Data premiery Serc z Kamienia ujawniona

+
Kiedy można się spodziewać podania listy wybranych sklepów, w których będzie dostępna edycja pudełkowa dodatku? :)
 
Kupując teraz edycję limitowaną dostaję 154 karty?



powinna być przesyłka za darmo, ale jakiś błąd jest.

jest darmowa do kiosku Ruchu :)
 
no wiem, tak wybrałem :smile:
liczę że reszta kart również pojawi się w sprzedaży w rozsądnej cenie :cheers3:
EDIT
no człowiek powinien chyba zacząć częściej zaglądać do słownika:geraltsad:
 
Last edited:
Wy w końcu kupujecie ten dodatek, czy raczej karty? Bo odnoszę wrażenie, że sama gra ma tutaj minimalne znaczenie i jest chyba tylko mało potrzebnym i mało interesującym wypełniaczem pudełka. A nawet i tyle nie, bo przecież to tylko jedna linijka kodu.
 
Jedno i drugie. Co do dodatku, nie wątpię, że będzie mi się podobał, ale Gwint jest rewelacyjną niespodzianką, z której jestem niesamowicie zadowolona.
 
Czymżesz to popsułem ci zabawę? Stwierdziłem tylko, że z tych kart jest większe zadowolenie, niż z samego dodatku i że budzą znacznie większe emocje. To było aż takie faux pas?
A że sam gwint przypadkiem wyszedł lepiej redom niż chyba dawno już zapomniana moba, to insza inszość. Właściwie tylko czekać na samodzielną wersję elektroniczną.
 
Last edited:
Wy w końcu kupujecie ten dodatek, czy raczej karty? Bo odnoszę wrażenie, że sama gra ma tutaj minimalne znaczenie i jest chyba tylko mało potrzebnym i mało interesującym wypełniaczem pudełka. A nawet i tyle nie, bo przecież to tylko jedna linijka kodu.
A właśnie, że nie, sam dodatek interesuje mnie najbardziej. Skoro Redzi za darmo wrzucali bardzo rozbudowane dodatkowe przygody, to za tą skromną opłatą pewnie otrzymamy coś naprawdę mega-fajnego. A co do kart, to 30 zł za taką talię to według mnie całkiem dobry interes :)
 
Wy tutaj gadu, gadu o wyższości świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą Gwinta nad dodatkiem, a mnie ciekawi o co chodzi z tymi słowami runicznymi - macie jakieś pomysły?

Jakby ktoś nie wiedział o czym piszę, w informacji prasowej stoi:
Rozszerzenie wprowadza również system Słów Runicznych, co pozwoli graczom odkryć nieznane wcześniej aspekty rozgrywki i przeniesie mechanikę walki na zupełnie nową płaszczyznę.
 
a ja mam pytanie do Redów o ile tutaj tak mogę się zapytać
Od dawnego czasu byłem podjarany że któregoś dnia kupiłem na GOG Expansion Pass (seasonpass'a) i teraz po ujawnieniu daty Serca Kamienia robicie pudełkową edycję tego dodatku i ma zawierać karty do Gwinta...no i w końcu to moje pytanie :p..czy jakoś mam sposób by dostać karty do Gwinta czy po prostu poczekać jak wypuścicie osobno karty bez dodatku?
 
Ciekawie się zapowiada, skąd macie te screeny z Shani i Vodyanoi (chyba)? Nie widziałem tego nigdzie wcześniej.
 
a ja mam pytanie do Redów o ile tutaj tak mogę się zapytać
Od dawnego czasu byłem podjarany że któregoś dnia kupiłem na GOG Expansion Pass (seasonpass'a) i teraz po ujawnieniu daty Serca Kamienia robicie pudełkową edycję tego dodatku i ma zawierać karty do Gwinta...no i w końcu to moje pytanie :p..czy jakoś mam sposób by dostać karty do Gwinta czy po prostu poczekać jak wypuścicie osobno karty bez dodatku?

Jest taki sposób, karty można zamówić oddzielnie :)

http://redeemgwent.com/
 
@Hostile
Redzi z tym dodatkiem celują w okolice dziesięciu godzin rozgrywki. W zależności od tego, jak bardzo wierzymy w te obliczenia i przez ile je podzielimy/pomnożymy, to są to jedno, dwa może trzy posiedzenia. Bardzo rozbudowanymi przygodami bym tego nie nazwał. A już na pewno nie rozbudowanym dodatkiem.

Wy tutaj gadu, gadu o wyższości świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą Gwinta nad dodatkiem, a mnie ciekawi o co chodzi z tymi słowami runicznymi - macie jakieś pomysły?
Mnie się od razu skojarzyło z fus-ro-dah.
 
Ciekawie się zapowiada, skąd macie te screeny z Shani i Vodyanoi (chyba)? Nie widziałem tego nigdzie wcześniej.

Eeem, gdzie ty widzisz Vodyanoi? :p

Na screenach jest Shani, jacyś kolesie przypominający polską szlachtę oraz kuzyn Jabby the Hutta :p

---------- Zaktualizowano 19:42 ----------

@Hostile
Redzi z tym dodatkiem celują w okolice dziesięciu godzin rozgrywki. W zależności od tego, jak bardzo wierzymy w te obliczenia i przez ile je podzielimy/pomnożymy, to są to jedno, dwa może trzy posiedzenia. Bardzo rozbudowanymi przygodami bym tego nie nazwał. A już na pewno nie rozbudowanym dodatkiem.
Z "ponad 100 godzin" podstawki mi wyszło za pierwszym razem jakieś 180 godzin, a gram dalej. Myślę, że z dodatkami wyjdą mi podobne proporcje :p
 
@Hostile dziękuję po prostu mało co ogarnąłem ze jest taka możliwość

Już otrzymałem odpowiedź ale tutaj się pojawia kolejne pytanie ponieważ na stronie gdzie można "przypisać" sobie karty do Gwinta to mnie ciut nie zapokoiło to co jest napisane w FAQ a mniej więcej cytując :
"What languages are the cards available in?
The cards are available in English."
Będę musiał czekać na angielską nazwę Gwinta? No to dla mnie ciout takie dziwne bo polska wersja gry..polskie "pudełeczko Edycji Kolekcjonerskiej" a tu karty w Gwinta po angielsku :) także więc kolejne pytanie do szanownych Redów jak tam dostanę maila tobędzie jakaś opcja wyboru języka kart czy nie za bardzo? Wiecie ja tam mogę poczekać na polską edycję kart tylko ciekawi mnie czy będzie można wybrać język kart czy od razu jestem zapisany tylko i wyłącznie na angielską wersję kart
 
Top Bottom