Data wydania edytora przygód D'jinni przesunięta na ostatni tydzień marca

+
Status
Not open for further replies.
ja tam czekam z niecierpliwoscia i na cene neutralnosci ale tez na efekty uboczne. Tyle ze efekty wyjda pozniej. Ale chyba fajniejsze beda
 
Iwona said:
Iwona said:
Iwona said:
Dostosowanie EULA D'jinniego do prawa wszystkich krajów, w których ukazał się Wiedźmin.
To znaczy? :)
Poszczególne kraje różnią się prawodawstwem, do którego muszą REDzi to wszystko dostosować ;)Tak w wielkim uproszczeniu ;)
Na szczęście Wiedżmin jest typową grą Słowiańską a inne kraje...złoto dla nich że im się podoba...
 
Tak czytam wątki na tym forum i myślę, że niezadowolenie jest stanem naturalnym każdego Polaka ;). Względem EULI to ja będę miał wyrzuty sumienia używając edytora :(. Nie ma chyba gorszej licencji. Ja tam wolę licencję BSD, albo GNU General Public License :). Jeszcze niecałe dwa tygodnie, ale jestem przekonany, że opłaca się czekać.Pozdrawiam!
 
Premislaus said:
Tak czytam wątki na tym forum i myślę, że niezadowolenie jest stanem naturalnym każdego Polaka ;). Względem EULI to ja będę miał wyrzuty sumienia używając edytora :(. Nie ma chyba gorszej licencji. Ja tam wolę licencję BSD, albo GNU General Public License :). Jeszcze niecałe dwa tygodnie, ale jestem przekonany, że opłaca się czekać.Pozdrawiam!
Dasz im :beer:, to od razu smutek im minie ^^Z tymi licencjami to racja.
 
Nie przesadzaj- złoto nie. Po prostu gra jest na bardzo wysokim poziomie. Chciałem się zapytać czy dałoby się jakoś spolszczyć informacje o modach :p poza tym jedno pytanko off-topowe - czy jest planowany jakiś multi z Wiedźminem i jeszcze jedno a propos ceny - bedzie sie gralo swoim wiedzminem z sejwa czy jak?
 
A ja się bardzo na Redach zawiodłem! :-[ Ponieważ, czekałem pół nocy i ranka na te bajery, a tu nic. :'( Mogliby chociaż powiadomić nas parę dni wcześniej a nie w premierę, gdyż wiele ludzi zarwało noce, czekając na edytor i moda. :-\
 
arturh said:
A ja się bardzo na Redach zawiodłem! :-[ Ponieważ, czekałem pół nocy i ranka na te bajery, a tu nic. :'( Mogliby chociaż powiadomić nas parę dni wcześniej a nie w premierę, gdyż wiele ludzi zarwało noce, czekając na edytor i moda. :-\
Eriash już pisał: O tym, że wypuszczenie moda, edytora i patha dzisiaj nie będzie możliwe, dowiedzieli sie rano. Nie widzę powodu, aby im nie wierzyć.E:
arturh said:
arturh said:
Heh, kwestie prawne ;D Każda wymówka jest dobra ;)Myślę, że znając już trochę CDP RED tak na prawdę nikt się nie zawiódł, bo i mało kto się spodziewał dotrzymania przez was obiecanego terminu.Trochę lepiej by wyszło, gdybyście jednak ogłosili poślizg kilka dni temu, bo nie wierzę że nie było wcześniej widać, że się nie wyrobicie - tak wydawało się, że wszystko ok, oczekiwanie rosło, i klops - spodziewany, ale i tak nie przyjemny.
Wymówka? Uzasadnij, skąd taki wniosek?Gdybyśmy ustalali terminy dla samego ustalania terminów to faktycznie byłoby to zrozumiałe. Ale tutaj każdy stara się aby wszystko wyszło jak najlepiej. jeśli ktoś z was myśli, że w Redzie pracujmy sobie od 11 do 14 a potem robimy "wymówki" to grubo się myli. Nie mogliśmy podać newsa o wydłużeniu terminu wcześniej bo sami o nim nie wiedzieliśmy.
 
