Data premiery - równi i równiejsi?

+
Mam pytanie, bo chciałbym zrozumieć.

Oburzacie się na CDPR, że jacyś ludzie gdzieś na świecie złamali prawo i sprzedają grę pod stołem, tudzież złamali warunki dystrybucyjne za które zapłacą karę?

Ew chwalicie się, że gdzieś wasz wujek de facto ukradł ze sklepu grę, a wy nadal nie możecie grać?

Ty, ale nie mieszaj mnie do tych narzekających bo się do nich nie zaliczam.
 
Ale jakie ukradł jak za nią zapłacił(nie słyszałem tak czy inaczej o czymś takim), po prostu dostał przed terminem..

Jak komuś znajomy dał, to nie nabił tego na kasę, więc nie doszło do transakcji kupna-sprzedaży. Na magazynie jest -1 sztuka, pieniędzy za nią nie ma. Ktoś ją ukradł. Możemy dyskutować czy sprzedawca, czy "kupujący".

Stety lub nie, ale CDPR nie jest dystrybutorem nigdzie poza gog.com i odpowiedzialność spoczywa na dystrybutorach.
 
Mi chodzi tylko o to ze skoro obiecuje mi sie ze zagram najszybciej wybierajac opcje preorder do paczkomatu to chcial bym zeby to byla prawda,
A tak do sklepów wyslano kilka dni temu wiec ktos to wykorzysta, niech wysylaja do sklepow tak jak do preorderowcow. I wlasnie kolega mi pisze ze kurier mu przywiózł gre.....
 
No ale to tak jakbyś miał pretensję, że gra została spiracona przed terminem. I jedno i drugiej jest nielegalne i szkodzi CDPR.

No i z dwojga złego CDPR wolało wypuścić patcha dla PS4 bo skoro i tak grają to lepiej żeby im gra działała niż mieliby po necie wystawiać grze złą opinię.
 
Czy ktoś z okolic Warszawy zamawiał grę z CDP.pl do paczkomatu i nadal ma status "Przygotowana przez nadawcę (podróż jeszcze się nie rozpoczęła)" ? Zastanawiam się czy wynika to z faktu, że np. paczki w okolicach Warszawy będą rozwozić bezpośrednio z CDP z pominięciem sortowni, czy też ktoś zaspał z moją grą :D
 
Owszem, parę osób z forum i nie tylko również tak ma, więc do nas pewnie będą słać później troszkę. Daleko nie mają.
 
Moja już leży sobie w paczkomacie:) Teraz oczekiwanie na kod odblokowujący:)
Bez sensu ta jazda po nocy. Jakbym nie mógł sobie teraz odebrać. I tak do jutra się nie zagra, a oszczędziłoby to nocnych wojaży.
 
Last edited:
Jak to kolega dostał już swojego wiedźmina kurierem? To kiedy w końcu kurier będzie rozwoził dzisiaj czy jutro?
 
Gram.pl podobno wysyłał paczki na dzisiaj. Więc może to od nich? Ultima tez zwykle dzień przed premierą dostarczała, gdy u nich zamawiałem.
 
Last edited:
Problem to będzie około 1:00 we wtorek jak im serwy popadają żeby patcha ściągnąć i pewnie jakieś inne pierdoły zrobić ;-)

Nawet lepiej, będę miał czas żeby wykończyć 2 i dostanę może koszulkę jak w W2 (wtedy nie dostalem bo byłem poza domem w tygodniu premiery i nie aktywowałem gry ergo nie miałem problemów :().
 
U mnie już siedzi w paczkomacie. Szkoda, że nie dostanę jeszcze kodu skoro i tak pacza trzeba ściągać, mógłbym odebrać po pracy. A tak jak będę wychodził z domu o 12 w nocy to żona będzie marudzić :p
 
hmm, wielokrotnie udawalo mi sie zamowic cos w "pre-orderze" czy to gre, czyt jakas plyte i owe produkta docieraly do mnie z jakis 1-2 dniowym opoznieniem. nie jest wazne SKAD i DOKAD te zamowienia byly realizowane. Zazwyczaj bylo tak, ze klienci korzystajcy ze sprzedazy sklepowej, czieszyli sie swoimi kopiami wczesniej niz ja. Jedynym plusem tego byl fakt, ze wersje "ogolnodostepne" nie zawieraly tego, co akurat ja chcialbym miec, i dlatego tez decydowalem sie na pre-order. Zreszta w wypadku wersji kolekcjonerskich inaczej sie nie daje, no matter what you order. Wiec tutaj akurat sprawy nie ma. Ale, szczerze mowiac, wystarczylo aby CDPR ustawilo jakis block, ze gra uruchamia sie TYLKO i wylacznie w dniu 19 maja 2015 i po tej dacie. (vide "pliczek" do sciagniecia, timer w jakims setupie, etc). I w ten sposob, wszyscy, bez znaczenia JAKA wersje gry kupili, czy tez kiedy ja otrzymali, moggliby rozpoczac rozgrywke tego samego dnia. Nie sadzilem zreszta, ze w ogole moze byc inacej. No ale coz.. czlowiek ciagle sie uczy.
 
Troche nie do końca na temat - ale orientuje sie ktos może, kiedy dostepne będą "paczki językowe" do pobrania i gdzie? Mam wersje, którą aktywowałem z kodu na gogu.
 
Rozmawiałem właśnie z pracownikiem CDP na infolinii odnośnie błędu "nieprawidłowy nr przesyłki" i braku możliwości śledzenia paczki na stronie DPD. Prowadzą jakieś prace, porządkują wszystko itd. Dopiero w godzinach między 19:00 a 20:00 wszystko "zaskoczy". Generalnie bez paniki, jutro wszystko ma być na czas, o ile nie wydarzy się coś niespodziewanego pokroju hiszpańskiej inkwizycji:) Cierpliwie czekam, bo co innego mi pozostało?
 
Rozmawiałem właśnie z pracownikiem CDP na infolinii odnośnie błędu "nieprawidłowy nr przesyłki" i braku możliwości śledzenia paczki na stronie DPD. Prowadzą jakieś prace, porządkują wszystko itd. Dopiero w godzinach między 19:00 a 20:00 wszystko "zaskoczy". Generalnie bez paniki, jutro wszystko ma być na czas, o ile nie wydarzy się coś niespodziewanego pokroju hiszpańskiej inkwizycji:) Cierpliwie czekam, bo co innego mi pozostało?
Musiałem :D
 

Attachments

  • Blank+_38fd20563d35c07d82502f501e26e7ef.jpg
    Blank+_38fd20563d35c07d82502f501e26e7ef.jpg
    14 KB · Views: 53
Top Bottom