Data wydania edytora przygód D'jinni przesunięta na ostatni tydzień marca

+
Status
Not open for further replies.
Ale to ma być tylko dla zarejestrowanych użytkowników, więc jak RED'dzi sprawdzą na torrentach czy masz orginalną grę?
 
tak naprawde to czekam na pierwsze mody robione przez fanów, bo dzięki nim gra będzie żywa tak samo jak w przypadku Gothica do którego ciągle powstają nowe modyfikacje.
 
teraz w produkcji są dwa bardzo duże polskie mody i ciąge gram w nowe, a co do morrowinda to wole Gothica oczywiście bez 3 .
 
OTSpamu masakratorze przybywaj ! :DEOTJa na razie poki co nie robie sobie niepotrzebnego smaku na mody.Zaczekam na ten oficjalny i dopiero potem poszukam fanowskich.Pzdr!
 
Przepraszam, ale ile mozna czekac :) Rozumiem, ze przez "ostatni tydzien marca" rozumiecie poniedzialek 31? ;) Tak czy siak i tak robicie genialna robote!
 
Proszę zakończyć porównywać wiedźmina go gothica (lub odwrotnie). EOT.Pieczarka, otrzymujesz ostrzeżenie za spam. To nie jest Twój pierwszy raz, już byłeś upominany, jednak nic sobie z tego nie robisz. Radzę zapoznać się z regulaminem forum i zacząć używać opcji edycji (modyfikacji) posta, by nie pisać po 2 posty w krótkim odstępie czasu.Co do rozszerzeń - chyba nikt nie oczekuje, że otrzyma je o 1 00 nad ranem? :dead:
 
Hej ludzie, spojrzałem na angielską/amerykańską wersję forum. Ja nie wiem skąd się tam cwane bestie biorą, ale macie:The guys at Zombo.com are really great! These polish modders must've got the patch from a polish siteNow downloading the pack (431 MB @125 kbps)...I can't wait for the DL to complete Thank u jbaudrand!Edit: For those who can't wait, here's the link:http://www.zombo.com/downloads/wiedzmin/patch_sdk_you_are_the_aprils_fool.7ziphave fun!Jeszcze nie sprawdzilem czy działa, ale zaraz spróbuję...
 
maciejlatawiec said:
Edit: For those who can't wait, here's the link:http://www.zombo.com/downloads/wiedzmin/patch_sdk_you_are_the_aprils_fool.7ziphave fun!Jeszcze nie sprawdzilem czy działa, ale zaraz spróbuję...
you_are_the_aprils_fool
 
maciejlatawiec said:
Hej ludzie, spojrzałem na angielską/amerykańską wersję forum. Ja nie wiem skąd się tam cwane bestie biorą, ale macie:The guys at Zombo.com are really great! These polish modders must've got the patch from a polish siteNow downloading the pack (431 MB @125 kbps)...I can't wait for the DL to complete Thank u jbaudrand!Edit: For those who can't wait, here's the link:http://www.zombo.com/downloads/wiedzmin/patch_sdk_you_are_the_aprils_fool.7ziphave fun!Jeszcze nie sprawdzilem czy działa, ale zaraz spróbuję...
patch_sdk_you_are_the_aprils_fool.7zip bez komentarza chyba ktoś angielskiego nie zna
 
Pogan said:
patch_sdk_you_are_the_aprils_fool.7zip bez komentarza chyba ktoś angielskiego nie zna
No to chyba oznacza że jest dostępna pełna wersja kwietniowego patcha i djinniego, tak?
 
Sum said:
Sum said:
patch_sdk_you_are_the_aprils_fool.7zip bez komentarza chyba ktoś angielskiego nie zna
No to chyba oznacza że jest dostępna pełna wersja kwietniowego patcha i djinniego, tak?
Raczej to oznacza że jest to dowcip prima aprilisowy, ciekawe co umieścili w środku tej paczki;)
 
Ależ tu wszyscy są naiwni!Przeciaż to takie oczywiste!Chodziło oczywiście o premierę w ostatnim tygodniu marca ..... przyszłego roku! ]:->
 
Proponuję zamknąć ten temat, bo widzę nowe posty i wchodzę żeby się czegoś nowego dowiedzieć a tu tylko bezproduktywny spam.Zostaw to Nam, widzimy, upominamy, i w końcu nagrody rozdajemy ]:->Iwona.Mam tylko nadzieję, że nie będzie kolejnej obsuwy i najpóźniej w poniedziałek paczka będzie do ściągnięcia.
 
Tak sobie przejrzałem dokładniej ten topic, czas rozdać parę prezentów za całokształt twórczości :)Warny za bezsensowny spam dostają następujący użytkownicy:cRPGWilkszynLargosZabor - to Twój drugi warn, w rezultacie ban na 5 dniPrometeusz18 - to Twój trzeci warn, w rezultacie ban na tydzień+ Pieczarka i piok123 dostali już wcześniej. mam nadzieję, że nie będzie kolejnych.Liczę, że będzie to jakąś przestrogą dla pozostałych.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom