Data premiery Serc z Kamienia ujawniona

+
Ale litości, ten dubbing serio rani uszy. Jak na konkursie recytatorskim, każda głoska musi idealnie wybrzmieć. Wyobrażam sobie aktora, jak stoi przed mikrofonem i z emfazą deklamuje swój tekst. Plastik okrutny. Przecież nikt tak normalnie nie mówi. Gdyby aktor filmowy tak grał swoją rolę, to dostałby Złotą Malinę.
 

I któż to? :thinking:

Jabba The Hut?
 
"Będzie. Karty sprzedawane w sklepach będą po polsku. "

Czyli jak kupiłem Season Passa, to mogę liczyć jedynie na karty w języku angielskim?
 

meJKu

Forum veteran
Nie wiem czy zauważyliście, ale wygląda na to, że Gaunter O'Dim znany z prologu będzie mieć jedną z kluczowych ról w dodatku.
 
W tym dodatku będziemy walczyc na zlecenie Pana Lusterko z nieśmiertelnym Olgierdem von Evercowem.Będziemy wykonywac misje mające na celu znieśc jego dar nieśmiertelności.Otrzymamy także nowe karty do gwinta.
Oto co będziemy robic w tym dodatku w skrócie:
"Zaplanuj podróż i ruszaj w drogę -- Serca z Kamienia to przygoda, podczas której poznasz grupę zawodowych włamywaczy, udasz się na wesele będąc opętanym przez ducha oraz staniesz w szranki z jednymi z najbardziej przebiegłych potworów, jakie kiedykolwiek stanęły na twojej drodze."
 
Dodane do koszyka, chcę sfinalizować zamówienie i nie mogę.
Ładuje i ładuje. :geraltsad:
--------------
Dobra, jest. ;d
 
Last edited:
No ba, będę zamawiał dobrych kilka paczek do imperialnych Osadników, więc przy okazji do gwinta kupię. Ile jest kart w jednej talii? Będzie ze trzydzieści, nie?

Kart jest 154 - po 77 na talię.
5 liderów (w tym nowy z dodatku)
Wszystkie karty frakcyjne z W3 i jedna nowa z Ep1
Wszystkie karty neutralne z W3

Wymiarów nie przytoczę dokładnych ale są to karty tarota jak z CE XO.
 
Kupiłem dodatki na Gogu, czy będzie jakakolwiek możliwość by zakupić karty po polsku, a nie po angielsku jak jest obecnie redeem gwent? Albo czy będzie w przyszłości zakup oddzielnie kart (bez gier) w pożądanym języku?
 
Kart jest 154 - po 77 na talię.
5 liderów (w tym nowy z dodatku)
Wszystkie karty frakcyjne z W3 i jedna nowa z Ep1
Wszystkie karty neutralne z W3

Wymiarów nie przytoczę dokładnych ale są to karty tarota jak z CE XO.

Kupując teraz edycję limitowaną dostaję 154 karty? :doubt: :areukiddingme:
To chyba za piękne żeby było możliwe, jeśli tak nie jest, i dostaje się tylko te dwie grupy kart (potwory i scoiatael) to gdzie mogę dostać resztę? W edycji limitowanej następnego dodatku, czy może będą niedługo w sklepie?
 
To wie każdy użytkownik tego forum :sadtriss:
Ale teraz kosztują wszędzie po jakieś 400 złotych, więc trochę słabo.
 
Top Bottom