Data wydania edytora przygód D'jinni przesunięta na ostatni tydzień marca

+
Status
Not open for further replies.
Norinai said:
Tak jak juz ktoś wcześniej pisał: ostatni tydzień marca ma 1 (slownie jeden) dzień i jest to poniedziałek, he, he.
i trwa aż 7 dni czyli do 6 kwietna 8)
 
Ostatni tydzień marca się już kończy, zostały tylko 3 dni. Może jakiś red by napisał kiedy to dokładnie udostępnią bo napewno wiedzą.
 
Ostatni tydzień marca jeszcze się nie zaczął... Będzie trwał jeden dzień i będzie to poniedziałek. Może więc wtedy? Pożyjemy, zobaczymy. Swoją drogą nie daję wiary, że wszystkim tutaj co się tak awanturują chodzi o edytor. Większość pewnie nie ma nawet pojęcia jak i do czego można będzieby go użyć, nawet jak już trafi w ich ręce. No pozostaje kwestia dodatku, ale czy naprawdę trzeba tyle nerwów o te pare nowych questów? Poczekamy do poniedziałku/wtorku i wtedy dopiero będziemy mieli jakiekolwiek podstawy żeby mówić, że ktoś nas chce wydymać, oszukac, robić prima aprilis...
 
A ja się zastanawiam, że skoro to wina prawników to przecież w sobote i niedziele nic nie zdziałają. Może więc jeszcze dzisiaj? xd
 
W sumie tak, ale zobacz: nastawiasz się na 14 a tu nic, ostatni tydzień marca, najprawdopodobniej 26. Jest 26, bum. Nikt nawet nic nienapisał. Jest już 28 a żaden z redów ani słowa. Trochę dziwne nie uważasz?
 
Może trochę dziwnie, ale ja mam takie nastawienie: jak będzie dzisiaj, to świetnie, jak jutro to też dobrze, jak za tydzień, trudno, poczekam. Nie stresuje się aż tak. Wchodzę na kompa codziennie i sprawdzam - nie ma to nie. A dowcip to raczej nie jest (przynajmniej taką mam nadzieję ;))
 
piok123 said:
W sumie tak, ale zobacz: nastawiasz się na 14 a tu nic, ostatni tydzień marca, najprawdopodobniej 26. Jest 26, bum. Nikt nawet nic nienapisał. Jest już 28 a żaden z redów ani słowa. Trochę dziwne nie uważasz?
Myślę że REDZI odezwą się lada moment. Pewnie i tak są już zapracowani że pewnie ledwo się wyrabiają
 
fajnie by było dostac juz dzisiaj w swoje ręce ten edytor :) ale jak trzeba czekac poczekam pozdro
 
Teraz się wszyscy plują a jak wyjdzie to będzie 5stron "dobra robota RED" albo jeszcze bardziej rozwinięte "ŚWIETNIE". Również mam nadzieję że dzisiaj dodatek + patch wyjdą bo drugi raz sobie Wiedźmina zacznę może się będzie przyjemniej grało. Na Djini tak nie czekam bo pewno i tak nie będę się umiał posługiwać :D
 
Też już nie mogę się doczekać, aż z tego wszystkiego zacząłem grać w World of Warcraft :), ale to jednak nie to samo co Wiedźmin 8) Mam nadzieję, że w ostatni tydzień Marca tj. 31 poniedziałek dodatek i patch będzie dostępny. ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom