Data premiery Serc z Kamienia ujawniona

+
Przecież widać, że kolekcjonerskie pudełko jest znacznie większe od tego, co widać na tym filmiku. Wygląda na to, że kolekcjonerskie pudełko pomieści przynajmniej 2 talie, które mają swoje opakowania (takie jak w filmiku). Ja stawiam na plastik lub metal.
Nie sprecyzowałem - miałem na myśli rodzaj użytego kartonu, z zewnątrz może być tylko ciut wzmocniony. Niemniej w środku to będzie najpewniej standardowa tektura, z której się robi wypraski do planszówek, a gracze je często wywalają, gdyż potrzebują miejsce na podręczny organizerek albo tackę na żetony. W każdym razie metalowe pudełka można włożyć między bajki - owszem, czasem się robi takie ekstra wydania np. Zakazana wyspa ma takie pudełko:
i na dodatek plastikową wypraskę (oczywiście zakoszulkowane karty nie wejdą - normalka
), ale to wyjątek, a nie reguła. Jeśli pudełko dodatku nie będzie jednak kartonowe, to tym lepiej. W tej cenie to wręcz zbytek łaski. Nawet nie wiesz, jak producenci planszówek potrafią oszczędzać na czymś takim jak tektura, a dedykowane plastikowe wypraski to rzadkość (jedną z najlepszych ma Small World, świetna jest też w Siedmiu cudach świata).
 
Nie czytałem całego wątku a sprawdzałem jedynie odpowiedzi REDów w tym temacie i nie znalazłem odpowiedzi (bo gadacie tylko o kartach, najwyraźniej błędem było tworzenie gry video, trzeba było się zabrać za karcianki...). Dlatego chciałbym się upewnić na 100%: czy ten dodatek będzie dostępny normalnie w grze jako kolejny wykrzyknik/zadanie z tablicy? Jeśli tak, to rozumiem, że nawet po zakończeniu głównego wątku zadanie pojawi się na mapie?
Z góry dzięki za odp.
 
@MrShakal, będzie normalnie dostępny choć sam główny wątek ma być oderwany od fabuły znanej z podstawowej gry. Misje z dodatku zrobimy zarówno w trakcie kampanii jak i po ukończeniu gry, także w trybie Nowej Gry Plus.
 
Czy wiadomo na jakim poziomie będą questy w dodatku? Nie wiem czy czekać z dalszą grą, czy nie, mój Geralt jest na 18 lvlu aktualnie.
 
Pudełko jest z płótnowanego grubego kartonu (taki w jakich robi się gry planszowe). W środku wypełnienie tez z kartonu i miejsce na żetony i 2 talie (standard ffg).

Co do cen - ep 1 to w PL 39,99 ep 2 to 79,99 łącznie 120. Exp pass kosztuje 100. Nawet jeśli ktoś kupi w pre orderze ep 1 osobno i ep 2 osobno dalej bardziej finansowo korzystnie jest kupić expansion passa (choć różnica nie będzie ogromna).
 
Jak ktoś kupił na Gogu pre order dodatków to polecam napisać do supportu w sprawie "My orders, payments and downloading games" -> "preorder cancelation".
Załatwiłem to dzisiaj błyskawicznie, nie ma problemów ze strony supportu. Kasa szybko wróciła na konto jeszcze tego samego dnia, potem już można z czystym sumieniem lecieć po wersje z polskimi kartami :p
 
Chyba zdołałem zrobić myk z wcześniej zakupionym (ale nie aktywowanym) Pakietem Dodatków :)...

Dzień dobry,
Dziękujemy za skontaktowanie się z Działem Obsługi Klienta CDP.pl

Odstąpienie od umowy zostało przyjęte, zwrot środków zostanie nadany w terminie 14 dni z użyciem tych samych środków, za pomocą których zamówienie zostało opłacone.

Pozdrawiam,
Kamil Kuc
Dział Obsługi Klienta CDP.pl

Teraz tylko czekać jak fizyczne wydanie pojawi się w... kiosku (to był najtańszy sposób dostawy).
 
2 talie (standard ffg)
Czyli jednak zdecydowaliście się inaczej wykadrować obrazki? Mógłbyś wrzucić fotkę albo wizualizację jednej karty? Poglądowo oczywiście, nie musi być super jakość. Dzięki.

I jeszcze jedno pytanie: drugi dodatek będzie zawierał kolejne dwie talie, prawda?
 
