Data wydania edytora przygód D'jinni przesunięta na ostatni tydzień marca

+
Status
Not open for further replies.
Właśnie dotarło do mnie, że zapomnieli napisać w którym to roku będzie i może niepotrzebnie codziennie tu zaglądam ;D
 
Ech...ależ ten wątek się rozrósł. A przecież miał być tylko informacyjny. ;) Co do dodatku - ludzie, sprawdzajcie regularnie newsy na stronie głównej albo pocztę, a nie zasypujcie REDów prośbami i groźbami, które i tak nic nie dadzą. Frustrację oczekiwania proponuję wyładować gdzieś na siłowni albo podczas joggingu. A co do ortografii - aż oczy bolą, jak się to czyta. Ludzie, wstydu nie macie? Albo inaczej - nawet słownika nie macie? Albo jeszcze inaczej - zwykły Firefox wystarczy, bo ma funkcję auto poprawy błędów.
 
W pełni świadom, na trzeźwo, bez przymusu przyznaję rację Panu KettleofCreyden, który, zresztą jak wielu tutaj innych, wyraził swoją dosadną opinię. ;D
 
Dzisiaj wyjatkowo(albo zle zauważyłem) nie bylo Modatorow ani Redow na Forum,cisza normalnie. :)Moze cos rabia w sprawie tego wydania. ;D
 
cRPGWilkszyn said:
A co do tematu.Dzisiaj nie bylo Modatorow
a szkoda, zrobiliby porządek z tym gnojemmam na mysli zaistniałą sytuację, rzecz jasna,a nie jakiegoś forumowicza...
 
Panowie proszę o spokój. A Ty cRPGWilkszyn powstrzymaj nieco swoje światłe komentarze, bo są naprawdę nie na miejscu, mało zabawne i niezbyt mądre.
 
Nie pozostaje nic jak na kalendarzu zaznaczyć liczbę 31 ;D Ciekawe czy Redzi odpuścili sobie ten kanadyjski dodatek.
cRPGWilkszyn said:
Dobra ale nie sywcie tematu.Od czega sa prywatne wiadomosci. ::) :)
A co robisz?
 
Jeeeeeestem soooobie maly miś, sliczny miśna paaaatcha czeeeekam nie od dziś...Patch patchem - ja tam czekam na dodatek :D
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom