Data premiery - równi i równiejsi?

+
Gdyby to trwało od dziś - Okej.. Ale to trwa od paru dni.. Nagrywanie na twitchu..

Siedzę tu praktycznie codziennie od trzech tygodni i wiem wszystko co się dzieje ;)
Począwszy od wycieku w "Dubaju" i nie widziałem żadnego materiału z Twitcha bo nie chciałem.
O co ten płacz znowu ?
Czy ktoś ci przystawia do głowy monitor na siłę i karze oglądać ?
 
Czy ktoś ci przystawia do głowy monitor na siłę i karze oglądać ?

Fakt, z tym oglądaniem to rzeczywiście trochę przesada. Trochę samodyscypliny i problem rozwiązany. Ja sam zaglądałem na Twitch z ciekawości ile tego jest ale nie oglądałem żadnego stramu żeby sobie nie zespoilerować.
Co jest głównym tematem tego wątku, a o czym ludzie troszkę zapomnieli to to, że był wyciek w sklepach i gry zaczęto sprzedawać wcześniej w paru krajach, a CDP RED nie zareagował.

Jak to już ktoś wcześniej zauważył, teraz to nie ma już najmniejszego znaczenia, bo gra będzie dostępna za jakieś cztery godziny i tak.
Niesmak jednak lekko pozostał...
 
@Rudal

A jak miał zareagować ?
Wysyłać G.R.O.M do danego kraju i kasować delikwentów ?
Przeca były bany na Twitchu z początku ale mleko się rozlało i takiego czegoś nie da się opanować ?
Red nie ma magicznej różdżki i nie zaczaruje świata.
 
A jak miał zareagować ?

Miał zrobić premierę dla PC tydzień wcześniej skoro nie dało się wymusić aktywacji w wersjach na konsole. A paczki rozesłać wszystkim tak, by dotarły przed otwarciem serwerów, bez konieczności nocnych wycieczek do paczkomatów.
 
Chyba się komuś w tyłku poprzewracało. Może jeszcze powinni osobiście do rąk własnych z imienną dedykacją je rozdawać.
 
Top Bottom