Data wydania edytora przygód D'jinni przesunięta na ostatni tydzień marca

+
Status
Not open for further replies.
Dziękuję wszystkim za pomoc (nie oczekiwałem jej, ale na pewno któreś z waszych rozwiązań zadziała). Dla wiadomości Ketha: Przepraszam za zupełny offtopic, nie był on zupełnie zamierzony, Pisałem tylko o tym, czego bym oczekiwał od patcha 1.3, nie chciałem tu rozważac żadnych moich problemów - wspomniałem o nich a inni odpisali, choc tego nie oczekiwałem. Keth, mógłby pan czasem spuścic odrobinę z tonu. :) ::) :-[Co do tej paczki, to wierzę w Redów. Jak dla mnie to i tak są fantastyczni ludzie - ich debiutowa gra, a jednak świetna. I co za wsparcie dla graczy. Tylko pogratulowac, bo narzekac na nich nie mogę w żadnym wypadku. Redzi górą!!!Na oczekiwania wobec patcha jest osobny topic, więc się nie dziw i wyluzuj :beer:Iwona.
 
Ludzie nie wiem po co tak narzekacie!3 razy przesunęli premierę i coś w tym dziwnego?Ludzie nie są doskonali... Ja czekałem na jednego głupiego moda do star wars który opowiada historie od 1-6 przez 2 lata!A tutaj czekamy parę miesięcy.Gdybyście wy byli na miejscach REDów sami byście nie wyrobili się z czasem. Bo to wydanie moda nie jest takie łatwe to są sprawy papierkowe , przyszykowanie serwów itd.
 
no spoko niech zalatwiaja ale jak najszybciej wkoncu placilem za to... Niech chociaz podadza jakas konkretna date...
 
sajdziok said:
no spoko niech zalatwiaja ale jak najszybciej wkoncu placilem za to... Niech chociaz podadza jakas konkretna date...
Nie płaciłeś za tego moda :) tylko za tą wersję co masz, więc powinieneś jeszcze po rączkach całować, że za free będziesz miał nowe przygody :)I nie rozumiem po co ciągle ktoś tłumaczy komuś kiedy to wyjdzie? Przecież wiadomo... piszę ostatni tydzień marca więc 31-szy ... to czekamy na tą date, jak nie bedzie to dalej sie bedzie dyskutowac :p
 
Keth said:
Jeśli ktoś jeszce będzie chciał tu napisać niezwykle wartościowego posta, niech to lepiej pięciokrotnie przemyśli.
Widzę, że nic nie robicie sobie z słów Ketha, Elwera, czy nawet moich. Pora na podsumowanko ]:->Widzę tu kilka postów, których jedynym celem jest nabicie licznika postów, a niektórzy ich właściciele już ostrzeżenie w ostatnich dniach złapali...Pieczarka, jeszcze jeden spamerski post i masz warna z banem na 5 dni, obiecuję.BloodSuicide, pozostaw swoje błyskotliwe przemyślenia na wtorek, bo na chwilę obecną to mają one wartość czystego spamu.Xanadu, interesujące przemyślenia, ale co one mają do tematu?S@LI, podpadasz mi coraz bardziej ze spamem, jesteś na mojej prywatnej liście kandydatów do ostrzeżenia w najbliższym czasie, chyba, że się Misiek poprawisz.Yellow, fajnie że wpadłeś, zostań na dłużej. I wróć do starych nawyków i nie spamuj.Michax, po co powtarzasz to co już napisano kilka razy? Ostrzeżenie chcesz?Clancys, TjDeck jak linijkę wyżej...Sajdziok:
Keth said:
no spoko niech zalatwiaja ale jak najszybciej wkoncu placilem za to... Niech chociaz podadza jakas konkretna date...
Za nic nie zapłaciłeś. Po prostu kupiłeś grę. Mody są, bo REDzi CHCIELI je zrobić, a NIE MUSIELI. One są oznaką ich dobrej woli, nie obowiązku. Więc daruj sobie takie teksty.[size=10pt]Kilka postów poleciało, a ich twórcy zostali zanotowani. Następnym razem będą ostrzeżenia, zbiorowo. Obiecuję. ]:->[/size]
 
Iwona said:
Za nic nie zapłaciłeś. Po prostu kupiłeś grę. Mody są, bo REDzi CHCIELI je zrobić, a NIE MUSIELI. One są oznaką ich dobrej woli, nie obowiązku. Więc daruj sobie takie teksty.[size=10pt]Kilka postów poleciało, a ich twórcy zostali zanotowani. Następnym razem będą ostrzeżenia, zbiorowo. Obiecuję. ]:->[/size]
Nie musieli ale mają też w tym biznes. Wszystko kręci się koło pieniądza :DO czym możemy dyskutować w tym temacie żeby nie bać się o otrzymanie ostrzeżenia?P.S Ten post gdzie było wyjaśnene
 
Iwona said:
Mody są, bo REDzi CHCIELI je zrobić, a NIE MUSIELI. One są oznaką ich dobrej woli, nie obowiązku. Więc daruj sobie takie teksty.
Mody są oznaką dobrej woli, ale i świetnego PR'u ;) Kierownictwo nie pozwolił by im tworzyć modów w godzinach pracy, gdyby nie mieli w końcu kiedyś w przyszłości odnieść z tego powodu korzyści.
 
