Data premiery - równi i równiejsi?

+
Nie wiem jak Wam ale ze mnie zeszło ciśnienie na narzekanie na CDP, inni może grają, ale perspektywa, że jeszcze tylko jutro trzeba przeczekać działa na mnie krzepiąco, zaczynam doceniać każdą minutę oczekiwania, delektuje się tym... jutro do pracy, a potem wieczorem, zależy o której przyjdzie potwierdzenie z paczkomatów, albo nocna wyprawa, albo o wschodzie słońca podróż... tyle czekania i to w końcu jest faktem :)
 
A ja mam kuriera i jeszcze mi nie wysłano :/ Była jakaś wypowiedź REDów albo kogoś z cdp.pl w tej sprawie?
 
@Falandar

Ja również mam "w realizacji" ale martwić zacznę się dopiero jutro wieczorem jeśli status się nie zmieni.
Póki co nie ma powodów do obaw.
 
Na Twitchu leci stream (Cohh Carnage), a streamujący, kiedy został zapytany skąd ma kopie, odpowiedział, że dostał od CDPR jako prezent, a się tego nawet nie spodziewał.
Priorytety CDPR :)
 
Na Twitchu leci stream (Cohh Carnage), a streamujący, kiedy został zapytany skąd ma kopie, odpowiedział, że dostał od CDPR jako prezent, a się tego nawet nie spodziewał.
Priorytety CDPR :)
Tylko, ze on jest streamerem. Typowa polska zawistność. XD
 
Na Twitchu leci stream (Cohh Carnage), a streamujący, kiedy został zapytany skąd ma kopie, odpowiedział, że dostał od CDPR jako prezent, a się tego nawet nie spodziewał.
Priorytety CDPR :)

Pewnie ma w domu konsole, to wszystko dlatego.
 
on akurat gra w wersje na PC, ja rozumiem udostępnić gry do celów recenzenckich, rozumiem, że wersja na konsole może przypadkowo zostać sprzedana wcześniej. Nie rozumiem natomiast traktowania takich streamerów i youtuberów jako lepszych, dając im dostęp do pełnej wersji gry przed wszystkimi innymi :) Przecież nic by się im nie stało gdyby zagrali równo z nami. Mało tego, gry jeszcze dostają za darmo a zarabiają całkiem niezle na tych streamach (tak zawiść) :)
 
Nie bój się, nie wypuszczą patcha za szybko, w tym się akurat nie pomylą bo jeszcze ktoś by miał za dobrze.
 
Ale paczki językowe to by im mogły wyciec tak z 10h przed premierą :rolleyes: Nie miałbym nic przeciwko.

Ja też nie.
Szczególnie, że pierwotnie taki był plan - udostępnienie tych plików przed premierą. Nie mam pojęcia, dlaczego uległ zmianie, ale zacząć grę będę musiał po angielsku. O ile oczywiście nie wywali serwerów podczas ściągania patcha i pliku umożliwiającego grę, a wziąwszy pod uwagę ostatnie wpadki zapewne wywali i zagram późnym popołudniem, zamiast wcześniej w nocy.
 
Też w sumie mógłbym zacząć po angielsku... Ale jednak poczekam te kilka godzin. Chcę po raz pierwszy doświadczyć samouczka po polsku, nie ma bata.
 
Też w sumie mógłbym zacząć po angielsku... Ale jednak poczekam te kilka godzin. Chcę po raz pierwszy doświadczyć samouczka po polsku, nie ma bata.

Jeżeli nie spoilerowałeś sobie samouczka, a ja sobie dziś z premedytacją to zrobiłem w wersji polskiej to polecam serdecznie. Jestem w nielicznej grupie forumowej, której nie tyle co nie przeszkadza, a nawet podoba się "ponad program" angielski Geralt, to polska wersja jest świetna i na sam samouczek gęba mi się cieszyła, koniecznie czekaj choćby i dwa dni. :p
 
Jeżeli nie spoilerowałeś sobie samouczka, a ja sobie dziś z premedytacją to zrobiłem w wersji polskiej to polecam serdecznie. Jestem w nielicznej grupie forumowej, której nie tyle co nie przeszkadza, a nawet podoba się "ponad program" angielski Geralt, to polska wersja jest świetna i na sam samouczek gęba mi się cieszyła, koniecznie czekaj choćby i dwa dni. :p

Mi Cockle też pasuje, żeby nie było :p

---------- Zaktualizowano 21:55 ----------

Jutro bym się spodziewał paczek językowych do pobrania.

Oficjalne info z GOGa głosi, że paczki językowe zostaną udostępnione PO samej grze.
 
Oficjalne info z GOGa głosi, że paczki językowe zostaną udostępnione PO samej grze.

Oficjalna była też premiera 19 maja na całym świecie. Jak jest wszyscy widzą. Ale dziękuje za informację. Może los się jutro do nas uśmiechnie i jednak udostępnią paczki językowe przed startem gry. Nadzieja umiera na końcu.
 
Ja mam nadal taką małą nadzieję że się tam w GOGu zlitują i wypuszczą paczki jutro. Były niby głosy, że wypuszczą paczki "później", ale nie brzmiało to jak "na premierę"...
 
Top Bottom