Last edited:
Pudełko jest z płótnowanego grubego kartonu (taki w jakich robi się gry planszowe). W środku wypełnienie tez z kartonu i miejsce na żetony i 2 talie (standard ffg).

Co do cen - ep 1 to w PL 39,99 ep 2 to 79,99 łącznie 120. Exp pass kosztuje 100. Nawet jeśli ktoś kupi w pre orderze ep 1 osobno i ep 2 osobno dalej bardziej finansowo korzystnie jest kupić expansion passa (choć różnica nie będzie ogromna).

Jak to będzie z pudełkowymi wersjami dostępnymi w sklepach? bedzie coś takiego? czy tylko cdp.pl zostaje?
 
Pudełko jest z płótnowanego grubego kartonu (taki w jakich robi się gry planszowe). W środku wypełnienie tez z kartonu i miejsce na żetony i 2 talie (standard ffg).

Co do cen - ep 1 to w PL 39,99 ep 2 to 79,99 łącznie 120. Exp pass kosztuje 100. Nawet jeśli ktoś kupi w pre orderze ep 1 osobno i ep 2 osobno dalej bardziej finansowo korzystnie jest kupić expansion passa (choć różnica nie będzie ogromna).

A jaka będzie cena na GOG-u ep 2? Ep 1 z 15% rabatem (liczę, że na Ep2 też taki dacie :) ) to 9,39$ czyli około 36 zł przy czym 1,20 dolara wraca na kolejne zakupy a zatem realnie płaci się 8,19$.
 
Kupiłem pakiet dodatków od razu po wyjściu gry, wiecie przypływ gotówki plus na serio mi sie podobała ta gra i sposób w jaki miało stosunek cdp red do fanów. Teraz dostaje informacje ze wychodzi wersja pudełkowa z pakietem kart i że osoby które kupiły expansion pass'a mogą zakupić talie gwinta na której mi zależy. Myślę sobie super opcja, fajnie to zrobili zwłaszcza ze taka talia to nie lada gratka dla fana, po czym okazuje się że za 'zezwoleniem' moge kupić talie gwinta w jezyku ANGIELSKIM za jedynie niecałe 75 zl(na oko 10$ talia + 10$ transport bo sprawdzałem), warto dodać ze pakiet dodatków kosztował 100 zl. Świetna opcja zważywszy na to ze moge równie dobrze zakupić NOWĄ gre w wersji pudełkowej(która zreszta ma znaczenie bo lubie pudełka) z POLSKĄ wersją talii kart za jedynie 70 zl...Oczywiście mozna sie bawić w zakup pudełeczka po czym sprzedaż kodu do dodatku na jakims allegro za tańszą cene niż normalnie ale nie uznałbym tego za zbyt wygodne i ekonomiczne rozwiązanie . Wniosek? Z talią kart sie moge PONOWNIE pożegnać i jedyne co moge napisac to to ze następnym razem sie zastanowie zanim cokolwiek kupie w preorderze.


W skrócie to czuje sie wydymany po raz drugi na tą samą rzecz -> talie kart do gwinta(kolekcjonerka z xboxa)

Wlasnie dostałem maila od cdp dotyczacego paczki z kartami. W skrócie informacja dotyczy przetransportowania do polski paczek kart dla osob które wykupiły expansion passa. Prawdopobnie wciaz trzeba zaplacic za transport lecz bedzie znacznie taniej niz poprzednio ze stanow.
Szczerze powiedziawszy to jestem totalnie pod wrazeniem zachowania ze strony cdp. Na serio, duży szacunek za to co zrobiliście bo jest to rzadkie zjawisko zobaczyć jakąkolwiek reakcje w dodatku tak szybką.
 
Czyli jednak zdecydowaliście się inaczej wykadrować obrazki? Mógłbyś wrzucić fotkę albo wizualizację jednej karty? Poglądowo oczywiście, nie musi być super jakość. Dzięki.

I jeszcze jedno pytanie: drugi dodatek będzie zawierał kolejne dwie talie, prawda?

Sorki, doprecyzuje - standard ffg dotyczy wypraski z kartu w środku.

Co do kolejnych talii, taki jest plan ale nie mogę tego potwierdzić na 100% bo ma na to wiele rzeczy wpływ
 
Kolekcjonerki na xone nie kupiłem bo kasy nie miałem więc kart nie mam. Mam rozumieć że to oznacza tylko tyle że żadnych kart będąc użytkownikiem xboxa już nie będę miał okazji dorwać?
 
Top Bottom