Nie zaplacilem? ale w wersji rozszerzonej ktora sie niebawem ukaze bedzie to zapewnione wiec Ja jak kupowalem gre i ja zarejestowalem to jednoczesnie zapewnilem sobie dostep do modow... Wiec zaplacilem za to...
 
sajdziok said:
Nie zaplacilem? ale w wersji rozszerzonej ktora sie niebawem ukaze bedzie to zapewnione wiec Ja jak kupowalem gre i ja zarejestowalem to jednoczesnie zapewnilem sobie dostep do modow... Wiec zaplacilem za to...
Nie. Zapłaciłeś za wersję podstawową.REDi byli na tyle mili że udostępnią te dodatki każdemu zarejestrowanemu.Poza tym możesz sobie krzyczeć ile chcesz. Wątpię aby twoje krzyki zmusiły ich do szybszej pacy. A na pewno zwrócą uwagę Iwony.
 
sajdziok said:
Nie zaplacilem? ale w wersji rozszerzonej ktora sie niebawem ukaze bedzie to zapewnione wiec Ja jak kupowalem gre i ja zarejestowalem to jednoczesnie zapewnilem sobie dostep do modow... Wiec zaplacilem za to...
Mody to są materiały promocyjne dla d'jinniego. By pokazać niedowiarkom, co taki edytor potrafi. Ponadto, REDzi wcale nie musieli nam za darmo udostępniać tych modów. Nie wiem czy wiesz, ale dodatki(mody) do Obliviona płatne były... Zresztą, taki NVN po wydaniu edytora złapał drugi oddech, więc myślę, że o takie coś twórcom raczej chodzi...A powiedz mi, ile to Ci REDzi zarobią na tym? Wyobrażasz sobie skok na kasę w ich wykonaniu?? Powiem Ci, że koszty dość znaczne są wydania tego. Bo określona ilość osób musiała nad tym pracować przez xx tygodni, nie robiąc nic innego, a przecież wypłaty są raz w miesiącu. O dodatkowych kosztach, jak prawnicy(którzy wpadki się nie ustrzegli), dubbingowcy i inni nie wspomnę...Zresztą, nie wiem czy masz jakieś pojęcie o marketingu (ja mam i to całkiem spore), to obecnie REDzi tworzą markę, a to kosztuje sporo. Jednak ma szansę przy kolejnych częściach zaprocentować. U nas i na wschód od nas Wiedźmin i Sapkowski są popularni, jednak nie można tego powiedzieć o zachodniej Europie, że o Stanach nie wspominając. Tam dopiero trzeba to wszystko wypromować, a nie wiadomo, czy się przymną takie klimaty. Oni trochę inni są, co nie znaczy, że gorsi. :)W każdym razie [size=10pt]kupiłeś podstawową wersję gry. Nic więcej.[/size]
 
Jak myślicie jaka jest przyczyna opóźnienia ? Czy chcą Wam zrobić na złość ? Raczej nie. Być może mody nie są wciąż wystarczająco dopracowane ? Jeżeli tak, chcieli byście aby udostępniono Wam kicz ?Marudzenie - marudzeniem, ale dogłębny brak rozsądku w Infantylnych wypowiedziach to już inna sprawa, które przede wszystkim świadczą o Was. Jedno jest pewne, że je DOSTANIECIE. A jak zarysuje się przy tym Wasz wizerunek, który tak zapalczywie papracie, to już zależy od Was.
 
ale mi chodzi o to zeby to sciagnac trzeba miec kupiona orginalna wersje wiec musialem wydac kase(to nie znaczy ze zaluje to gierka super, jestem fanem do konca zycia)... Ja dziekuje RED ze mysla o graczach i daja mam az Tyle... Swiedczy to o ich profesjonalizmie...
 
Cebula said:
Marudzenie - marudzeniem, ale dogłębny brak rozsądku w Infantylnych wypowiedziach to już inna sprawa, które przede wszystkim świadczą o Was. Jedno jest pewne, że je DOSTANIECIE. A jak zarysuje się przy tym Wasz wizerunek, który tak zapalczywie papracie, to już zależy od Was.
Oni nie paprają swojego wizerunku, oni tylko wytworzyli negatywny wizerunek. I tylko go utrwalają :)Mam nadzieję, że już tutaj marudzenia odnośnie daty wydania rozszerzeń nie zobaczę. Wielu na nie czeka, jednak większość nie spamuje tutaj tego typu postami. @Adam: News jest przeprosinami i informacją, że rozszerzenia się opóźnią. Nie widzę sensu, by były tutaj posty typu: "Dzisiaj niedziela, 30 marca a edytora nie ma. Może jutro będzie?" :dead:
Cebula said:
ale mi chodzi o to zeby to sciagnac trzeba miec kupiona orginalna wersje wiec musialem wydac kase(to nie znaczy ze zaluje to gierka super, jestem fanem do konca zycia)... Ja dziekuje RED ze mysla o graczach i daja mam az Tyle... Swiedczy to o ich profesjonalizmie...
No dobra, ale to zrozumiałe chyba, że mają zamiar wspierać posiadaczy oryginalnych kopii gry? Nawet Microsoft takie praktyki ma z aktualizacjami. Ostatnio nawet zapowiedzieli, że posiadacze nielegalnych Windowsów mogą ściągać aktualizacje, ale jak dla mnie, to się wiąże z innym chwytem, zamysłem. O dobroć i altruizm M$ to ja nie posądzam...
 
Mam nadzieje że naprawicie ten błąd co sie czasem na GF8500 GT robi bo nieraz mnie to nieźle wk**wiaPozdro ;)A co to ma do tego tematu? Są na forum odpowiedniejsze miejsca na takie posty...Iwona.
 
jestem tylko za orginalami... mam oginalnego wina, wiedzmina, i kilka innych produkcji ale to nie znaczy ze nie zdazylo mi sie leciec na piracie... ale jestem tylko za orginalami i uwazam ze wszystkie dodatki i mody powinny byc dostepna dla tych co za cos placili...
 
sajdziok said:
jestem tylko za orginalami... mam oginalnego wina, wiedzmina, i kilka innych produkcji ale to nie znaczy ze nie zdazylo mi sie leciec na piracie... ale jestem tylko za orginalami i uwazam ze wszystkie dodatki i mody powinny byc dostepna dla tych co za cos placili...
Sajdziok, otrzymujesz oficjalne ostrzeżenie za przyznawanie się do korzystania z nielegalnego oprogramowania. Zalecam lekturę zasad panujących na forum.
 
czas przeszly "zdazylo mi sie leciec na piracie" im czlowiek starszy tym wiecej rozumie i wie ze trzeba komus za cos zaplacic jesli wlozy w to wysilek i prace...
 
Iwona said:
Yellow, fajnie że wpadłeś, zostań na dłużej. I wróć do starych nawyków i nie spamuj.
ech... Iwono... jeśli mam "zostać na dłużej i nie spamować" to zaliczę kolejne pół roku (rok? więcej? nie wiem już sam...) bez żadnego posta (co w sumie jest bardzo prawdopodobne)... to po prostu łącznie niewykonalne... i nie dziwię się w sumie ludziom, że ten temat to jedno wielkie centrum spamu, bo powiedziano już wszystko i konstruktywnej dyskusji prowadzić się po prostu nie da - a że większości pęcherze puszczają, a podłoga tonie od nadprodukcji śliny, bo czują się krok od nowych zabawek to i nie są w stanie wytrzymać... i nie wytrzymują. To w sumie zabawne, bo z jednej strony wiadomo, że ludzie nie przestaną spamować, ale z drugiej nie można im przyznać tego otwarcie i odpuścić, bo zrobią z forum bagno w którym sami się potem potopią.... ech.. trudna praca moda... ale koniec tego - znam to i rozumiem, więc zamilknę już, dopóki nie będę miał czegoś konstruktywnego do powiedzenia (może nawet na wieczność? :D) i zaczynam świecić przykładem... ten post możesz usunąć, albo zostawić - jako ofiarę za moje nawrócenie ;)... a żeby nie było, że ten post jest całkowicie nie związany z tematem... nie będę was upominał, bo od tego są modzi...powiem wam tylko, że ja też czekam na D'jiniego i mam nadzieję napisać w nim coś fajnego... ale mimo ciśnięcia na pęcherz jakoś wytrzymam bez egazltacji swojej potrzeby dostania go w swoje ręce do jego wydania, do czego i was namawiam :)na narzekanie czas jeszcze nie nadszedł, bo i kwiecień nie nadszedł-----co do sajdzioka i oprogramowania... Iwono... tu się kryje pewna nadinterpretacja w stosunku do zaprezentowanej opinii, bo Sajdziok użył czasu przeszłego, nie teraźniejszego, co nie daje jakiegokolwiek dowodu na posiadanie przez niego jakiegokolwiek pirata obecnie... możesz mieć podejrzenia, pewności nie... a co z zasady o domniemanej niewinności wynika to chyba jasne ;)zresztą ... to zabawne - ktoś prezentuje postawę nazwijmy to "syna marnotrawnego", a przychodzi się do niego i mówi "a fe!"EDIT: o... widzę że główny zainteresowany był szybszyEDIT2: | do poniższego... wiem, że sprawa zamknięta i w ogóle, ale jestem ciekaw, dlaczego to co powiedział jest naganne, bo jedyne z czym mi się kojarzy z regulaminu,V to "propagowanie piractwa"... ale on nie propagował, tylko wyklinał
 
sajdziok said:
czas przeszly "zdazylo mi sie leciec na piracie" im czlowiek starszy tym wiecej rozumie i wie ze trzeba komus za cos zaplacic jesli wlozy w to wysilek i prace...
Co nie zmienia faktu, że naruszyłeś regulamin. Na tym forum walka z wszelkimi przejawami piractwa (posiadanie/rozprowadzanie) zawsze była, jest i będzie. :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom