Data wydania edytora przygód D'jinni przesunięta na ostatni tydzień marca

+
Status
Not open for further replies.
Nie musieli wiedziec, gdyż jak powiedzieli, jest to problem prawny. Takie rzeczy załatwia się od razu, sami też przyznali, że od razu się za to wzięli. Wynika z tego, że to nie oni są winni a biurokracja.
 
To mówię że szanuję RADÓW za całe to arcydzieło ale po prostu zawiedziony jestem i nie wiem co mam ze sobą zrobić...Będę czekać...
 
Nie ma co się rozklejać, nie ważne jakie tam powody i komplikacje wynikły, cd-projekt zawsze chciał ukończyć wiedźmina w pełni, na pewno nas nie skrzywdzą a jeszcze nie pamiętam żeby jakaś firma opublikowała tak wiele poprawek i dodatków za darmo. Wiadomo że nasi panowie i Panie idą graczom na rękę i jeszcze będziemy zadowoleni wole poczekać tak jak na samą grę nawet i rok dłużej ale móc się nią w pełni cieszyć.
 
MatKarp said:
Bycie fanem to jedno, a nie dostanie czegoś na co się czekało 2 tygodnie to druga sprawa. Wiadono "s**t hapends", ale w sumie strasznie żałuje, że to nie dzisiaj. Poza tym, może dla niektórych to, że dodatek dostajemy za darmo jest oczywistą oczywistością, ale moim zdaniem my już za niego zapłaciliśmy w momencie kupowania Wiedzmina. Nie wiemy nawet ile godzin grania nam on da więc nawet nie mam pewności czy można to określać dodatkiem w pełnym tego słowa znaczeniu. Sprawa Djiniego jest taka, że 80% ludzi to odpali i stwierdzi, że oni sobie poczekaja jak ktoś zrobi coś fajnego bo oni się na tym nie znają. [...]
Zapłaciliśmy w momencie wydania? Przecież to nie jest obowiązek REDów nam mody robić, tylko ich wolna wola i chęci. Ponadto, nie wiem czy wiesz, ale do takiego Obliviona to mody płatne były...Mylisz 2 pojęcia - mod i dodatek. To jest tylko mod, który zaoferuje nam kilka rozbudowanych questów(ale bez przesady) i w sumie kilka godzin dodatkowej zabawy. Dodatek to to nie jest...jeśli takowy wydadzą, to z pewnością będzie do kupienia i będzie znacznie dłuższy ;)
 
Wygląda na to że wielu Graczy nawet nie zbliżyło się do spełnienia warunku z tego znaczka PEGI 18+ na pudełku...Wstyd mi za nas-forumowiczów! ??? Przecież to jasne,że REDzi zrobili WSZYSTKO co mogli,żeby nie było "zwiechy z Wiechem". A że Im nie wyszło?- Właśnie teraz jest dobry moment,żeby przekazać REDom odrobinę naszego fanowskiego wsparcia-a my co??! Ech niedobrze się robi... :wall: :dead:
 
MatKarp said:
Bycie fanem to jedno, a nie dostanie czegoś na co się czekało 2 tygodnie to druga sprawa. Wiadono "s**t hapends", ale w sumie strasznie żałuje, że to nie dzisiaj. Poza tym, może dla niektórych to, że dodatek dostajemy za darmo jest oczywistą oczywistością, ale moim zdaniem my już za niego zapłaciliśmy w momencie kupowania Wiedzmina.
tu się mylisz. Weźmy choćby takie rozszerzenia obliviona. Było kilka oficjalnych, a każde płatne. Także to nie jest oczywista oczywistość. Co więcej, może nie w polsce, ale na zagranicznych forach news o bezpłatnym rozszerzeniu gry wywołał hm... coś w rodzaju szoku. Nawet na RPGCodex.net byli naprawdę zachwyceni. I to powinno się powtarzać przy każdej okazji.
 
YarpenZirgin said:
YarpenZirgin said:
Bycie fanem to jedno, a nie dostanie czegoś na co się czekało 2 tygodnie to druga sprawa. Wiadono "s**t hapends", ale w sumie strasznie żałuje, że to nie dzisiaj. Poza tym, może dla niektórych to, że dodatek dostajemy za darmo jest oczywistą oczywistością, ale moim zdaniem my już za niego zapłaciliśmy w momencie kupowania Wiedzmina.
tu się mylisz. Weźmy choćby takie rozszerzenia obliviona. Było kilka oficjalnych, a każde płatne. Także to nie jest oczywista oczywistość. Co więcej, może nie w polsce, ale na zagranicznych forach news o bezpłatnym rozszerzeniu gry wywołał hm... coś w rodzaju szoku. Nawet na RPGCodex.net byli naprawdę zachwyceni. I to powinno się powtarzać przy każdej okazji.
No cóż... może Redzi będą prekursorami w tego typu działach o jednoznacznie pozytywnym wydźwięku :)
 
koziek said:
koziek said:
koziek said:
Bycie fanem to jedno, a nie dostanie czegoś na co się czekało 2 tygodnie to druga sprawa. Wiadono "s**t hapends", ale w sumie strasznie żałuje, że to nie dzisiaj. Poza tym, może dla niektórych to, że dodatek dostajemy za darmo jest oczywistą oczywistością, ale moim zdaniem my już za niego zapłaciliśmy w momencie kupowania Wiedzmina.
tu się mylisz. Weźmy choćby takie rozszerzenia obliviona. Było kilka oficjalnych, a każde płatne. Także to nie jest oczywista oczywistość. Co więcej, może nie w polsce, ale na zagranicznych forach news o bezpłatnym rozszerzeniu gry wywołał hm... coś w rodzaju szoku. Nawet na RPGCodex.net byli naprawdę zachwyceni. I to powinno się powtarzać przy każdej okazji.
No cóż... może Redzi będą prekursorami w tego typu działach o jednoznacznie pozytywnym wydźwięku :)
Jak widzę jak odbierają takie rzeczy forumowicze polscy, to odradzam. Popatrzcie na forum międzynarodowe. Jest różnica, i to ogromna. Może to kwestia mentalności? :p
 
Mentalność???...ciekawy jestem czy "oni" zatrzymują się na chwilę przy Światowidzie na "Polach" żeby popatrzeć na Słowiańską kulturę...;)
 
Nie powiedziałem, że lepsi. Ale różnice widać. Ot wystarczy wspomnieć sytuację z ER. U nas były jęki i kwęki, natomiast obcokrajowcy się cieszyli i nie narzekali.
 
Elwer said:
Nie powiedziałem, że lepsi. Ale różnice widać. Ot wystarczy wspomnieć sytuację z ER. U nas były jęki i kwęki, natomiast obcokrajowcy się cieszyli i nie narzekali.
Bo my to przyjmujemy bardziej emocjonalnie...
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom