Data premiery - równi i równiejsi?

+
@robaart - między innymi to mnie denerwuje, bo nacieszyłbym się chociaż dodatkami z EK. Poprzednie kolekcjonerki mieliśmy wcześniej. Ale jeśli spojrzec na to z drugiej strony, przy przyspieszonej wysyłce, konsolowcy by mogli grac szybciej... a nie, czekaj, przecież już grają.

Przestańcie siać propagandę. Jestem konsolowcem (przynajmniej jeśli idzie o W3) i nie gram... Też czekam, ale zamiast rozpaczać, to coraz bardziej się "jaram" premierą. A trailer z wampirzycą sprawił, że hype sięgnął zenitu dokładnie wtedy, kiedy powinien :)

Zadziwiające jak dużo negatywnych emocji jest na tym forum w przededniu premiery :)
 
@dikajos88 - bo widocznie jesteś dobry i czekasz grzecznie na premierę :) Ja jestem konsolowcem jeśli chodzi o bardzo wiele gier, a czekam na premierę, żeby sobie na #gloriouspcmasterrace pograć :cheers:
 
Coby nie było - ja marudzę, bo tak się nie powinno robić - i tak przez miesiąc nie będę grał (sprawdzę tylko czy mi pójdzie), bo nie mam aż tyle czasu żeby wsiąknąć w fabułę, a granie dla młócenia potworów to dopiero po pierwszym fabularnym przejściu. :p
 
Przestańcie siać propagandę. Jestem konsolowcem (przynajmniej jeśli idzie o W3) i nie gram... Też czekam, ale zamiast rozpaczać, to coraz bardziej się "jaram" premierą. A trailer z wampirzycą sprawił, że hype sięgnął zenitu dokładnie wtedy, kiedy powinien :)

Zadziwiające jak dużo negatywnych emocji jest na tym forum w przededniu premiery :)

Popieram w 935495839% :D
 
Wy tam marudzicie o pare dni, a ja dopiero odpale wieśka gdzieś na wakacje, i to raczej coś w stylu września :( Parę dni to nic w porównaniu z paroma miesiącami :) Jeśli chodzi o youtuberów itd to zawsze dostaja wczesniej gre, to nie tylko u Wieśka tak jest :p
 
Jak inaczej nazwać sytuacje, gdzie w sklepach stoją półki po brzegi pełne pudełek z grą jeśli nie premierą? Otóż chodzi o to, że oni ze swojej strony umowy nie dopilnowali, bo jeśli mowa o światowej premierze na 19 maja, to dlaczego nie przeszkadza im sprzedaż gry kilka dni przed nią?
Trudno się nie zgodzić, że gra na półkach na kilka dni przed premierą jest zjawiskiem dość niecodziennym i niepożądanym. Jedno pytanie, jacy oni? REDzi? CDP.PL? Zagraniczni wydawcy?
Oczywiście, że jest to tylko gra i nikt z powodu tej sytuacji nie będzie się wieszał, jednak mnie osobiście (a pewnie nie tylko mnie) skutecznie przekonali, że nie ma sensu zamawiać preorderu ich gier. Nie dość, że cena oscyluje w górnych granicach, to grę otrzymuję później niż gdybym podszedł do sklepu. A jak widać im i tak wszystko jedno.
O tym, że nie warto zamawiać gier przed premierą wiem od dawien dawna. Raz jeden zamówiłem Gothica 3, jako dzieciak. A Wiedźmina zamówiłem, bo chciałem dostać ten fajny medalion i być wiedźminem; z resztą pisałem już o tym w poprzednim poście. Ale nie dodałem, że zamówienie przedpremierowe u REDów było tylko wyjątkiem i kolejnych (raczej) nie będzie. Nie, nie przez tę sytuację. Po prostu, nie lubię kupować kota w worku, no ale ten medalion...
 
To jest ten patch czy go nie ma? bo widzę posty że niby jest i nie kumam. Mój GOG stoi i nie ściąga nic.

EDIT:
No chyba, że chodzi co niektórym o patcha na konsolę. Ale czemu streamy lecą z PC? z powodu recenzenckich wersji gry?
 
Last edited:
Co do niemieckiego porównania PC vs PS4 to film zdjęli po tym, jak Marcin Momot napisał, że wersja PC nie jest gotowa. Redakcja potem przyznała, że wyszło jakieś zamieszanie. No chyba, że coś jeszcze przeoczyłem.
 
Mod na streamie GermanDota wypowiada się tak.
CountessaMircalla: Dear Viewer, Martin has received permission in consultation with the development studio CD Projekt RED and Twitch, to stream the official version of Witcher 3 : Wild Hunt from today. The game will be released officially on 19.05.2015.
 
Będąc dzisiaj w Galerii Mokotów zahaczyłem o Empik.



Okazuje się, że Geralt "pilnuje bramek" ale na półkach go jeszcze nie ma.
Znaczy się my wciąż czekamy.
 
widać, ze u nas faktycznie trzymają piecze nad datą premiery (nie to co u sąsiadów) :)
jedyny Polski stream faktycznie z kraju który widziałem był grany na wersji recenzenckiej udostępnionej przez CDPR określonym osobom.
Czekamy do jutra... :)
 
Top Bottom