Eriash said:
my o przesunięciu dowiedzieliśmy się dziś rano, gdy dojezdzaiismy do pracy.
Cóż, nie ukrywam, na początku poczułem się zawiedziony - gdy okazało się, że to jeszcze parę dni. Gdy dowiedziałem się, że zdecydowanie więcej - troszkę opadły mi witki. Planowałem troszkę w święta pohulać w Wiedźmina, korzystając z tego, że można skosztować czegoś nowego. I tak zbierałem się dziś do napisania jakiegoś komentarza, zbierałem...Jest wieczór, czytam sobie ten wątek po raz któryś i jak dotarłem do tego posta to mnie zwyczajnie zmroziło.Drodzy REDzi - współczuję Wam z całego serca... Wypruwaliście sobie, z tego co widzę, flaki by wyrobić się na czas, a tu się okazuje że przez jakieś prawne idiotyzmy nie da się tego zrobić tak, jak chcecie. Bo rozumiem, że wybór był: albo robimy to niemal wszędzie o czasie, tylko tam, gdzie była "obsuwa" prawna, gracze sobie poczekają; albo robimy tak jak należy, wszędzie w tym samym czasie (poprawcie mnie proszę, jeśli coś źle zrozumiałem). Wybór mniejszego zła, zupełnie jak w Waszym dziele... ;)Współczuję, bo chyba by mnie szlag z nieba trafił, gdyby moja krwawica poszła na marne przez prawnicze kruczki. No, może nie na marne... Ale przypuszczam, że skoro tak ambitnie podeszliście do tematu sagi Sapkowskiego, to dotrzymanie terminu też było dla Was sprawą ambicjonalną i ta obsuwa boli Was pewnie bardziej niż nas, graczy.I teraz sobie tak to zestawiam z komentarzami w tym wątku... Nie to, że odmawiam innym forumowiczom prawa do wyrażania swojego żalu, zawodu, bynajmniej... Ale może troszkę empatii, wiedźmińska braci? Myślę, że ekipa CDP RED zdecydowanie więcej serca, czasu i wysiłku włożyła w Wiedźmina od nas, graczy. No i jadą sobie dziś do roboty, humor wyśmienity, dziś wszak ich wielki dzień, znów sprawią radość tysiącom graczy na całym świecie a tu taki ZONK. Na dodatek oczami trzeba świecić przed ludzikami, że się nie dotrzymało terminów. A raczej dotrzymało, "ale...".Konkluzja...?Poczekam choćby i do Bożego Narodzenia. :)No i uwaga do naszych moderatorów... Ja rozumiem, że dla Was to nie jest jakiś must have, Wy macie FIGHT :pPB, NMSP. :pPozdrawiamKhay
 
Premislaus said:
Ja tam wolę licencję BSD, albo GNU General Public License :).
dobre :DJa tam się nawet cieszę, że tego moda jeszcze nie ma, bo i tak nie mam czasu grać ;) Ciężko jednak nie zauważyć, że obsuwy są "znakiem firmowym" cdpr. Wystarczy nie nastawiać się na pierwszy podany termin i nie będzie rozczarowań. Nie sądzę, żeby narzekania były uzasadnione, skoro chodzi o darmowe dodatki.
 
Iwona said:
Iwona said:
Iwona said:
Dostosowanie EULA D'jinniego do prawa wszystkich krajów, w których ukazał się Wiedźmin.
To znaczy? :)
Poszczególne kraje różnią się prawodawstwem, do którego muszą REDzi to wszystko dostosować ;)Tak w wielkim uproszczeniu ;)
W ogromnym uproszczeniu i na dodatek nie do konca odpowiadajacym stanowi faktycznemu.EULA'i (? :D ) nie trzeba dostosowywac do prawodastw bo jest na zasadach prawa miedzynarodowego.Licencja to licencja.Zasady sa te same.To ze statusem prawnym samego produktu byly prawdopodobnie problemy.No, ale nie mi sie tu wymadrzac...Swoja droga jak spojrzalem pare stron wstecz to sie lekko wystraszylem warnem dla forumowicza ktory niby "obrazal redow"...zadnej obrazy sie tam nie doszukalem i teraz sam sie zastanawiam czy narzekac to wogole mozna :DPozdrawiam!
 
SLI said:
W ogromnym uproszczeniu i na dodatek nie do konca odpowiadajacym stanowi faktycznemu.EULA'i (? :D ) nie trzeba dostosowywac do prawodastw bo jest na zasadach prawa miedzynarodowego.Licencja to licencja.Zasady sa te same.To ze statusem prawnym samego produktu byly prawdopodobnie problemy.No, ale nie mi sie tu wymadrzac...
Ale ja nie napisałam że EULĘ trzeba dostosować, tylko te rozszerzenia/lub ich status prawny tak dostosować, by nie było problemów z tą licencją... :)
 
Ludzie o co wy się czepiacie? Jakby mogli to choćby po to, żebyście nie gadali bez przerwy i o nich nie narzekali. Pomyślcie chwilę- po co mieliby przedłużać? Po prostu prawda jest taka, że chyba lepsze jest wszystko dopracowane na ostatni guzik, niż powiedzmy- grasz sobie w cenę, chcesz zapisać niby jest zapisywanie- a tu- błąd programu, wyślij do windowsa nie wysyłaj do windowsa. Po co nam to? Mniejsza patrzyłem na o2 co do ER- fajna ta pchłą no nie? ;D Już kończę off-topa, już...
 
Elwer said:
Eriash już pisał: O tym, że wypuszczenie moda, edytora i patha dzisiaj nie będzie możliwe, dowiedzieli sie rano. Nie widzę powodu, aby im nie wierzyć.
Jeżeli tak, to moja wina, nie widziałem tego posta. :p Jeszcze tylko dwa tygodnie... 8)
 
Ja wszystko mogę zrozumieć ale jedna sprawa bardzo mi się nie podoba.Bronicie REDów, że to nie oni to prawnicy, prawo międzynarodowe itd.Pracuję w DOK-u (dział obsługi klienta) i wiem jedno, klienta nie obchodzą problemy wewnątrz firmy tylko to że on produktu nie dostał a tym bardziej produktu który miał być DARMOWY, tu się kłania polska mentalność.W tym przypadku zawalili moim zdaniem bardzo, bo ich firma dużo traci na wiarygodność, tym bardziej że do dnia premiery nie było żadnej informacji !!!.Wytłumaczcie mi jak to jest możliwe, że nikt nie wiedział do ostatniego dnia o problemach prawnych ?!?!?!.Wrócę jeszcze do kwestii "darmowych dodatków", nic nie jest darmowe, wychodzi w maju edycja rozszerzona i jak myślicie pomoże im w sprzedaży informacja, że dają coś za DARMO czy im nie pomoże :pI żeby wszystko było jasne, bardzo szanuję REDów za grę która mi się bardzo podobaPozdrawiam i czekam z niecierpliwością na "darmowe dodatki" :pPS.Ale się rozpisałem jak na mój "pierwszy raz" ;)
 
vojtek said:
Wytłumaczcie mi jak to jest możliwe, że nikt nie wiedział do ostatniego dnia o problemach prawnych ?!?!?!.
Przecież Eriash napisał, że kwestiami prawnymi zajmują się od początku... poczytaj sobie dokładnie pierwsze strony - przynajmniej posty REDów...W maju już takich problemów nie będzie. W końcu pierwszy raz wydają darmowego moda...W przyszłości już tylko lepiej będzie. Dajmy im troszkę czasu :)
 
Iwona said:
Iwona said:
Wytłumaczcie mi jak to jest możliwe, że nikt nie wiedział do ostatniego dnia o problemach prawnych ?!?!?!.
Przecież Eriash napisał, że kwestiami prawnymi zajmują się od początku... poczytaj sobie dokładnie pierwsze strony - przynajmniej posty REDów...W maju już takich problemów nie będzie. W końcu pierwszy raz wydają darmowego moda...W przyszłości już tylko lepiej będzie. Dajmy im troszkę czasu :)
Czytałem wszystko od początku i widziałem co napisał Eriash, może zadam moje pytanie inaczej.Skoro wiedzieli o problemach prawnych to czemu nie napisali tego wcześniej ???Pomyśl np. o tych osobach które czekały przez całą noc tylko po to żeby rano dowiedzieć się, że są naiwniakami :-\Nie można było wcześniej podać tej informacji ??Wiele osób byłoby dużo mniej sfrustrowanych i zawiedzionych.Pozdrawiam
 
Nie trzeba było czekać całą noc. Przecież nie spodziewaliście się chyba, że Redzi wrzucą to na stronę o północy?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom