tak w W3 PR dał ciała po całości.
 
Top Bottom