Data wydania edytora przygód D'jinni przesunięta na ostatni tydzień marca

+
Status
Not open for further replies.
"Lepsi" w przyjmowaniu dobrych newsów.@ZaborTak, mam :pSorry, Elwer, już kończę offtopować.To miejsce na internetowej mapie, gdzie kończy się internetowy papier, gdzie granica offtopicu się zaciera, a thewitcher.com się nazywa ;)
 
Ja dodam, że jednak to jest jedna z pierwszych jeśli nie pierwsza produkcja polska z prawdziwego zdarzenia, a my dotychczas rządzilismy Koperkiem i Pawełkiem 2. Chciałem się zapytać kiedy w grze Cena Neutralności będzie się dziać. Chyba, że będzie to tak jak jest dodatek do gry- osobny program i w ogóle? Wydaje mi się, że można byłoby dodać na stronie wiedźmina wkładanie własnych modów- znaczy jak ktoś zrobi moda z D'Jinniego to da na serwer i jak ktoś będzie chciał to se ściągnie no nie?
 
Smok68 said:
Ja dodam, że jednak to jest jedna z pierwszych jeśli nie pierwsza produkcja polska z prawdziwego zdarzenia, a my dotychczas rządzilismy Koperkiem i Pawełkiem 2. Chciałem się zapytać kiedy w grze Cena Neutralności będzie się dziać. Chyba, że będzie to tak jak jest dodatek do gry- osobny program i w ogóle? Wydaje mi się, że można byłoby dodać na stronie wiedźmina wkładanie własnych modów- znaczy jak ktoś zrobi moda z D'Jinniego to da na serwer i jak ktoś będzie chciał to se ściągnie no nie?
Chyba w drodze pomiędzy KM a Podgrodziem :p
 
"Cena neutralności" to osobna przygoda, uruchamiana osobno od głównej kampanii i dziejąca się jeszcze przed "Sagą o wiedźminie".
 
Nie, to "Cena neutralności" dzieje się w okolicach KM, ale nie jest powiązana z główną kampanią i jest uruchamiana oddzielnie, nie jako jej część.
 
:wall:Spamowanie tego typu jest niezgodne z Regulaminem, który radzę przeczytać. Następnym razem dostaniesz ostrzeżenie.Iwona.
 
Dostosowanie EULA D'jinniego do prawa wszystkich krajów, w których ukazał się Wiedźmin.
 
koziek said:
koziek said:
Dostosowanie EULA D'jinniego do prawa wszystkich krajów, w których ukazał się Wiedźmin.
To znaczy? :)
Poszczególne kraje różnią się prawodawstwem, do którego muszą REDzi to wszystko dostosować ;)Tak w wielkim uproszczeniu ;)
 
Iwona said:
...Dodatek to to nie jest...jeśli takowy wydadzą, to z pewnością będzie do kupienia i będzie znacznie dłuższy ;)
Uprasza się serdecznie moderatorów o nie krakanie.
Iwona said:
Ale co to EULA, Czy tam jakaś inna Elka? ;)
Licencja użytkownika, czyli to co potwierdzasz klikając Akceptuj podczas instalacji.
 
End User License Agreement.Zazwyczaj jest to tekst podczas intalacji, który wszyscy przewijają nie czytając, a na końcu zgadzają się z jego warunkami. Najwidoczniej były tam (albo brakowało) jakieś zapisy, które w niektórych krajach nie pasowały. I prawnicy muszą teraz poprawić.
 
Sum said:
End User License Agreement.Zazwyczaj jest to tekst podczas intalacji, który wszyscy przewijają nie czytając, a na końcu zgadzają się z jego warunkami. Najwidoczniej były tam (albo brakowało) jakieś zapisy, które w niektórych krajach nie pasowały. I prawnicy muszą teraz poprawić.
No najwyraźniej ;)
 
...Wygląda na to,że łatwiej program sprzedać niż rozdać za darmo... ??? Chcieli nam zrobić prezent,to teraz mają! ;)
 
Chwilowe zamieszanie chyba powstało tylko nie znajomością pojęcia EULA :DWiadomo, że REDzi dopiero debiutują na rynku, kilka rzeczy dopiero się uczą w produkcji i realizacji produktów na masową skalę, dajcie im troszkę więcej wsparcia, przecież to wszystko dla nas :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom