Data wydania edytora przygód D'jinni przesunięta na ostatni tydzień marca

+
Status
Not open for further replies.
Do końca tygodnia zostało jeszcze kilka dni, więc ludzie nie płaczcie. Jeśli dobrze pójdzie to w ten weekend pobawimy się w modderów, a jak nie to nic nie szkodzi, świat się od tego nie zawali - przynajmniej dla mnie :)
 
szczepek said:
Ostatni tydzień marca, czyli ostatnie 7 dni marca. Ja pieprze, ludzie, to tylko gra...Chyba, że to ja mam pochrzaniony system wartości
Nie nie masz. Gratuluję "normalności".
 
Nie, zajrzyj jutro, MOŻE będzie :)[/QUOTE]A gdzie jutro miałbym zajżeć?? Jestem nowy na foru m i jeszcze nie obeznałem sie z jego zakamarkami :)
 
JaskierMaciej said:
A gdzie jutro miałbym zajżeć?? Jestem nowy na foru m i jeszcze nie obeznałem sie z jego zakamarkami :)
Jak będzie coś wiadomo, to Brysiu puści newsa w dziale AKTUALNOŚCI, czyli w tym samym, w którym ten wątek się znajduje. Tutaj też będzie to napisane :)
 
JaskierMaciej said:
Nie, zajrzyj jutro, MOŻE będzie :)
A gdzie jutro miałbym zajżeć?? Jestem nowy na foru m i jeszcze nie obeznałem sie z jego zakamarkami :)[/QUOTE]Aj ludzie. Takiego czegoś jak strona główna (nie forum) Bozia nie dała? Zdaje mi się, że Redzi nie omieszkają dać newsa jak dodadzą do downloadu edytor... Poza tym proponuje, żeby "dyskusja" rozłożyła się na tematy inne niż data wydania edytora, forum i społeczność na pewno skorzysta na tym bardziej ;P
 
Cirdan said:
[.....Poza tym proponuje, żeby "dyskusja" rozłożyła się na tematy inne niż data wydania edytora, forum i społeczność na pewno skorzysta na tym bardziej ;P
Jak proponujesz to zaproponuj .... coś na czym skorzysta społeczność :pZ tego co ja widzę to temat dotyczy DATY wydania edytora więc .... hmmm ... nie wiem o co Ci chodzi :)
 
Nie trzeba zagladac ani na forum, ani na strone ani nigdzie. Przeciez w Launcherze gry macie opcje Sprawdz dostepne aktualizacje. Patch 1.3 ma wyjsc razem z Djinim, wiec wystarczy sprawdzic "z launchera" czy jest :) Jedno klikniecie i wszystko jasne.
 
To niech już nacisną ten "ENTER" niech się zlitują,drugi dzień siedzę przed kompem,już mam czerwone plamki w oczach zupełnie jakbym był za bardzo toksyczny...
 
Zabor said:
To niech już nacisną ten "ENTER" niech się zlitują,drugi dzień siedzę przed kompem,już mam czerwone plamki w oczach zupełnie jakbym był za bardzo toksyczny...
A po co? Jak dadzą to bedzie :) Idz sie przespij. Jak by co to Cie obudzimy ;)
 
Litości! Już prawie koniec ostatniego tygodnia marca a patcha i całej reszty jak nie ma tak nie ma.Nie mogę się przez to w pracy skupić, bo wciąż kukam na aktualności. Wciśnijcie już ten ENTER! ;)
 
Wyraźnie powiedzieli , że data nie zależy od Nich tylko od prawników, a jezeli nie zależy to może się przesunąć jeszcze dalej.
 
Uuu.. Jesli od prawnikow, to moze potrwac jeszcze ze dwa albo trzy lata. Oni zanim ustala wlasciwa droge postepowania, jakies ugody,przesluchania, sprawy.. A jeszcze ktorys zachoruje, i trzeba bedzie proces zaczac od poczatku. Dobrze bedzie jak za trzy lata wyjdzie... ::)
 
Ale i tak uważam że powinni zaspokoić naszą ciekawość i napisać nam na jakim są etapie,są nam to winni i tyle,takie moje zdanie...wyobrażcie sobie ilu graczy czeka,i czeka,i czeka...Powinni cokolwiek napisać...
 
Nie podajemy dokładnej daty na razie, żeby nie doszło do czatowania na nas z widłami pod siedzibą Reda ;). Przypominam też, że poniedziałek jest również, jakby nie patrzeć, w ostatnim tygodniu marca i niewykluczone, że właśnie wtedy ujrzeć będzie można tak wyczekiwane przez Was wieści. Panie i Panowie - spokojnie, dzień wydania jest bardzo bliski i nie zapominajcie, że there is no soon, hehe.
 
Haha Brysiu wiedziałem że się odezwiesz...Będzie ostatniego dnia mogę się założyć,robimy zakłady??????????????
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom