Data wydania edytora przygód D'jinni przesunięta na ostatni tydzień marca

+
Status
Not open for further replies.
Od tej pory wszystkie spamerskie posty będą kasowane w tym wątku, a dla ich twórców możliwe będą nagrody pocieszenia w postaci ostrzeżenia ]:->
 
No, nie pozostaje nam nic innego, jak czekanie. Jak nie będzie w poniedziałek to przecież nas to i tak nie zabije. Ale wtedy niech się nie dziwią, że powstają dowcipy o ich "punktualności" ;D
 
Iwona o coś prosiła. proszę nie pisać postów typu "już sobota, jeszcze go nie ma chyba nigdy go nie będzie" wprowadza to jedynie niepotrzebne zamieszanie. paczka wyjdzie już niedługo. Powiedziałbym, że nawet bardzo niedługo. Z narzekaniami poczekajcie do początku kwietnia.
 
Mam takie pytanie do modków i adminów. Czy nie prościej byłoby dać ogłoszenie (takie jak w pierwszym poście) i po prostu zamknąć temat z ostrzeżeniem że tworzenie tematów o treści z ogłoszenia będzie karane? Zaoszczędziło by to nerwów i nam (userom) jak i administracji.
 
Etholt said:
Mam takie pytanie do modków i adminów. Czy nie prościej byłoby dać ogłoszenie (takie jak w pierwszym poście) i po prostu zamknąć temat z ostrzeżeniem że tworzenie tematów o treści z ogłoszenia będzie karane? Zaoszczędziło by to nerwów i nam (userom) jak i administracji.
Zgadzam się w 100%, o czym tu można pisać, skoro nie można pisać postów w stylu " już sobota, jeszcze go nie ma chyba nigdy go nie będzie", przecież do tego się tylko ten temat nadaje.
 
to ja mam pomysł z miłym akcentem : zróbcie zamknięty topic lub do tego dodajcie ostateczną informacje i go zamknijcie - informacja: "Z braku informacji odnośnie dnia premiery "Packa" do Wiedźmina nasza gdybologia stosowana mówi nam iż, paczka wyjdzie na początku Kwietnia - może to być ostatni dzień marca tak jak i 2 pierwsze tygodnie kwietnia, gdyż potem mamy środek tegoż miesiąca, jeśli będzie trzeba, to wszyscy zaczekają do środka kwietnia, albo i nawet do jego końca, bo swym marudzeniem nikt NICZEGO nie zmieni" pozdrawiamy ^^
 
vojtek said:
vojtek said:
Mam takie pytanie do modków i adminów. Czy nie prościej byłoby dać ogłoszenie (takie jak w pierwszym poście) i po prostu zamknąć temat z ostrzeżeniem że tworzenie tematów o treści z ogłoszenia będzie karane? Zaoszczędziło by to nerwów i nam (userom) jak i administracji.
Zgadzam się w 100%, o czym tu można pisać, skoro nie można pisać postów w stylu " już sobota, jeszcze go nie ma chyba nigdy go nie będzie", przecież do tego się tylko ten temat nadaje.
Dziękujemy. Pomysł został rozpatrzony i odrzucony.
 
BloodSuicide said:
to ja mam pomysł z miłym akcentem : zróbcie zamknięty topic lub do tego dodajcie ostateczną informacje i go zamknijcie - informacja: "Z braku informacji odnośnie dnia premiery "Packa" do Wiedźmina nasza gdybologia stosowana mówi nam iż, paczka wyjdzie na początku Kwietnia - może to być ostatni dzień marca tak jak i 2 pierwsze tygodnie kwietnia, gdyż potem mamy środek tegoż miesiąca, jeśli będzie trzeba, to wszyscy zaczekają do środka kwietnia, albo i nawet do jego końca, bo swym marudzeniem nikt NICZEGO nie zmieni" pozdrawiamy ^^
Jeszcze podziękowania dla RED'ów za parokrotne przekładanie wydania. Amen.
 
:dead: Dziękujemy za wyjaśnienie sprawy, niepodanie nam nowych informacji i uzasadnienie tego faktu...no to teraz wszystko jasne
 
Kurde, mi naprawdę tak strasznie nie zależy na tym edytorze czy dodatkowej przygodzie (oczywiście fajnie, że jest, ale nie o to mi tutaj chodzi) jak niektórym ludziom tutaj na forum... Jedyne co mnie straszliwie denerwuje w tym całym wiedźminie, to stabilnośc na Viście. Gra jest po prostu fantastyczna i w ogóle, ale jeżeli na 3 próby zapisania gry tylko 2 są z pozytywnym skutkiem (skutek nieudanego zapisu gry kończy wyskoczeniem błędu, że "The Witcher program is now going to close" albo coś w tym rodzaju") to chyba coś jest nie tak...Tak wiem, że przecież mogłem na XP-ku miec kompa i problemu nie było, ale niestety w Stanach (gdzie mieszkam) nie są już kompy z XP sprzedawane (w ogóle XP dostac się nie da (chyba że na eBayu)). A więc na co czekam? Na tego patcha 1.3 który pozwoliłby mi dostac się w końcu do 2 aktu!! Wyobrazcie sobie jakie to może byc frustrujące kiedy gra wywala się nawet przy włączaniu mapy albo po przyciśnięciu klawisza J (journal - dziennik)... Proszę, dajcie już tego patcha bo powoli za czynam się zastanawiac czy kupowanie EK miało sens...
 
maciejlatawiec said:
Kurde, mi naprawdę tak strasznie nie zależy na tym edytorze czy dodatkowej przygodzie (oczywiście fajnie, że jest, ale nie o to mi tutaj chodzi) jak niektórym ludziom tutaj na forum... Jedyne co mnie straszliwie denerwuje w tym całym wiedźminie, to stabilnośc na Viście. Gra jest po prostu fantastyczna i w ogóle, ale jeżeli na 3 próby zapisania gry tylko 2 są z pozytywnym skutkiem (skutek nieudanego zapisu gry kończy wyskoczeniem błędu, że "The Witcher program is now going to close" albo coś w tym rodzaju") to chyba coś jest nie tak...Tak wiem, że przecież mogłem na XP-ku miec kompa i problemu nie było, ale niestety w Stanach (gdzie mieszkam) nie są już kompy z XP sprzedawane (w ogóle XP dostac się nie da (chyba że na eBayu)). A więc na co czekam? Na tego patcha 1.3 który pozwoliłby mi dostac się w końcu do 2 aktu!! Wyobrazcie sobie jakie to może byc frustrujące kiedy gra wywala się nawet przy włączaniu mapy albo po przyciśnięciu klawisza J (journal - dziennik)... Proszę, dajcie już tego patcha bo powoli za czynam się zastanawiac czy kupowanie EK miało sens...
Jest przecież chyba o tym na forum, jeżeli to jest wyciek pamięci to jest poprawka od MS na Viste na ten błąd...A o ile się nie mylę to kupując Viste licencja zapewnia, że jeżeli wolisz XP to możesz używać XP legalnie. Czyli ściągasz XP z neta i masz legalnie go... nie wiem jak z tym kluczem, czy będzie pasował, zawsze możesz zadzwonić do MS i się dowiedzieć dokładnie :p
 
Możesz używać XP ale... tylko od wersji Vista Bussiness w góre. Klucz uzyskasz dzwoniąc do MS Poland. Sprawdzone w praniu. Przepraszam, że nie w temacie, ale chciałem koledze pomóc...
 
Można też grać w okienku. W tedy prawie w ogóle się nie wyłancza (u mnie działa). Ale to nie to samo co granie w pełnym oknie. No nic zobacze czy po włonczeniu patcha problem zniknie czy bendzie trzeba xp wgrywać.
 
Rozwala mnie, że tak wielu fanboyów CDP się tu piekli na nażekania ludzi, a przecież wystarczyłaby prosta informacja: "nie zdążyliśmy, sprawdź 10 kwietnia", albo "będzie w poniedziałek" i nikt by się nie frustrował - po "dodatku" spodziewam się 1,5h gry, nie napalam się absolutnie, ale brak konkretów ze strony RED-ów sprawia, że na stronę zaglądam 2-3 razy dziennie i za każdym razem czeka mnie niemiła niespodzianka - tzn grobowa cisza. Tekst o przesunięciu premiery np na czerwiec (oficjalny) większości ludzi by nawet nie zdenerwował, a przynajmniej ostudził zapał .......
 
Xell said:
Rozwala mnie, że tak wielu fanboyów CDP się tu piekli na nażekania ludzi, a przecież wystarczyłaby prosta informacja: "nie zdążyliśmy, sprawdź 10 kwietnia", albo "będzie w poniedziałek" i nikt by się nie frustrował - po "dodatku" spodziewam się 1,5h gry, nie napalam się absolutnie, ale brak konkretów ze strony RED-ów sprawia, że na stronę zaglądam 2-3 razy dziennie i za każdym razem czeka mnie niemiła niespodzianka - tzn grobowa cisza. Tekst o przesunięciu premiery np na czerwiec (oficjalny) większości ludzi by nawet nie zdenerwował, a przynajmniej ostudził zapał .......
Chyba wszystkich to denerwuje, i to BARDZO ale jak już zostało powiedziane.
Xell said:
Dziękujemy. Pomysł został rozpatrzony i odrzucony.
Informacji nie będzie, Bo chyba zdaniem niektórych wszystko jest w ten sposób wyjaśnione. Prawda?
 
Xell said:
Rozwala mnie, że tak wielu fanboyów CDP się tu piekli na nażekania ludzi, a przecież wystarczyłaby prosta informacja: "nie zdążyliśmy, sprawdź 10 kwietnia", albo "będzie w poniedziałek" i nikt by się nie frustrował - po "dodatku" spodziewam się 1,5h gry, nie napalam się absolutnie, ale brak konkretów ze strony RED-ów sprawia, że na stronę zaglądam 2-3 razy dziennie i za każdym razem czeka mnie niemiła niespodzianka - tzn grobowa cisza. Tekst o przesunięciu premiery np na czerwiec (oficjalny) większości ludzi by nawet nie zdenerwował, a przynajmniej ostudził zapał .......
Mi się wydaję, że REDZI sami nie wiedzą kiedy to będzie w internecie. Jak zdążą się uporać z tymi wszystkimi problemami to wtedy nam tą udostępnią i pewnie dlatego podali nam tak niedokładną datę.
 
A mnie wkurza to że wszyscy narzekają że "mogli by coś napisać" "kiedy to w końcu wyjdzie" Jeżeli powiedzieli: koniec marca to koniec marca i kropka. Ja im wierze. I na dodatek to tylko nieco ponad dwa dni (liczę od chwili pisania tego posta) Wiec proszę przestańce narzekać bo od kilku stron jest to samo...PS. to samo czyli OT :p
 
RaTuo said:
:dead: Dziękujemy za wyjaśnienie sprawy, niepodanie nam nowych informacji i uzasadnienie tego faktu...no to teraz wszystko jasne
Od kiedy moderatorzy mają obowiązek się Wam tłumaczyć ze swoich decyzji?Ku przypomnieniu: dzisiaj jest sobota. Weekend. W weekendy REDzi nie pracują. Dotarło?Data "ostatnio tydzień marca" jest wciąż aktualna. Jakby REDzi się nie zmieścili w terminie, to zrozumiałbym Wasze narzekanie. Ale marzec wciąż trwa. Więc dajcie sobie na wstrzymanie.RaTuo, jeszcze jeden post w tym tonie, a dostaniesz warna. Xell, po co REDzi mają pisać, że nie zmieścili się w terminie, skoro marzec się jeszcze nie skończył? Zamiast pisać takie posty, zajrzałbyś lepiej do słownika ortograficznego.maciejlatawiec, ten temat nie służy rozważaniom o XP/ViscieJeśli ktoś jeszce będzie chciał tu napisać niezwykle wartościowego posta, niech to lepiej pięciokrotnie przemyśli.
 
Keth said:
Keth said:
:dead: Dziękujemy za wyjaśnienie sprawy, niepodanie nam nowych informacji i uzasadnienie tego faktu...no to teraz wszystko jasne
Ku przypomnieniu: dzisiaj jest sobota. Weekend. W weekendy REDzi nie pracują. Dotarło?
Ale w piątek pracują nie. Więc mogli by coś napisać a nie od 5 dni ani jednego słowa.
 
piok123 said:
piok123 said:
piok123 said:
:dead: Dziękujemy za wyjaśnienie sprawy, niepodanie nam nowych informacji i uzasadnienie tego faktu...no to teraz wszystko jasne
Ku przypomnieniu: dzisiaj jest sobota. Weekend. W weekendy REDzi nie pracują. Dotarło?
Ale w piątek pracują nie. Więc mogli by coś napisać a nie od 5 dni ani jednego słowa.
Jeżeli nie zauważyłeś, Redzi wyjaśnili wszystko już jakiś czas temu: do ostatniego tygodnia marca. Czy, żeby ta informacja do Ciebie dotarła, trzeba ją pisać codziennie? Widocznie nic się w tej materii nie zmieniło, więc poczekajcie z narzekaniami przynajmniej do pierwszego kwietnia.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom