Data wydania edytora przygód D'jinni przesunięta na ostatni tydzień marca

+
Status
Not open for further replies.
Data wydania edytora przygód D'jinni przesunięta na ostatni tydzień marca

Pragniemy przeprosić wszystkich, którzy z niecierpliwością wyczekiwali dzisiejszej premiery edytora przygód D'jinni oraz pierwszej przygody "Cena neutralności". Niestety w związku z kwestiami prawnymi związanymi z wydawaniem modów, z przyczyn od nas niezależnych, data wydania edytora musi zostać przesunięta na ostatni tydzień marca. Przepraszamy ponownie i dziękujemy za wyrozumiałość. Dołożymy też wszelkich starań, aby dalszych przesunięć nie było, a nowe dodatki spełniły wasze oczekiwania.Sprostowanie: Niestety termin wydania zestawu został zmieniony z przyszłego tygodnia na ostatni tydzień marca.D'jinni, patch 1.3 i mod wyjdą RAZEM w ostatnim tygodniu marca.Iwona.
 
Brysiu said:
Niestety z przyczyn od nas niezależnych, data wydania edytora musiała zostać przesunięta na początek przyszłego tygodnia.
Rozumiemy, akceptujemy i nie stresujcie się. Lepiej zrobić wszystko dokładnie niż później słuchać bluzgów niezadowolonych. Jednak Twój komunikat jest nieco niezrozumiały. Opóźniona zostaje data wydania TYLKO edytora, czy Ceny Neutralności również? ???
 
fakt komunikat jest nie do konca zrozumialy jesli chodzi o ten dodatek ale wnioskuje ze dodatek jednak zostanie wydany razem z djinem :(
 
Iwona said:
Rozumiem. W końcu końca świata nie ma. Kilka dni różnicy mi nie robi ;)
Dzięki za zrozumienie. Naprawdę dokładamy starań, żeby wszystko było na czas (serio, ostatnie 2 tygodnie przypominają mi okres crunchu tuż przed premierą gry, kiedy to wychodziliśmy z pracy w godzinach, o których grzeczne dzieci kładą się już spać ;) ), ale w tym przypadku nie leżało to zwyczajnie w naszej gestii. Niewykluczone, że dzięki tym kilku dniom wydanie D'jinniego uniknie kilku błędów, które mogłyby wpływać na ostateczny odbiór produktu.
 
@BeeManOj po prostu coś im się nie kompiluje, wyskakuje "Error in line 1962" i ściągają best programistów, bo nie wiadomo o co chodzi, a głupio potem łatki do samego edytora wydawać. Ja tam poczekam - tylko mnie opóźnione wydanie patcha 1.3 zmartwiło. Byłem cholernie nastawiony na pogranie od nowa w ten weekend. No ale skoro paczuszka będzie na Wielkanoc, wiadomo, że zajączek w tym roku zostanie zepchnięty na bok, a Geralt będzie zapierdzielał do kościółka ze święconką (w sumie fajny pomysł na jakiegoś arta - komicznie by to wyglądało ;'p).
 
Mówi sie trudno i żyje się dalej. Wole poczekać trochę dłużej żeby D'jinni był pozbawiony błędów, zamiast później zgrzytać zębami z powodu błędów.Rozumiemy.
 
Ludki, na pocieszenie powiem Wam, że razem z d'jinnim i modem wyjdzie [size=10pt]patch 1.3 [/size];)
 
piotrszmidt said:
fakt komunikat jest nie do konca zrozumialy jesli chodzi o ten dodatek ale wnioskuje ze dodatek jednak zostanie wydany razem z djinem :(
Faktycznie, cały zestaw będzie zawierać D'jinniego, Cenę neutralności, oraz patch 1.3, który będzie niezbędny do uruchomienia nowych przygód.
 
No to git. Przynajmniej nic mnie nie odciągnie od nauki do kolosa z ruskiego... Ja igraju, ty igrajesz, oni igrajet... :eek:
 
Całą noc nie spałem, wyczekiwałem na edytor i mod... Troszkę się zirytowałem, ale cóż począć? Z resztą mam napisać recenzję i solucję do modu na Insimlionie, no i recenzję podstawki :)... W każdym razie życzę Wam miłego dnia!
Brysiu said:
oraz patch 1.3, który będzie niezbędny do uruchomienia nowych przygód.
A ten patch naprawi, zoptymalizuje coś? Czy tylko umożliwi korzystanie z modów?Pozdrawiam!
 
Dziwne, że skoro problem jest z głównie z edytorem, to że Cena Neutralności nie może być wypuszczona tak czy siak.Wielka szkoda. Mimo wszystko trzymam za Was kciuki, ale trochę muszę pokrzyczeć, bo całą noc czekałem i nic mi z tego nie przyszło. :)Wyobrażcie sobie, jak setki, tysiące dzieciaków z całego świata czega przed empikiem na premierę nowego Harryego Pottera. Premiera zaplanowana na jutro, dzieciaki od północy poprzedniego dnia oblegają wejście. O godzinie 12 w południe, wszyscy śpią pod drzwiami czekając na rozwój wydarzeń - głodni, zmarznięci, zmęczeni.. A wychodzi pan, i mówi: Jeszcze parę dni poczekacie na książkę, bo okładka jest brzydka i musimy zmienić. ;)Ogólnikując to wszystko ja osobiście mam gdzieś te wszystki programy, fun arty, patche i poprawki. Ja chcę tylko nowych przygód Geralta. I uważam, że jeśli problem naprawdę tkwi tylko w D'jinni, to możecie puścić w obieg Cenę. Szkoda jednak, że nie zamierzacie.Podzrawiam mimo wszystko. :)
 
imho lepiej poczekać nawet i miesiąc na produkt bez błędów niż męczyć się ze zbugowaną aplikacją.
 
beeman said:
Dziwne, że skoro problem jest z głównie z edytorem, to że Cena Neutralności nie może być wypuszczona tak czy siak.
A czytałeś post Brysia?
beeman said:
Faktycznie, cały zestaw będzie zawierać D'jinniego, Cenę neutralności, oraz patch 1.3, który będzie niezbędny do uruchomienia nowych przygód.
I wszystko jasne ;)PS. czytaj co piszą inni, zwłaszcza REDzi ze zrozumieniem :)
 
Emmm pisałem swoją bulwersację i Brysiu napisał swój post podczas gdy ja pisałem swój.. A więc zwracam honor, przepraszam, i się zaczerwieniłem ze wstydu. ;)Pozdrawiam i czekam! :)
 
A ja myślę, że nie ma się co denerwować. Skoro w ramach zadośćuczynienia mamy dostać jeszcze patha 1.3 (rozumiem, że to ten, który zawiera te wszystkie poprawki tak wyczekiwane? Jak się myle, to niech mnie Redzi poprawią). Dajmy ekipie pracować, krzywda nam się przecież nie dzieje, a pewnie przez to opóźnienie unikniemy wszyscy wielu skarg typu "a tu mi błąd wyskakuje! Nic nie możecie zrobić dobrze? Nie da się zrobić tego, za to dzieje sie tamto...". Czy nie warto więc poczekac jeszcze trochę?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom