Data wydania edytora przygód D'jinni przesunięta na ostatni tydzień marca

+
Status
Not open for further replies.
Zabor said:
Haha Brysiu wiedziałem że się odezwiesz...Będzie ostatniego dnia mogę się założyć,robimy zakłady??????????????
nie zakładaj się, bo może być w kwietniu
 
Eh... ci prawnicy... nie pozostaje nic innego jak zacisnąć zęby i cierpliwie czekać. oby nie za długo... :)
 
mam pytanie czego edycja rozszerzona wychodzi tak późno przeciez patch 1.3 dostepny bedzie teraz a chyba wiekszych poprawek nie bedzie?chyba ze tan drugi mod nie wiem jak tam on sie nazywa bedzie tak długo w produkcjii
 
Ale jak wyjdźie to oba dodatki i digini tak? Bo wszendzie pisze że efekt uboczny razem z edycją a nigdzie że bndzie do pobrania w necie,
 
jeny nie nudzi was to wypisywanie w kółko "REDzi dajcie", "REDzi wrzućcie?" aż tak was to jara? dajcei sobie trochę na wstrzymanie :-\ będzie to będzie...
 
Lada dzień będzie i sie tak nie denerwujcie. A pozatym piszcie normalnie, bo takie błędy ortograficzne niektórzy robią, że aż nie dobrze mi sie robi.
 
bendą, jóż
Niesamowite... Jak można zrobić takie byki... Spieszyłeś się prawda? Wybacz ale nie można przejść obok tego obojętnie bo takie rzeczy wypalają oczy... Porada na przyszłość: unikaj słów gdy nie znasz ich pisowni. Chociaż trudno użyć tego sposobu jeżeli robi się błędy przy najbardziej banalnych słowach. Najlepszym wyjściem byłoby zrozumienie zasad ortografii ale...Co do tego edytora. Zastanawia mnie czy będzie razem z premierą będą dostępne jakieś tutoriale, poradniki bądź konkretna instrukcja? Wie ktoś, coś na ten temat ? Mam nadzieję, że nie było o tym już mowy, jak tak to przepraszam.
 
Chciałbym wszystkich uspokoić. Ludzie, przestańcie się ciskać i denerwować. Może pora wyjść trochę na świeże powietrze? Edytor będzie już niedługo. a jęczenie, narzekanie i pomstowanie na Stwórców daty premiery nie przybliży.
 
na jednym z nieoficjalnych forów o wiedźminie (http://www.witcher.phx.pl/) zauważyłem info o modzie Strands of Destiny (Nici przeznaczenia). Oco chodzi przeciez pierwszy mod nazywa sie Cena neutraności a drugi jakoś tam ale na pewno nie nici przeznaczenia.Ma kotoś jakies sugestie?
 
wiedzmin123456 said:
na jednym z nieoficjalnych forów o wiedźminie (http://www.witcher.phx.pl/) zauważyłem info o modzie Strands of Destiny (Nici przeznaczenia). Oco chodzi przeciez pierwszy mod nazywa sie Cena neutraności a drugi jakoś tam ale na pewno nie nici przeznaczenia.Ma kotoś jakies sugestie?
To nieoficjalny mod tworzony przez fanów. Więcej info chyba jest na wspomnianej przez Ciebie stronie.
 
DOgi said:
DOgi said:
No ostatni tydzień marca, ale kiedy będzie dokładny termin data! Czekam, czekam i doczekać się nie mogę, a stronkę z tego powodu odwiedzam codziennie
W sumie to ostatni tydzień marca to albo 30.(niedziela), albo 31(poniedziałek)...
A nie mówiłem :D :D :Dbtw. fajnie cytować samego siebie, na phpbb tak się nie da ;p
 
mecgd said:
Co do tego edytora. Zastanawia mnie czy będzie razem z premierą będą dostępne jakieś tutoriale, poradniki bądź konkretna instrukcja? Wie ktoś, coś na ten temat ? Mam nadzieję, że nie było o tym już mowy, jak tak to przepraszam.
Edytor w wersji ENG, ale dolączona kompletna instrukcja PL ;D.
 
wiedzmin123456 said:
mam pytanie czego edycja rozszerzona wychodzi tak późno przeciez patch 1.3 dostepny bedzie teraz a chyba wiekszych poprawek nie bedzie?chyba ze tan drugi mod nie wiem jak tam on sie nazywa bedzie tak długo w produkcjii
Pewnie dlatego, że jeśli dostałbyś za parę dni od razu oba rozszerzenia to do maja oba byś znał na pamięć, więc gra na półkę. A tak dostaniesz jedno, nabawisz się, dostaniesz drugie i dalej się bawisz. Może w tym czasie wymyślą jeszcze coś nowego.
wiedzmin123456 said:
bendą, jóż
Niesamowite... Jak można zrobić takie byki... Spieszyłeś się prawda? Wybacz ale nie można przejść obok tego obojętnie bo takie rzeczy wypalają oczy... Porada na przyszłość: unikaj słów gdy nie znasz ich pisowni. Chociaż trudno użyć tego sposobu jeżeli robi się błędy przy najbardziej banalnych słowach. Najlepszym wyjściem byłoby zrozumienie zasad ortografii ale...
Tragedia! Czasem niestety zdarzają się przypadki, gdzie unikanie pisowni nieznanych słów wiązałoby się z niepisaniem w ogóle. Najlepszym rozwiązaniem jest wyłączenie "kompa", choćby od czasu do czasu, przeczytanie jakiejś książki. Niestety są i tacy, którzy mają czelność publicznie i radośnie głosić, że "książki to kupa". Mam ochotę wyjść... I wychodzę.
 
Brysiu said:
(...) niewykluczone, że właśnie wtedy ujrzeć będzie można tak wyczekiwane przez Was wieści (...)
;) czyli tyko WIEŚCI... nic o modach... i tylko NIEWYKLUCZONE... ;Dwięc jeśli ktoś tak usilnie oczekuje niech się specjalnie nie napala bo się znowu gromy na REDów posypią...A czas oczekiwania można poświęcić chociażby na poczytanie tego forum (ze zrozumieniem) wtedy wszystko wyda się prostsze i nagle może okazać się że na wasze pytania ktoś już odpowiedział stronę wcześniej - tu naprawdę na prawie wszystkie pytania już odpowiedziano.Można nawet zrozumieć że patch 1.3 który będzie teraz to nie ta sama łatka która dodatkowo będzie w ER.Chyba że ktoś ma problemy z czytaniem ale na to nawet REDzi nie poradzą...
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom